Punkt w starciu z Trójką

Z Nowego Sącza Pogoń wraca z jednym punktem.

Kosmopell Arkadia Tczew z brązowym medalem Drużynowych Mistrzostw Polski w Bilardzie

„Jedziemy po medal” – takie hasło mieli na ustach bilardziści tczewskiej Kosmopell Arkadii udający się do Kielc na finałowy akcent Bilardowej Ekstraklasy.

Pogoń Gościniec nad Wisłą Tczew z wojewódzkim Pucharem Polski kobiet

Tegoroczny finał wojewódzkiego Pucharu Polski odbył się w Rusocinie. Pogoń zagrała z zespołem Lechii Gdańsk.

II Turniej Badmintona – 17 października

Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich sympatyków aktywnego wypoczynku do udziału w II Turnieju Badmintona.

stmtBAU na PiątKę

W ramach XXIX Memoriału Zbigniewa Fedorczuka w dniu 3 października od godz.11:00 na terenie boisk zewnętrznych Szkoły Podstawowej nr 5 w Tczewie, ul. Obrońców Westerplatte 18 odbędzie się otwarty turniej koszykówki dla dzieci i młodzieży w kategorii dziewcząt i chłopców. Roczniki rozgrywkowe 2010 i młodsi, 2008 i młodsi, 2006 i młodsi 2003 i młodsi.

Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie

W dniach 24 - 25 września w hali namiotowej TCSiR (rolkowisko) odbyły się mistrzostwa Tczewa w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie dziewcząt i chłopców.

Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych Masters

26 września po raz drugi w Powiecie Tczewskim odbyły się Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych Masters na odcinku 10 kilometrów.

Historyczne 3 punkty w pierwszej lidze

W meczu z Polonią Środa Wielkopolska zespół KS Pogoń Dekpol Tczew zdobył historyczne, bo pierwsze 3 punkty w pierwszej lidze kobiet.

Jubileuszowy 20. Rowerowy Rajd Gwiaździsty przejechał przez Powiat Tczewski

W niedzielę, 20 września sprzed budynku Starostwa Powiatowego w Tczewie wyruszyła prawie setka uczestników 20. Rowerowego Rajdu Gwiaździstego.

Mamy dofinansowanie na stadion lekkoatletyczny

Wniosek o dofinansowanie budowy stadionu lekkoatletycznego przy ulicy Bałdowskiej złożony przez miasto Tczew znalazł się na liście wniosków zakwalifikowanych do dofinansowania w...

Miasto Tczew - społeczność

3,314FaniLubię
781ObserwującyObserwuj
69ObserwującyObserwuj
167SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Skip to content