Zmarł Kazimierz Zimny – Honorowy Obywatel Miasta Tczewa

Dzisiaj w nocy odszedł od nas Kazimierz Zimny, wybitny sportowiec, medalista olimpijski, Honorowy Obywatela Miasta Tczewa. Tczew był jego rodzinnym miastem, to tutaj, na stadionie...

Pogoń Tczew finalistkami Pucharu Polski w piłce plażowej kobiet!

W ubiegły weekend po raz kolejny Pogoń Tczew wzięła udział w Pucharze Polski piłki plażowej. Ta edycja była jednak podwójnie wyjątkowa - gdyż po raz pierwszy w historii w turnieju wzięło udział aż 20 drużyn oraz dwie z nich były drużynami Pogoni!

Parkrun Tczew – podsumowanie piątej edycji

Za nami piąta edycja rywalizacji szkół powiatu tczewskiego w ramach parkrun Tczew, zabawa biegowa trwała od 4 września 2021 do 18 czerwca 2022 roku, łącznie 42 sobotnie poranki. Zaproszenie wraz z regulaminem zostało rozesłane do wszystkich szkół podstawowych w Tczewie oraz szkół ponadpodstawowych w powiecie tczewskim.

Lato w mieście na sportowo

Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza do aktywnego wypoczynku latem.

Bieg Tczew na 5 z Flex Poland już za nami!

25 czerwca odbył się bieg „Tczew na 5 z Flex Poland”. Do biegu zapisało się 238 uczestników, pakiety startowe odebrało 221 uczestników, natomiast bieg ukończyło 216 zawodników. Bieg odbył się w ramach obchodów Sobótek Tczewskich pod patronatem Prezydenta Miasta Tczewa Mirosława Pobłockiego. Partnerem biegu została Firma Flex Poland, dotychczasowa nazwa biegu to „Tczew na 5 z atestem PZLA”, tegoroczna edycja to pierwsza z firmą Flex Poland stąd też zmiana nazwy na biegu „Tczew na 5 z Flex Poland”.

Mistrzostwa o Puchar Prezydenta Tczewa w Mölkky

W najbliższą niedzielę, 26 czerwca o godz. 12.00 na kanonce odbędą się Mistrzostwa o Puchar Prezydenta Tczewa w Mölkky.

Znaczki filatelistyczne upamiętniające mecz Orły Górskiego – KKS UNIA Tczew

22 czerwca mija 25 lat od rozegrania pamiętnego meczu towarzyskiego drużyny KKS UNIA Tczew z "Orłów Górskiego". Czekając na podobne wydarzenie sportowe w przyszłości, już dziś możemy włożyć do klasera ciekawe walory filatelistyczne upamiętniające to wydarzenie. Z inicjatywy tczewskiego filatelisty, Adama Murawskiego, emitenta pamiątkowej kartki pocztowej Poczta Polska S.A. wprowadziła do obiegu pocztowego Spersonalizowane Znaki Opłaty Pocztowej (MójZNACZEK). Całość z datownikiem dziennym z dnia 22 czerwca, z UP Tczew 1 stanowią gratkę dla każdego filatelisty. Niestety z powodu ograniczonego nakładu są one praktycznie niedostępne na rynku.

Flyball – zawody psich sztafet już w weekend

Tczewski Bulwar Nadwiślański po raz kolejny zapełni się okrzykami radości i szczekaniem podekscytowanych psich sportowców. 11 oraz 12 czerwca odbędą się V Ogólnopolskie Zawody...

Pogoń „Dekpol” Tczew w Ekstralidze Kobiet!

W ostatnią niedzielę w Częstochowie odbył się mecz, który miał zdecydować o tym, czy piłkarki nożne Pogoni Tczew będą rywalizować na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce. Zwycięstwo dawało niemal pewny awans, więc istotnym było postawienie kropki nad "i".

Mamy to, nowy rekord frekwencji parkrun Tczew !

28 maja br. w Tczewie odbyła się 250 edycja parkrun Tczew, z tej okazji postanowiono pobić rekord frekwencji. Dotychczasowy rekord wynosił 702 uczestników i ustanowiony był w 2018 roku z okazji 100 edycji parkrun w Tczewie.

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,190ObserwującyObserwuj
82ObserwującyObserwuj
332SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content