Pogoń zmierzy się z UKS SMS z Łodzi – 25 września

25 września o godz. 12:00 na stadionie im. Jana Stachowiaka przy ul. Elżbiety 21a w Tczewie odbędzie się mecz Pogoni Dekpol Tczew z UKS SMS II z Łodzi w ramach szóstej kolejki rozgrywek 1. Ligii Kobiet.

Piąty turniej Grand Prix Tczewa w Tenisie Ziemnym

W sobotę 11 września rozegrano ostatni turniej tegorocznego cyklu Grand Prix Tczewa w Tenisie Ziemnym. Do turnieju zapisało się 10 zawodników.

Mecz pełen emocji na korzyść Pogoni Dekpol Tczew!

5 września odbył się mecz 1 Ligii Kobiet zespołu Pogoń Dekpol Tczew z TS ROW Rybnik na stadionie im. Jana Stachowiaka, przy ul. Elżbiety w Tczewie z wynikiem 5:4 dla tczewianek.

Grand Prix Tczewa w Tenisie ziemnym – po czwartym turnieju

W sobotę 4 sierpnia rozegrano czwarty turniej Grand Prix Tczewa w Tenisie Ziemnym.

Rowerowy Rajd Gwiaździsty upamiętnił wojewodę Stefana Łaszewskiego

W niedzielę, 5 września odbył się 21. Rowerowy Rajd Gwiaździsty zorganizowany przez Lokalną Organizację Turystyczną KOCIEWIE przy współpracy z Powiatem Tczewskim. W tym roku wspomniane wydarzenie nie tylko promowało sport i zdrowy tryb życia wśród dorosłych i młodzieży, ale też przybliżył grupie postać pierwszego wojewody pomorskiego Stefana Łaszewskiego.

Rowerowy Rajd Gwiaździsty znów na szlakach powiatu tczewskiego

Już w najbliższą niedzielę 5 września Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE zaprasza wszystkich sympatyków jazdy na rowerze do uczestnictwa w 21. Rowerowym Rajdzie Gwiaździstym.

Tczewianie na Mistrzostwach Okręgu Pomorskiego U-16

W minioną niedzielę (29 sierpnia 2021) zawodnicy sekcji Lekkoatletycznej MKS Sambor Tczew pod okiem trenerów Andrzeja Langowskiego, Józefa Krawczykiewicza oraz Tadeusz Galińskiego wzięli udział w Mistrzostwach Okręgu Pomorskiego U-16, które odbyły się na stadionie lekkoatletycznym w Gdańsku przy ulicy Grunwaldzkiej.

Grand Prix Tczewa w Tenisie Ziemnym – trzeci turniej

W sobotę 28 sierpnia odbył się trzeci turniej Grand Prix Tczewa w Tenisie Ziemnym, w którym wzięło udział 10 zawodników.

Finał Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej – znamy zwycięzców

26 sierpnia rozegrano finałowy turniej Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej.

Jacek Wiśniewski i Andrzej Semborowski Kawalerami Pro Domo Trsoviensi

Jacek Wiśniewski i Andrzej  Semborowski podczas sierpniowej sesji Rady Miejskiej otrzymali Medale „Pro Domo Trsoviensi”. O ich przyznaniu radni zdecydowali jeszcze w grudniu ub....

Miasto Tczew - społeczność

3,514FaniLubię
1,044ObserwującyObserwuj
78ObserwującyObserwuj
274SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Wyniki głosowania Budżetu Obywatelskiego miasta Tczewa - edycja 2022

X
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content