„Przygody tczewskiego jednorożca i wróżki Samborki” – konkurs plastyczny

Tczewskie Centrum Kultury i Sztuki zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Przygody tczewskiego jednorożca i wróżki Samborki”. Konkurs organizowany jest z okazji Międzynarodowego Dnia Jednorożca, który obchodzony jest 9 kwietnia.

(Nie)brzydkie Kaczątko – spektakl online dla dzieci

https://www.youtube.com/channel/UCTyoF4cmBepj6mnowi3h5qA/featured

Puchowski online w Sobotę Wielkanocną

3 kwietnia o godz. 19.00 na kanale YouTube Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie wystąpi wokalista, kompozytor i autor tekstów, „Gitarzysta roku” w plebiscycie Blues Top 2018 – Romek Puchowski.

Skarbnica tczewska – zdjęcia wielkanocne

Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie zachęca gorąco do obejrzenia zdjęć na stronie Skarbnicy - Tczewskiej Biblioteki Wirtualnej, opublikowanych z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych.

Ekspedycja książka online dla najmłodszych. Spotkanie nr 2. Mars

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza najmłodszych do lekcji bibliotecznej online w ramach projektu „Ekspedycja Książka”.

Pan Kleks Powrót – musical dla dzieci online

Musical Pan Kleks. Powrót to współczesna opowieść inspirowana Akademią Pana Kleksa Jana Brzechwy oraz serią filmów o Ambrożym Kleksie, mających dziś status niemal kultowych, także za sprawą muzyki Andrzeja Korzyńskiego.Te znane szerokiej publiczności piosenki, choćby Na wyspach Bergamutach, czy Kaczka Dziwaczka, wykonywane przez aktorów z zespołem na żywo, stanowią oś muzyczną spektaklu i łączą pokolenia widzów. Usłyszymy 16 najbardziej znanych piosenek, z filmowych adaptacji powieści Jana Brzechwy, z udziałem Piotra Fronczewskiego w roli Pana Kleksa.

Stand-up Adam Van Bendler – nowa data!

Centrum Kultury i Sztuki informuje, że występ Adama Van Bendlera z nowym programem "Placebo" zostaje przeniesiony na 27 marca. Zakupione bilety zachowują ważność.

Maciej Smycz & the Blue Willmingtons – koncert online

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza serdecznie na koncert Macieja Smycza i grupy the Blue Willmingtons, który zostanie wyemitowany 13 marca o godz. 19.00 na kanale YouTube CKiS Tczew.

Fundusze unijne – Mobilne Punkty Informacyjne

Dom Przedsiębiorcy w Tczewie zaprasza do skorzystania z działań Mobilnego Punktu Informacyjnego na Pomorzu.

Nowa wystawa malarstwa w Fabryce Sztuk

Fabryka Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4 w Tczewie zaprasza na wystawę malarstwa Joanny Bentkowskiej-Hlebowicz pt. „Przestwory”. Wystawa jest czynna do 4 kwietnia br.

Miasto Tczew - społeczność

3,407FaniLubię
924ObserwującyObserwuj
74ObserwującyObserwuj
167SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content