Akcja roznoszenia decyzji wymiarowych

Decyzje podatkowe w 2021 r. nie będą dostarczane tczewianom do domów przez pracowników Urzędu Miejskiego w Tczewie, tak jak w poprzednich latach.

Konsultacje strategii Polityka Rowerowa Miasta Tczewa do 2030 roku

W związku z zakończeniem strategii Polityka Rowerowa Miasta Tczewa do 2020 roku, Prezydent Miasta Tczewa zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu nowego dokumentu strategicznego tj. Polityka rowerowa miasta Tczewa do 2030 roku.

Ruszyły zapisy na konferencję otwierającą nowy program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

Startuje Program Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny (https://aktywniobywatele.org.pl/), w ramach którego organizacje pozarządowe mogą ubiegać się o dofinansowanie na realizację swoich działań prowadzonych na terenie całej Polski (z wyjątkiem m.st. Warszawy) w czterech obszarach tematycznych:

Jakie będzie nowe Mevo – spotkanie z mieszkańcami metropolii

System mieszany, ponad 4 tys. rowerów, w tym przynajmniej tysiąc tradycyjnych, kontrakt na 6 lat, decentralizacja ładowania baterii, abonament nie wyższy niż 30 zł – to główne założenia nowego systemu Mevo, które zespół projektowy przedstawił na spotkaniu z mieszkańcami metropolii we wtorek 12 stycznia.

Drogi mieszkańcu! Masz konto w banku lub SKOK-u? Zobacz, co powinieneś wiedzieć!

Blisko 70% Polaków nie wie, że w Polsce istnieje instytucja, która gwarantuje bezpieczeństwo ich rachunków w bankach i SKOK-ach. Jest nią Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Jeżeli upada bank lub kasa, BFG wypłaca pieniądze osobom, które miały w nich rachunki. Wiedząc, na jakich zasadach działa – można uchronić się przed utratą dorobku życia. Dowiedz się, komu przysługują gwarancje BFG i jak sprawdzić, czy Twoje środki są bezpieczne.

MEVO 2.0 – spotkanie informacyjne dla mieszkańców metropolii

We wtorek 12 stycznia, o godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie informacyjne dla mieszkańców metropolii dot. Mevo 2.0. Spotkanie odbędzie się online.

Rząd podał lokalizacje punktów szczepień przeciw Covid-19 – w Tczewie sześć

Na stronach rządowych udostępniono mapę z lokalizacjami punktów szczepień przeciw COVID-19 w całym kraju. Lista ma być na bieżąco aktualizowana. Obecnie trwają szczepienia osób...

Program Wczesnego Wykrywania Raka Płuca – trwa rekrutacja

Uniwersytecie Centrum Kliniczne w Gdańsku realizuje Programu Wczesnego wykrywania Raka Płuca. Aktualnie rekrutowani są uczestnicy z grupy ryzyka na badanie niskodawkowej tomografii komputerowej klatki piersiowej...

Opieka wytchnieniowa – konkurs dla NGO

W związku z informacją Sekretariatu Rady Państw Morza Bałtyckiego o planowanym naborze wniosków w ramach Instrumentu Wspierania Projektów na rok 2021 (Project Support Facility),...

Zgłoś kandydatów do Nagród Wolontariatu Powiatu Tczewskiego za 2020 rok

Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Tczewskiego ogłasza nabór nominacji osób, grup, inicjatyw, instytucji i firm, które mogą poszczycić się wyjątkową i wybitną aktywnością społeczną w...

Miasto Tczew - społeczność

3,368FaniLubię
850ObserwującyObserwuj
72ObserwującyObserwuj
167SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Skip to content