Czesława Helena Kościańska z tytułem Honorowego Obywatela Miasta Tczewa

W dniu dzisiejszym Rada Miejska w Tczewie zdecydowała o nadaniu tytułu Honorowego Obywatela Miasta Tczewa Pani Czesławie Helenie Kościańskiej-Szczepińskiej (ur. 22 maja 1959 w Tczewie) - wioślarce, srebrnej medalistce olimpijskiej z Moskwy.

Dekpol Tczew Mistrzem Polski w Futsalu U19 kobiet

3 -5 grudnia w Krakowie odbył się turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U19 kobiet. Tczewski zespół Pogoń wywalczył awans do finałów.

Tomasz Bronk prezesem spółki TCSiR

Tomasz Bronk obejmie funkcję prezesa Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. w Tczewie. O wyborze poinformowała Rada Nadzorcza spółki. O stanowisko prezesa  ubiegało...

Arkadia ma najlepszych amatorskich graczy bilarda

Nie tylko czołówka bilardowej ekstraklasy oraz coroczne medale juniorów są wizytówką Klubu Sportowego Arkadia Tczew. Obchodzący w tym roku 15-lecie swojego istnienia klub bilardowy z Tczewa ma także jednych z najlepszych bilardzistów w kategorii "amator".

Mistrzostwa Okręgu i Mistrzostwa Makroregionu Młodzików w biegach przełajowych

Tczew był organizatorem Mistrzostw Okręgu i Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików (kujawsko-pomorskie i pomorskie) w biegach przełajowych, które to Mistrzostwa honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Mirosław Pobłocki.

Gala 15-lecia klubu Arkadia Tczew

„15 lat minęło” – pod takim hasłem odbył się jubileusz 15-lecia powstania Klubu Sportowego Arkadia Tczew.

XXX Uliczny Bieg Sambora – wyniki

Bieg Sambora to najstarszy uliczny bieg w naszym mieście i, od wielu lat, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Do udziału zgłaszają się miłośnicy biegania z całego kraju, którzy, jak sami mówią, chętnie wracają do Tczewa.

Wyjazdowe zwycięstwo z liderem rozgrywek!

W niedzielę Pogoń Dekpol Tczew zagrała z Polonią Środa Wielkopolska.

Tworzymy kalendarz imprez miejskich na 2022 r.

Zapraszamy do współtworzenia Kalendarza Imprez Miejskich 2022. Zgłoszenia wydarzeń z dziedziny kultury należy przysyłać do 19 listopada 2021 roku do Centrum Kultury i Sztuki (ul....

Otwarcie stadionu lekkoatletycznego – zobacz film

29 października oficjalnie otwarty został stadion lekkoatletyczny przy ul. Bałdowskiej. Inwestycję zrealizował samorząd miasta Tczewa. Zobacz film z tego wydarzenia. https://www.youtube.com/watch?v=R85B2dnLlXc

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,085ObserwującyObserwuj
79ObserwującyObserwuj
285SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content