Twórcze spotkania to kameralne warsztaty dla dzieci, w pięknym parku – skrytym za Centrum Kultury i Sztuki. Spotkajmy się, aby tworzyć, działać i bawić się! Twórcze spotkania odbywać się będą w każdą środę sierpnia. Start o godz. 10.00. Wstęp wolny!

Tegoroczna propozycja tematyczna to szereg atrakcyjnych działań, m.in. warsztaty plastyczne, muzyczne, kreatywne, sportowe, przyrodnicze. Każde spotkanie kończyć będzie wspólna zabawa z kolorową chustą animacyjną lub zabawy ruchowe. Nie zabraknie słodkiej niespodzianki! A wszystko to w naszym kameralnym parku – za CKIS!

Uwaga!  Nasza oferta skierowana jest tylko do odbiorców indywidualnych!

PLAN DZIAŁAŃ:

  • 2 sierpnia 2023 r.  LETNIA ŁĄKA – KREATYWNE WARSZTATY

Tym razem tematem wydarzenia będzie letnia, kolorowa łąka, zamieszkałe tam latające stworzenia, rozkwitające bujnie rośliny i feria letnich barw. A tworzyć będziemy na papierowych talerzykach.

  • 9 sierpnia 2023 r. CUDA NA PATYKACH – KREATYWNE WARSZTATY

Podczas tego spotkania stworzymy piękne ozdoby z wykorzystaniem patyków, kijków, wstążek, włóczki i sznurka. Będą też piórka i kolorowe pompony. Można przynieść kije lub gałązki – przydadzą się.

  • 16 sierpnia 2023 r. ALE KWIATEK! – DZICY PRZYRODNICY

Na sierpniowych warsztatach wetkniemy nosy w bukiety polnych kwiatów – chabrów, maków, rumianków i margaretek. Ich kolorowe płatki posłużą nam do zrobienia delikatnych lampioników, które rozświetlą coraz krótsze wieczory odchodzącego lata. Pospolite – i często nielubiane – zielsko spod płotu wykorzystamy do ozdobienia glinianych miseczek, a zasuszone kwietne „chwasty” przeniesiemy na kamyki, by stworzyć barwne pamiątki z tegorocznych wakacji.

  • 23  sierpnia 2023 r.  BALONOWO – BAŃKOWE WOW

Razem z animatorkami z FIGLE MIGLE przeniesiemy Was do magicznego świata, w którym każdy będzie mógł nauczyć się tworzyć cuda z balonów oraz zapełnić niebo wielkimi bańkami mydlanymi! Czy może być piękniej? Słońce, muzyka, balonowe animacje, a do tego mieniące się pięknymi barwami bańki XXL, które tylko mówią “złap mnie”…

  • 30 sierpnia 2023 r. KOLOROWO I TANECZNIE

Szeleszczące pompony i kolorowe spódniczki są nieodzownym elementem dziecięcych zabaw czy tańców. Te, które wspólnie stworzymy staną się naszymi strojami podczas zajęć zumby  i animacji tanecznych poprowadzonych przez  instruktorkę Agatę Sowę.

CKiSREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułLato z Tczewskim Centrum Sportu i Rekreacji
Następny artykułWiadukt w ul. Nowy Rynek już otwarty!