Szkoła Podstawowa nr 12 Mistrzem Miasta Tczewa w Dwa Ognie

Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji zorganizowało Mistrzostwa Miasta Tczewa w Dwa Ognie Usportowione dziewcząt i chłopców - Igrzyska Dzieci w roku szkolnym 2021/2022, w których wzięły udział dzieci z sześciu Szkół Podstawowych.

Wyprawka tczewska – na dobry początek

Prawo do wyprawki tczewskiej mają wszystkie dzieci urodzone od 1 stycznia br. i zameldowane w Tczewie.

Świadczenie 500+ – wnioski przyjmuje ZUS

Społecznych.

Komunikat w sprawie zmiany organu właściwego w sprawach świadczenia wychowawczego 500+

Od 1 stycznia 2022 r. wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego 500+, niezależnie od okresu którego dotyczą, należy składać do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Od tego dnia Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej nie jest organem właściwym w sprawie i nie będzie przyjmował ani rozpatrywał wniosków o to świadczenie.

Subiektywny przegląd wydarzeń 2021 roku. Wystawa online na stronie Skarbnicy

Ostatni dzień roku to czas szczególny, z jednej strony skłaniający do refleksji oraz zadumy nad nieuchronnym upływem czasu, z drugiej zaś dający nadzieję i szansę na to, że nadchodzące dni, tygodnie, miesiące okażą się lepsze, a przynajmniej tak samo dobre, jak minione.

Zmiany w rozkładach jazdy – od 3 do 7 stycznia

Zakład Usług Komunalnych w Tczewie oraz P.A. GRYF Sp. z o.o. informują, że w okresie od 03.01.2022r. do 07.01.2022 r. (włącznie) – z powodu...

Zmiana harmonogramu odbioru odpadów

W związku ze zbliżającym się Świętem Trzech Króli informujemy, że wszystkie odpady tj. (odpady zmieszane oraz selektywne tj. plastik, papier, szkło)  odbierane będą z...

Te święta były godne! Podsumowanie Świątecznej Zbiórki Żywności

„Święta godne, a nie głodne”. Takim hasłem w listopadzie i na początku grudnia promowana była szeroko zakrojona akcja Świątecznej Zbiórki Żywności, której celem było wsparcie osób przebywających w trudnej sytuacji finansowej przed Świętami Bożego Narodzenia. Wspólna praca Banku Żywności w Tczewie i licznego grona partnerów przyniosła rewelacyjne efekty!

Pro Domo Trsoviensi dla Alicja Gajewskiej, Gertrudy Pierzynowskiej i Jacka Prętkiego

Alicja Gajewska, Gertruda Pierzynowska i Jacek Prętki otrzymają Medale „Pro Domo Trsoviensi”. O ich przyznaniu zdecydowała Rada Miejska w Tczewie podczas ostatniej sesji.

Zagrożenia w okresie zimowym

Okres zimowy niesie ze sobą wiele zagrożeń takich jak zatrucia czadem i pożary ale również takich które są związane z niskimi temperaturami, zaspami śnieżnymi, zamarzniętymi akwenami wodnymi czy oblodzonymi drogami.

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,085ObserwującyObserwuj
79ObserwującyObserwuj
285SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content