Spektakl Romeo i Julia, Julia i Romeo

26 września o godz. 17.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się premiera spektaklu „Romeo i Julia, Julia i Romeo” w reżyserii Piotra Weintza. Spektakl ten jest pierwszą własną produkcją Centrum Kultury i Sztuki.

Teren rekreacyjny przy ul. Bora-Komorowskiego

Wkrótce rozpoczną się prace przy zagospodarowywaniu terenu osiedlowego (między blokami a Kanałem Młyńskim) przy ul. Gen. Bora-Komorowskiego.

Jarmark Handmade

Po raz pierwszy na dziedzińcu Fabryki Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4 odbędzie się jarmark rękodzieła. Zapraszamy 25 września w godz. 11.00-16.00. Wstęp bezpłatny!

Miejski przejazd rowerowy

Już w najbliższą sobotę 18 września Urząd Miejski w Tczewie oraz Fundacja To i Co – Tczewscy Kurierzy Rowerowi zapraszają wszystkich miłośników dwóch kółek do wspólnego przejazdu ulicami miasta.

Koncert chóru Juventus

Chór Młodzieżowy Juventus od początku sierpnia jeździ z Dobrą Nowiną po województwie, aby głosić Dobrą Nowinę. "Gospel w drodze" to projekt Stowarzyszenia Miłośników Muzyki Chrześcijańskiej Gospel. Na półmetku trasy zaśpiewają w miejscu, który jest ich domem. Mowa o kościele szkolnym na tczewskim Starym Mieście.  

Wystawa plenerowa o wojskowości

Na placu przed dworcem kolejowym można oglądać wystawę „Od starych do nowych koszar. Dzieje wojskowości w Tczewie”. To już dziewiąta plenerowa ekspozycja przygotowana w tym roku przez pracowników Fabryki Sztuk.

Koncert tczewskich zespołów

18 września o godz. 19.00 na scenie Centrum Kultury i Sztuki wystąpi siedem tczewskich nowatorskich zespołów.

Kultura – jak to działa?

Centrum Kultury i Sztuki serdecznie zaprasza na I Tczewską Konferencję Działaczy Kultury KULTURA – jak to działa. Odbędzie się ona 1 października w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, w godzinach 10.00-15.00.

Tydzień Mobilności Aktywnej

Urząd Miejski w Tczewie oraz Fundacja To i Co – Tczewscy Kurierzy Rowerowi zapraszają do udziału w wydarzeniach Tygodnia Mobilności Aktywnej. W tym tygodniu docenimy tych, którzy do codziennych dojazdów w mieście używają roweru, własnych nóg czy autobusu. Będziemy zachęcać nieprzekonanych, by spróbowali przemieszczać się inaczej niż samochodem. Gwarantujemy, że będzie MIŁO!

Konkurs na projekt pocztówki

Już po raz siódmy Fabryka Sztuk ogłasza konkurs na kartkę pocztową.

Miasto Tczew - społeczność

3,503FaniLubię
1,032ObserwującyObserwuj
79ObserwującyObserwuj
270SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Wyniki głosowania Budżetu Obywatelskiego miasta Tczewa - edycja 2022

X
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content