Jarmark bożonarodzeniowy w Tczewie – 9-10 grudnia

Tradycyjnie na Starym Mieście odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy z udziałem ponad 50 wystawców.

Gala finałowa zakończyła XV Festiwal Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego.

Na piątkową galę finałową (24.11.2023 r.) przybyli licznie zebrani goście na czele z przedstawicielami władz miejskich i powiatowych oraz uczestnicy Festiwalu i mieszkańcy Kociewia.

Księżniczka Czardasza Imre Kalmana – operetka 31 grudnia

31 grudnia o godz. 18:00 zapraszamy na operetkę Księżniczka Czardasza Imre Kalmana do sali widowiskowej CKiS. Bilety: 150 zł dostępne w kasie CKIS lub online na stronie ckis.interticket.pl

Gwiazdkowy Turniej Piłki Siatkowej – zgłoszenia do 14 grudnia

17 grudnia o godz. 9:00 odbędzie się Gwiazdkowy Turniej Piłki Siatkowej. Zgłoszenia przyjmowane będą tylko elektrycznie do 14 grudnia.

Bezpłatne szkolenie – “Pierwsza pomoc w miejscu pracy” – 6 grudnia

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie „𝐏𝐢𝐞𝐫𝐰𝐬𝐳𝐚 𝐩𝐨𝐦𝐨𝐜 𝐰 𝐦𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐮 𝐩𝐫𝐚𝐜𝐲” przeznaczone dla pracowników wyznaczonych przez pracodawcę do udzielania pierwszej pomocy w miejscu pracy.

Fundusze unijne – bezpłatne konsultacje! – 28 listopada

28 listopada (wtorek) w godz. od 9:00 do 15:00 zapraszamy do Domu Przedsiębiorcy w Tczewie (I piętro) na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości pozyskania funduszy europejskich. Konsultacji udzielać będzie Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Departamentu Programów Regionalnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Święta z Fabryką Sztuk

Dziedziniec Fabryki Sztuk nabierze świątecznego charakteru. Poniatówka zamieni się w Chatę Świętego Mikołaja, w której co pewien czas pojawi się sam gospodarz. Wrota do Chaty otworzymy 6 grudnia o godz. 17.00. Wówczas zapraszamy dzieci na spotkanie ze Świętym Mikołajem, który obdaruje wszystkich słodkościami i wręczy nagrody w konkursie List do Świętego Mikołaja. 

“O królewnie…” sztuka komediowa w CKiS – 1 grudnia

1 grudnia o godz. 18:00 zapraszamy na spektakl komediowy "O królewnie.." w wykonaniu słuchaczy z Tczewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku do sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki.

Andrzej Poniedzielski – wieczór kabaretowy promujący nową płytę „BA” – 16 grudnia

16 grudnia o godz. 18:00 zapraszamy na wieczór kabaretowy promujący nową płytę „BA” Andrzeja Poniedzielskiego do sali widowiskowej CKiS. BILETY: w cenie 90 zł do nabycia: W kasie CKiS, internetowo: www.ckis.interticket.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl.

Arkadiusz Kropkowski malarstwo – wernisaż 29 listopada

29 listopada o godz. 18:00 zapraszamy na wernisaż malarstwa Arkadiusza Kropkowskiego do Fabryki Sztuk, przy ul. 30 Stycznia 4.

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,229ObserwującyObserwuj
91ObserwującyObserwuj
444SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Numer infolinii, gdzie można zgłaszać awarie oświetlenia: 801 800 103, 58 760 72 40, strona internetowa: energa-oswietlenie.pl

X
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content