Zapraszamy na 7. Kociewsko-Powiślański Rajd Rowerowy

Już od lat, w lipcu Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE wraz z Partnerami: Gminą Gniew oraz Miastem Kwidzyn łączy Kociewie z Powiślem podczas rajdu rowerowego. Tradycja ta, nawiązuje do otwarcia mostu przez Wisłę Opalenie – Korzeniewo, który „przekracza granice, łączy regiony”. Nie inaczej będzie także w tym roku. LOT KOCIEWIE zaprasza na 7. Kociewsko-Powiślański Rajd Rowerowy”, który odbędzie się 18 lipca. Przedsięwzięcie zostało dofinansowane ze środków Powiatu Tczewskiego.

Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej – 8 lipca

Już w czwartek rusza XXXIV edycja Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej. Zostało tylko 18 wolnych miejsc w kategorii OPEN, limit w kategorii Kobiet oraz 40+ na pierwszy turniej jest już wyczerpany.

Tczew inwestuje w bazę sportową i wspiera aktywnych

Miasto Tczew systematycznie inwestuje w infrastrukturę sportową i na wiele sposobów wspiera kluby i stowarzyszenia sportowe, m.in. poprzez system grantów i dotacji, nagrody dla...

Lato w mieście na sportowo

Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji tradycyjnie zaprasza do aktywnego wypoczynku podczas letnich wakacji.

Z Tczewa do Tokio – prezydent Tczewa spotkał się z olimpijczykiem

Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki spotkał się z Mateuszem Biskupem, tczewianinem, wychowankiem KKS Unia Tczew, który będzie reprezentował Polskę na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio....

Pierwszy turniej siatkówki plażowej w sezonie letnim

W upalną sobotę 19 czerwca odbył się turniej siatkówki plażowej rozpoczynający sezon letni. Inauguracyjne rozgrywki przyciągnęły 17 zespołów (3 kobiet, 8 open i 6 w kategorii 40+). Turniej przebiegał w miłej atmosferze, jak się później okazało największym przeciwnikiem każdej drużyny okazała się pogoda.

Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej – trwają zapisy

Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji informuje, że rozpoczęły się zapisy na Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej.

200 edycja parkrun w Tczewie

Serdecznie zapraszamy do aktywnego rozpoczęcia weekendu. Już w najbliższą sobotę 12 czerwca odbędzie się 200 edycja parkrun w Tczewie, na ten moment czekaliśmy 66 tygodni.

Turniej Siatkówki Plażowej

Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza na turniej Siatkówki Plażowej otwierający sezon letni.

Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

1 czerwca na sztucznym boisku przy ulicy Ceglarskiej rozegrano mistrzostwa Tczewa w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży szkolnej w piłce nożnej dziewcząt i chłopców.

Miasto Tczew - społeczność

3,485FaniLubię
995ObserwującyObserwuj
78ObserwującyObserwuj
265SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Narodowy Spis Powszechny - spisz się przez Internet

X
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content