„WzMOCnij swoje otoczenie” grant dla KP Gryf Tczew

Sprzęt sportowy zakupiony w ramach programu grantowego „WzMOCnij swoje otoczenie” już służy młodym zawodnikom.

Grand Prix Tczewa w Tenisie ziemnym – IV turniej

17 września odbył się czwarty - finałowy turniej Grand Prix Tczewa w Tenisie Ziemnym. Do współzawodnictwa przystąpiło 5 zawodników.

Parkrun Tczew rywalizacja szkół w roku szkolnym 2022/2023

Już po raz VI zachęcamy młodzież szkół podstawowych miasta Tczewa oraz szkół ponadpodstawowych Powiatu Tczewskiego do wspólnej biegowej zabawy – Rywalizacja szkół w ramach parkrun Tczew w roku szkolnym 2022-2023.

O punkty z Mistrzyniami Polski!

Po dwutygodniowej przerwie na rozgrywki reprezentacyjne, wspólnie z kadrowiczkami - Magdaleną Sobal, Julią Jędrzejewską oraz Kingą Ejzel, Pogoń wraca do rozgrywek Ekstraligi. Nadchodzące sobotnie spotkanie odbędzie się w ramach 4. kolejki, w której piłkarki nożne podejmą u siebie drużynę Mistrzyń Polski, która w bieżącym sezonie podtrzymuje iście mistrzowską formę. Łodzianki w dotychczasowych trzech meczach zdobyły dziewięć bramek i nie straciły żadnej, co plasuje je na pierwszej pozycji w ligowej tabeli.

Nowa prezes Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji

Od 6 września stanowisko Prezesa Zarządu Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. objęła Dorota Turkowska. Nowa prezes została powołana przez Radę Nadzorczą...

Rowerowy Rajd Gwiaździsty przejechał przez powiat tczewski

W niedzielę, 4 września ponad 120 rowerzystów spotkało się na Bulwarze Nadwiślańskim w Tczewie, aby wspólnie wziąć udział w 22. Rowerowym Rajdzie Gwiaździstym zorganizowanym przez Powiat Tczewski oraz Lokalną Organizację Turystyczną KOCIEWIE. W tym roku wydarzeniu patronowała myśl Roku Józefa Wybickiego – autora słów „Mazurka Dąbrowskiego”.

Grand Prix Tczewa w Tenisie ziemnym – III Turniej

W sobotę 3 września odbył się trzeci turniej Grand Prix Tczewa w Tenisie Ziemnym, do którego przystąpiło 7 zawodników.

Lekkoatleci SAMBORA wystartowali w drugiej części sezonu

20 sierpnia w Chojnicach odbył się mityng LA, który kończył obóz kadry wojewódzkiej młodzików w Tucholi.

Zapraszamy na Rowerowy Rajd Gwiaździsty!

Już w najbliższą niedzielę, 4 września z Bulwaru Nadwiślańskiego w Tczewie wyruszy 22. Rowerowy Rajd Gwiaździsty organizowany przez Lokalną Organizację Turystyczną KOCIEWIE oraz Powiat Tczewski.

Przegrana Pogoni z Czarnymi Sosnowiec!

W sobotę Pogoń Tczew zmierzyła się z Czarnymi Sosnowiec - zwyciężczyniami ubiegłorocznej edycji Pucharu Polski, drużyną, która w Ekstralidze zajęła trzecie miejsce w sezonie 2021/2022. Parę miesięcy wcześniej, Tczewianki miały okazję zmierzyć się z rywalkami z południa, w ramach 1/4 finału Pucharu Polski, wówczas Czarne odniosły pewne zwycięstwo (1-6), nie inaczej było również w sobotę, pomimo dobrego początku spotkania w wykonaniu drużyny z Tczewa.

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,229ObserwującyObserwuj
83ObserwującyObserwuj
339SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content