Pomorze Sprint Cup 2023 w biegu na orientację

Już w ten weekend wielkie święto orientacji sportowej zawita na Kociewie. Podczas międzynarodowych zawodów w sprinterskim biegu na orientację Pomorze Sprint Cup 2023 obserwować będziemy 3 dni szybkiego ścigania w formie, jakiej jeszcze u nas nie obserwowaliśmy.

Turniej o Puchar Prezydenta Tczewa już za nami!

Słoneczny, wyczerpujący dzień przyniósł wiele emocji uczestnikom tego wydarzenia. Zawody symbolicznie otworzył prezydent Adam Urban i prezes TCSiR Piotr Wojciechowski, który również spróbował swoich sił w Mölkky.

Grand Prix Tczewa w Tenisie Ziemnym

Grand Prix Tczewa w Tenisie Ziemnym jest towarzyskim cyklem rekreacyjnych rozgrywek tenisa ziemnego dla amatorów. Turniej zostanie rozegrany w następujących terminach:3 i 24 czerwca oraz 9 września 2023 r. Mecze rozgrywane będą na kortach w parku miejskim (ul. Sienkiewicza 17. Organizatorem jest Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji.

Komunikat Końcowy z 1 Biegu Tapflo – Dycha z Pompą

Mamy nadzieję, że Bieg Tapflo – DYCHA Z POMPĄ na stałe wpisze się w kalendarz biegowy powiatu tczewskiego. 14 maja br. odbyła się 1 edycja Biegu Tapflo DYCHA Z POMPĄ, bieg na dystansie 10 km, start i meta w siedzibie firmy, trasa prowadziła w kierunku Czatków natomiast powrót Wiślaną Trasą Rowerową.

Przetarg na rozbudowę basenu – oferty przekraczają zaplanowany budżet

Dwie oferty wpłynęły na przetarg dotyczący budowy kompleksu basenowego w Tczewie. Oferty opiewają na kwotę od blisko 66 mln do blisko 73 mln zł....

Parkrun Tczew – 300 edycja próba bicia rekordu frekwencji parkrun Polska – 13 maja

Start 13 maja br. o 9:00 z Bulwaru Nadwiślańskiego w Tczewie, udział darmowy – wystarczy jednorazowa rejestracja i posiadanie kodu uczestnika, link do rejestracji https://www.parkrun.pl/register/?eventName=tczew jeśli ktoś już brał wcześniej udział w parkrunie nie musi się rejestrować drugi raz !!!

Komunikat końcowy SILGAN Ćwierćmaraton 2023

6 maja odbyła się  VII edycja SILGAN Ćwierćmaratonu na trasie Tczew – Rokitki – Śliwiny – Rokitki - Tczew, na odcinku 10.540 km. Do biegu zapisało się 174 uczestników, pakiety startowe odebrało 170 uczestników natomiast bieg ukończyło 165 zawodników.

Współdzielone hulajnogi Dott wystartowały w Tczewie

Dott to druga firma po Tier, która wprowadziła flotę swoich hulajnóg do Tczewa. Poniżej krótka informacja prasowa jaką otrzymaliśmy od firmy Dott:

Mistrzostwa Tczewa w Piłce Ręcznej klas IV dziewcząt i chłopców już za nami!

24 i 25 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Tczewa w Piłce Ręcznej klas IV dziewcząt i chłopców w Szkole Podstawowej nr 4. Organizatorem było Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji.

Joga w TCSiR od 4 maja

Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza na nowe zajęcia - joga od 4 maja, które odbywać się będą w poniedziałki godz.17:00 oraz czwartki godz. 20:15. Zapraszam na zajęcia wszystkich - niezależnie od tego czy rozpocząłeś już swoją drogę z jogą, czy dopiero chcesz jej spróbować.

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,229ObserwującyObserwuj
87ObserwującyObserwuj
422SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Numer infolinii, gdzie można zgłaszać awarie oświetlenia: 801 800 103, 58 760 72 40, strona internetowa: energa-oswietlenie.pl

X
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content