Zawody przedszkolaków – 20 kwietnia

20 kwietnia o godz. 10:00 zapraszamy na zawody sprawnościowe przedszkolaków do hali sportowej przy II LO w Tczewie.

Bezpłatne konsultacje z doradcą podatkowym

Serdecznie zapraszamy osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz te, które planują założenie własnej firmy, na bezpłatne, indywidualne konsultacje z doradcą podatkowym.

Konkurs grantowy Działaj Lokalnie już po raz 20-ty!

Fundacja Pokolenia już po raz 20-ty ogłasza nabór wniosków w ramach konkursu "Działaj Lokalnie"! O dofinansowanie pomysłów mogą ubiegać się minimum 3-osobowe grupy nieformalne mieszkańców oraz organizacje pozarządowe z gmin powiatu tczewskiego oraz – uwaga, po raz pierwszy - mieszkańcy i organizacje pozarządowe z gminy Pszczółki! Maksymalna kwota dotacji to 6 000 zł.

XIII Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu – 20-21 kwietnia

W dniach 20-21 kwietnia w godz. 10:00-17:00 odbędą się XIII Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu.

O!PLA – 12. Ogólnopolski Festiwal Animacji – 11 kwietnia

11 kwietnia o godz. 9.00 zapraszamy na projekcję filmów dla dzieci w wieku 7-11 lat, na godz. 11:00 na projekcję filmów dla dzieci i młodzieży w wieku 12-15 lat do sali widowiskowej CKiS. Bilety w cenie 5 zł.

Tczewska Liga Siatkówki

Druga kolejka Tczewskiej Ligi Siatkówki zapowiada się niezwykle emocjonująco. Dlaczego? Odpowiedź to wyniki meczów rozegranych dwa tygodnie temu podczas inauguracyjnej pierwszej kolejki.

Koncert zespołu DOMANSKY – 30 kwietnia

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na koncert zespołu DOMANSKY, który odbędzie się 30 kwietnia o godz. 20:00 w Klubie Muzycznym CKiS. Wstęp wolny!

Kamil Sząszor na podium Grand Prix Polski – Kętrzyn 2024

W dniach 6-7 kwietnia w Bałtyckim Centrum Bilardowym odbył się drugi w tym roku turniej z cyklu Grand Prix Polski. Na starcie stanęło 107 uczestników, w tym reprezentanci Arkadii Tczew: Kamil Sząszor, Jakub Bottcher, Wadim Papiż oraz Kacper Konkel.

II Międzymiastowy maraton Fitness Fit z Lucyną

Tczew kontra Malbork. Nie ważne czy ćwiczysz na sali, sama w domu, w innym klubie czy na siłowni! Każdy może wziąć udział w zabawie. 

Wystawa Tczewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Zarząd Tczewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Fabryka Sztuk zapraszają 12 kwietnia o godz. 11.00 do Fabryki Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4 w Tczewie (tzw. mały budynek) na otwarcie wystawy rękodzieła artystycznego, malarstwa oraz ceramiki krajów Morza Śródziemnego.

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,229ObserwującyObserwuj
91ObserwującyObserwuj
496SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Numer infolinii oraz SMS, gdzie można zgłaszać awarie oświetlenia: 797 301 400, strona internetowa: energa-oswietlenie.pl

X
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content