Jak radzić sobie z upałem?

W nadchodzących dniach należy przygotować się na falę upałów. Jak najlepiej ochronić siebie i swoje zdrowie podczas tych wyjątkowo gorących dni przedstawia poniższa infografika.

Odszedł prof. Jan Strelau – Honorowy Obywatel Miasta Tczewa

4 sierpnia zmarł prof. Jan Strelau, Honorowy Obywatel Miasta Tczewa, wybitny polski psychologa, profesor nauk humanistycznych, nauczyciel akademicki.

Komunikat Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tczewie

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tczewie informuje, iż począwszy od 03.08.2020 r. możliwe będzie osobiste składanie w siedzibie Ośrodka, przy ul. 1 Maja 8, wniosków o ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych, świadczeń z funduszu alimentacyjnego, świadczenia dobry start. Jednocześnie Ośrodek przypomina, że osoby otrzymujące świadczenia wychowawcze 500+ na podstawie rozstrzygnięć wydanych od 1 lipca 2019 r. nie mają obowiązku składania wniosku o to świadczenie.

Zmiana rozkładu jazdy – remont mostu w ciągu ul. Łąkowej

Od 23 lipca 2020 r., w związku z remontem mostu w ciągu ul. Łąkowej, zmieni się trasa przejazdu autobusów linii 4 i 6 oraz częściowo ich rozkład jazdy.

Powszechny Spis Rolny 2020 – ważne informacje

Najbliższy Powszechny Spis Rolny będzie przeprowadzony w całej Polsce od 1 września do 30 listopada 2020 r.

Uwaga kierowcy – od 23 lipca zamknięcie mostu przy ul. Łąkowej

W czwartek, 23 lipca zamknięty zostanie przejazd przez mostek nad Kanałem Młyńskim, w ciągu ul. Łąkowej.

Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej – 16 lipca

16 lipca (czwartek) o godz. 16:30 w sali obrad UM (przy ul. 30 Stycznia 1) odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej.

Wybory Prezydenta RP. Tczew wybrał Rafała Trzaskowskiego

Tczewianie głosowali w 28 lokalach wyborczych, w tym 3 były obwodami zamkniętymi (szpitale). Liczba osób uprawnionych do głosowania wynosiła 43 118 osób,...

Wsparcie dla przedsiębiorców – konferencja online

16 lipca o godz. 10:00 odbędzie się konferencja online dotycząca wsparcia dla przedsiębiorców z Kociewia.

Konsorcjum Thalesa uzyskało najwięcej punktów w przetargu na wykonanie zintegrowanego biletu dla Pomorza

Konsorcjum, na czele którego stoi firma Thales, uzyskało najwyższą punktację w przetargu na zbudowanie systemu zintegrowanego biletu FALA dla Pomorza. Według komisji oceniającej nadesłane rozwiązania, przedstawiło ono najkorzystniejszą ofertę. Oznacza to, że w ciągu najbliższych trzech miesięcy zostanie podpisana umowa na realizację tego zadania i jesienią rozpocznie się tworzenie systemu, na który mieszkańcy Pomorza i turyści czekają od wielu lat.

Miasto Tczew - społeczność

3,279FaniLubię
733ObserwującyObserwuj
69ObserwującyObserwuj
167SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Skip to content