30 stycznia Biegający Tczew świętuje 10 URODZINY.

z kart historii.....Stowarzyszenie Biegający Tczew powstało z inicjatywy Tomasza Tobiańskiego. Na zebranie założycielskie 30 stycznia 2013 (w Dniu Tczewa - dniu upamiętniającym wkroczenie do...

Nie masz planów na ferie? TCSiR spieszy z pomocą?

Lodowisko, basen… a może po prostu wygibasy na sali ćwiczeń? Każdy znajdzie coś dla siebie! Oferta skierowana dla dzieci ze szkół podstawowych miasta Tczewa.

Parkrun 2022 – podsumowanie

Uczestnicy parkrunu pobiegli w sobotę 7 stycznia po raz pierwszy w tym roku. Jednak impreza w Tczewie odbyła się już po raz 282 – czas więc na podsumowanie.

Parkrun – edycja świąteczna

Rozpocznij Święta Bożego Narodzenia razem z parkrun Tczew 24 grudnia – to idealny czas, by złożyć sobie życzenia i we wspaniałej atmosferze wkroczyć w ten magiczny czas.

Nagrody za osiągnięcia sportowe – wnioski do końca grudnia

Do końca grudnia Urząd  Miejski w Tczewie czeka na wnioski w sprawie przyznania nagród dla najlepszych sportowców i trenerów za osiągnięcia w 2022 r.

Piotr Wojciechowski nowym prezesem TCSiR

Rada Nadzorcza Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. wyłoniła dziś nowego prezesa spółki. Został nim Piotr Wojciechowski, który już od dzisiaj rozpoczął...

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Futsalu w Tczewie!

Zapraszamy serdecznie na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Futsalu Kobiet do lat 19, które odbędą się już w ten weekend, w hali II LO przy ul. Królowej Marysieńki 10 w Tczewie! Wśród drużyn turnieju, znajduje się oczywiście Pogoń Tczew, która po zeszłorocznym zwycięstwie bronić będzie tytułu przed tczewską publicznością!

Nagrody za osiągnięcia sportowe – na wnioski czekamy do końca grudnia

Do końca grudnia Urząd  Miejski w Tczewie czeka na wnioski w sprawie przyznania nagród dla najlepszych sportowców i trenerów za osiągnięcia w 2022 r.  Nagrody...

Tczewscy karatecy z medalami Mistrzostw Polski

Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki spotkał się z tczewskimi karatekami, którzy w dniach 12-13 listopada  wzięli udział w Mistrzostwach Polski  Karate WKF Juniorów Młodszych...

Tczewskie drużyny w ostatniej kolejce II Polskiej Ligi Bilardowej

W minioną sobotę, 19 listopada, odbyła się ostatnia kolejka II Polskiej Ligi Bilardowej. Wicelider tabeli grupy pierwszej Arkadia II Tczew podejmowała na swoich stołach lidera Green Club V Gdańsk.

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,229ObserwującyObserwuj
87ObserwującyObserwuj
378SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content