Dzień dziecka z Harcerzami

Komenda Hufca ZHP Tczew i STKA „Sambor” Dom Młodzieży Zamkowa zapraszają na Dzień Dziecka z Harcerzami, który odbędzie się w niedzielę, 28 maja 2023 roku, w godz. 13.00 – 17:00.

Pomorze Sprint Cup 2023 w biegu na orientację

Już w ten weekend wielkie święto orientacji sportowej zawita na Kociewie. Podczas międzynarodowych zawodów w sprinterskim biegu na orientację Pomorze Sprint Cup 2023 obserwować będziemy 3 dni szybkiego ścigania w formie, jakiej jeszcze u nas nie obserwowaliśmy.

Spektakl dla dzieci „Pchła” – 31 maja w CKiS

Przebojowa, tytułowa Pchła, wpada na pomysł, by z okazji zbliżającego się dnia dziecka zrobić na scenie swoje "show"!

KLIMAKTERIUM…I JUŻ – spektakl – 2 czerwca w CKiS

2 czerwca o godz. 18:00 odbędzie się spektakl - Klimakterium... i już w sali widowiskowej CKiS. Bilety w cenie 100-110 zł.

Festyn Samorządowo-Komunalny – 27 maja od godz. 16.00

Viki Gabor i Michał Szpak to gwiazdy tegorocznego Festynu Samorządowo-Komunalnego. Impreza odbędzie się w sobotę 27 maja na Bulwarze Nadwiślańskim, początek godz. 16.00. W programie...

Pchli Targ

Już 4 czerwca na ulicach Starego Miasta odbędzie się pchli targ. To wydarzenie ma już w Tczewie kilkunastoletnią tradycję. Początkowo targ zlokalizowany był wyłącznie na placu Hallera.

Turniej o Puchar Prezydenta Tczewa już za nami!

Słoneczny, wyczerpujący dzień przyniósł wiele emocji uczestnikom tego wydarzenia. Zawody symbolicznie otworzył prezydent Adam Urban i prezes TCSiR Piotr Wojciechowski, który również spróbował swoich sił w Mölkky.

Promocja atlasu historycznego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tczewie

W piątek, 19 maja 2023 roku, w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej, przy ulicy Jarosława Dąbrowskiego 6, odbyła się promocja „Atlasu historycznego powiatu tczewskiego” autorstwa Bogdana Badzionga, historyka, nauczyciela, samorządowca.

Fundusze unijne – bezpłatne konsultacje! – 30 maja

30 maja (wtorek) w godz. od 9:00 do 15:00 zapraszamy do Domu Przedsiębiorcy w Tczewie (I piętro) na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości pozyskania funduszy europejskich. Gościć będziemy przedstawicieli Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich Departamentu Programów Regionalnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Grand Prix Tczewa w Tenisie Ziemnym

Grand Prix Tczewa w Tenisie Ziemnym jest towarzyskim cyklem rekreacyjnych rozgrywek tenisa ziemnego dla amatorów. Turniej zostanie rozegrany w następujących terminach:3 i 24 czerwca oraz 9 września 2023 r. Mecze rozgrywane będą na kortach w parku miejskim (ul. Sienkiewicza 17. Organizatorem jest Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji.

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,229ObserwującyObserwuj
87ObserwującyObserwuj
419SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Numer infolinii, gdzie można zgłaszać awarie oświetlenia: 801 800 103, 58 760 72 40, strona internetowa: energa-oswietlenie.pl

X
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content