Wsparcie dla pomorskich przedsiębiorców

Pomorski Fundusz Pożyczkowy rozszerzył swoją ofertę o nowe pożyczki skierowane do pomorskich przedsiębiorstw. W wyniku umów zawartych z Bankiem Gospodarstwa Krajowego oraz Pomorskiem Funduszem Rozwoju sp. z o.o. został rozpoczęty nabór wniosków na pożyczki finansowane ze środków unijnych oraz środków Województwa Pomorskiego. 

Klaster energii – spotkanie z przedsiębiorcami

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu online dotyczącym udziału w strukturach Klastra Energii Pelplin. Data spotkania online: 4 i 10 sierpień 2022 r. godzina...

Spis źródeł ciepła – deklaracje są nadal przyjmowane!

Ustawowy termin, do którego właściciele i zarządcy budynków mieszkalnych i niemieszkalnych składają deklaracje o źródłach ciepła, minął 30 czerwca 2022 r. Nie zmienia to jednak sposobu pracy w urzędach. Aplikacja CEEB.gov.pl również działa tak, jak dotychczas.

Rusza kolejna edycja konkursu o Nagrodę Pomorską „Gryf Gospodarczy 2022”

Zapraszamy do udziału w konkursie firmy z województwa pomorskiego, które przyczyniają się do rozwoju regionu, lub promują swoją działalnością Pomorskie na arenie krajowej i zagranicznej. Udział w konkursie to nie tylko prestiżowa statuetka, ale przede wszystkim możliwość zaprezentowania swojej działalności, a także okazja do nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. Finaliści konkursu są też wielokrotnie nominowani do innych renomowanych nagród gospodarczych, takich jak Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP, czy Nagroda Polskiej Rady Biznesu.

Flex po raz kolejny wyróżniony w konkursie Fair to Women oraz Ambasador Polskiej Gospodarki

W ciągu ostatnich dni, firma Flex Poland otrzymała dwa wyróżnienia – Fair to Women oraz Ambasador Polskiej Gospodarki w kategorii „Partner firm zagranicznych”.

Spotkanie dla Ukraińców, którzy chcą założyć firmę – 31 maja w Domu Przedsiębiorcy

Zapraszamy na spotkanie uchodźców z Ukrainy, którzy planują rozpocząć działalność gospodarczą Polsce. Uczestnicy skorzystają z porad i konsultacji w zakresie przepisów oraz zasady prowadzenia działalności w Polsce. Spotkanie jest bezpłatne i odbędzie się w obecności tłumacza.

Spotkanie dla Ukraińców, którzy chcą założyć firmę – 6 maja w Domu Przedsiębiorcy

Jak założyć firmę? – możliwości wsparcia i rozwoju w Polsce – vol. 2 Як відкрити компанію? – можливості для підтримки та розвитку в Польщі –...

Tczewskie Targi Pracy – już po raz szósty

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie zaprasza do udziału w Tczewskich Targach Pracy, które odbędą się 27 kwietnia w Zespole Szkół Ekonomicznych w Tczewie przy ul. Gdańskiej 17 w godz. 10:00-12:00.

Webinaria – sytuacja w Ukrainie – praktyczne wskazówki dla pomorskich firm

Konflikt zbrojny w Ukrainie wpłynął na wiele aspektów prowadzenia biznesu w Polsce. Agencja Rozwoju Pomorza zachęca do udziału w cyklu bezpłatnych webinariów, które przybliżą skutki organizacyjne i prawne wojny. Są one zaadresowane przede wszystkim do przedsiębiorców z Pomorza, którzy poszukują informacji na temat praktycznych rozwiązań, nie tylko w zakresie zatrudniania Ukraińców i wspierania pracowniczego wolontariatu.

Prezydent Tczewa nagrodził Przedsiębiorców Roku 2021

Zakończyła się X jubileuszowa edycja konkursu „Przedsiębiorca roku 2021” – nagroda przyznawane są corocznie przez Prezydenta Miasta Tczewa dla wyróżniających się na tczewskim rynku...

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,229ObserwującyObserwuj
83ObserwującyObserwuj
337SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content