Wystawa malarstwa Doroty Willer

Fabryka Sztuk zaprasza na wystawę malarstwa Doroty Willer. Wernisaż odbędzie się 18 maja o godz. 18.00 w siedzibie Fabryki Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4 w Tczewie. Wystawa będzie czynna do 5 czerwca 2022 r.

Operetka nie taka straszna – promocyjne bilety

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza 14 maja o godz. 18.00 na reżyserowany koncert w formie spektaklu operetkowo - musicalowego w dwóch aktach, wykonywany przez trójmiejski projekt muzyczny "Artis".

Astronomiczna Noc Muzeów

W 2022 roku Noc Muzeów odbędzie się 14 maja. W Tczewie organizacją wydarzenia zajęła się tradycyjnie Fabryka Sztuk, która przygotowała wyjątkowe atrakcje dla miłośników nocnego zwiedzania.

AerOphonic – muzyka na akordeon i organy

8 maja o godz. 17.00 w Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się koncert AerOphonic w ramach IX Tczewskich Wieczorów Organowych i Kameralnych. Wstęp wolny.

Pamiętaj o środowisku – Dzień Ziemi

Dzień Ziemi, nazywany inaczej Międzynarodowym Dniem Ziemi lub Światowym Dniem Ziemi, to największe na świecie ekologiczne święto. Obchodzimy je corocznie 22 kwietnia. Idea zainicjowania święta narodziła się już w latach 60. XX wieku. W Polsce Dzień Ziemi jest celebrowany od 1990 roku.

Wymienialnia Książek powraca!

Po ponad dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią i obostrzeniami, Wymienialnia Książek powraca! Będzie można przynieść i bezpłatnie wymienić swoje własne książki na inne, przyniesione przez innych czytelników oraz z księgozbioru przygotowanego przez bibliotekę.

Koncert ukraińskiego zespołu DagaDana

Starosta Tczewski – Mirosław Augustyn zaprasza mieszkańców Powiatu Tczewskiego na koncert zespołu DagaDana, który odbędzie się 2 maja o godzinie 18.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.

Kora. Falowanie i spadanie – szalony czwartek

W najbliższy czwartek w godzinach 16.00-18.00 w kasie Centrum Kultury i Sztuki będzie można kupić z pięćdziesięcioprocentową zniżką bilety na spektakl "Kora. Falowanie i spadanie".

Kultura w sąsiedztwie – kreatywne warsztaty

Centrum Kultury i Sztuki po raz kolejny proponuje mieszkańcom wspólne działania warsztatowe. 20 kwietnia spotkamy się w parki za CKiS przy ul. Wyszyńskiego 10.

Wystawa Magia kolorów

Fabryka Sztuk zaprasza na wystawę fotografii Remigiusza Kolucha pt. Magia kolorów. Wernisaż odbędzie się 20 kwietnia o godz. 18.00. Wystawa jest czynna do 15 maja 2022 r. Wstęp bezpłatny.

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,163ObserwującyObserwuj
82ObserwującyObserwuj
320SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Tczew pomaga Ukrainie - Pomóż lub zgłoś potrzebę pomocy obywatelom Ukrainy

X
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content