Dom Przedsiębiorcy zaprasza na spotkanie z doradcą podatkowym

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców na spotkanie z doradcą podatkowym Panem Piotrem Gelińskim.

Dawny sąd idzie pod młotek

15 grudnia odbędzie się przetarg na sprzedaż nieruchomości zabudowanej przy ul. Kołłątaja 6, czyli dawnego Sądu Rejonowego. Powierzchnia działki wynosi 2152 m2.  Działka jest zabudowana...

Gmina Przyjazna Przedsiębiorcom – wyróżnienie dla Tczewa

Gmina Miejska Tczew otrzymała wyróżnienie w XXIII edycji konkursu „Pomorski Gryf Gospodarczy”, corocznie przyznawane przez Marszałka Województwa Pomorskiego.  Nagrody wręczono podczas uroczystej gali 17...

Rowerowy pracodawca 2022

Firma Tapflo wybudowała dla pracowników parking rowerowy na 32 miejsca pod zadaszeniem. Dodatkowo stojaki spełniają wymóg bezpiecznych, czyli są w kształcie odwróconej litery “U”, dzięki czemu rower można przypiąć za ramę.

Do 30 grudnia 2022 r. każdy płatnik składek powinien założyć profil na PUE ZUS

Od 1 stycznia 2023 r. każdy, kto jest płatnikiem składek, ma ustawowy obowiązek posiadania profilu na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS.

Nie parkuj rowerów przy stacjach Mevo – rusza częściowy demontaż stacji

Już dziś, 19 października, rozpocznie się demontaż części stacji postojowych Mevo. Przez najbliższe miesiące lepiej wstrzymać się od parkowania swoich rowerów w tych miejscach. Jeśli stacja musi trafić do wymiany, przypiętym do niej rowerom przyczepiona zostanie wiadomość z prośbą o jego usunięcie. W przeciwnym razie sprawa będzie zgłaszana do Straży Miejskiej. Apel skierowany jest również do operatorów hulajnóg, którzy dotychczas korzystali ze stacji.

Fundusze unijne – bezpłatne konsultacje!

11 października (wtorek) w godz. od 9:00 do 15:00 zapraszamy do Domu Przedsiębiorcy w Tczewie na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości pozyskania funduszy europejskich.

Komunikat w sprawie rekompensat za ciepło -GPEC TCZEW

Na stronie internetowej GRUPY GPEC (pod linkiem: Ciepło z rekompensatą – szczegółowe informacje - Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej (grupagpec.pl)) znajduje się komunikat dla klientów związany z wejściem w życie ustawy z 15 września 2022 roku o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw (Dz. U. 2022 poz. 1967). Zgodnie z ustawą, określone grupy odbiorców zasilanych w ciepło z systemów ciepłowniczych lub lokalnych źródeł ciepła (w których średnia cena wytwarzania ciepła dla danego źródła przekracza średnie ceny określone w ustawie) będą uprawnione do cen z rekompensatą. Powyższy komunikat wskazuje w szczególności, których Klientów GRUPY GPEC dotyczą ceny z rekompensatą. Podkreślamy, że aktualnie ceny z rekompensatą nie dotyczą między innymi: - klientów GPEC TCZEW zasilanych z kotłowni Czyżykowo (grupa taryfowa K2).

Zwiększ skuteczność reklam internetowych – bezpłatny webinar

Szkolenie jest adresowane do przedsiębiorców z sektora MŚP, zamierzających rozpocząć sprzedaż produktów lub usług przez internet. Dzięki udziałowi w szkoleniu dowiesz się, jak rozpocząć swoją przygodę z reklamą w internecie, aby przyniosła ona zamierzony skutek.

Konkurs Grantowy dla pomorskich firm z branży czasu wolnego – II nabór z nowymi warunkami udziału

Aktualnie rozpoczyna się kolejny nabór wniosków w ramach projektu „IMPULS – odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego". Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem nie muszą już spełniać warunku spadku co najmniej 25 % swoich przychodów liczonych jako średnia w latach 2020-2021 w stosunku do 2019 r. aby pozyskać dofinansowanie. Wnioski będą przyjmowane od 26 sierpnia do 5 września 2022.

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,229ObserwującyObserwuj
87ObserwującyObserwuj
378SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content