Miejskie nieruchomości na sprzedaż

Na sprzedaż wystawione zostały nieruchomości przeznaczone pod działalność usługową:

Spotkanie dla przedsiębiorców – 19 września

Zarząd Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Sp. z o.o. i Prezydent Miasta Tczewa Mirosław Pobłocki mają zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie dotyczące możliwości na uzyskanie zwolnienia z podatku dochodowego na 12 lub 15 lat z uwagi na projekt inwestycyjny w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.

31 sierpnia upływa termin przystąpienia do programu płatności bezpośrednich na lata 2023-2027

W terminie do 31 sierpnia br. rolnicy mogą złożyć żądanie (oświadczenie) przyznania płatności dla małych gospodarstw w ramach płatności bezpośrednich. Nabór prowadzony jest przez system teleinformatyczny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR).

Fundusze unijne – bezpłatne konsultacje!

25 lipca (wtorek) w godz. od 9:00 do 15:00 zapraszamy do Domu Przedsiębiorcy w Tczewie (I piętro) sala konferencyjna na bezpłatne indywidualne konsultacje z zakresu możliwości pozyskania funduszy europejskich.

Chcesz rozwinąć swój biznes? Brakuje Ci środków? Myślisz o rozpoczęciu działalności gospodarczej?

Bank Gospodarstwa Krajowego i Dom Przedsiębiorcy w Tczewie zapraszają na spotkanie informacyjno-szkoleniowe: Pożyczka inwestycyjna II dla MŚP i Poręczenia - 18 lipca o godz. 10:00.

Trwają nad nową wersją systemu Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków

System ZONE to projekt Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego - ogólnopolski system teleinformatyczny, oferujący e-usługi umożliwiające obywatelom i przedsiębiorcom spełnienie ich obowiązków, np. wykonanie przeglądu przewodów kominowych czy inwentaryzacji budynku. ZONE także umożliwia odbiorcom efektywniej zarządzać wydatkami przeznaczonymi na ogrzewanie swoich budynków.

Gminny Program Rewitalizacji

Zgłoś swoje zadanie, czekamy na pomysły!

Węgiel kostka i groszek w preferencyjnej cenie – 1600 zł

Gmina Miejska Tczew informuje, że mieszkańcy Tczewa mogą nabyć węgiel w ramach preferencyjnej sprzedaży w cenie 1700 zł brutto w dwóch poniższych składach opału:

Zielone przystanki autobusowe – dołącz do projektu

Urząd Miejski w Tczewie proponuje urządzanie kolejnych tzw. "zielonych przystanków autobusowych". Chodzi o bezpośrednie otoczenie wiat przystankowych, na wzór już kilku zagospodarowanych (np. ul. Wojska Polskiego, 30 Stycznia/pl. J. Piłsudskiego, Armii Krajowej, Jagiellońska).

Szukamy pomorskich liderów biznesu! Zgłoś swoją firmę do konkursu o Nagrodę Pomorską „Gryf Gospodarczy 2023”!

Gryf Gospodarczy to nagroda dla pomorskich firm, które wyznaczają nowe trendy i pożądane kierunki gospodarcze, przyczyniając się tym samym do rozwoju całego regionu. Innowacyjne rozwiązania, dbałość o klimat i lokalne środowisko, czy wysoka kultura organizacyjna to tylko niektóre z atutów, które są szczególnie doceniane przez kapitułę konkursową.

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,229ObserwującyObserwuj
91ObserwującyObserwuj
436SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Numer infolinii, gdzie można zgłaszać awarie oświetlenia: 801 800 103, 58 760 72 40, strona internetowa: energa-oswietlenie.pl

X
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content