Kiermasz bożonarodzeniowy – 12 grudnia

12 grudnia o godz. 15:00 zapraszamy na Kiermasz Bożonarodzeniowy do Chrześcijańskiego Centrum Społecznego, przy ul. Kwiatowej 2.

Warsztaty „Druk 3D” – edycja Mikołajkowa – 8 i 11 grudnia

Chcesz nauczyć się tworzyć modele 3D, drukować je na drukarce 3D? Zapraszamy dzieci od 8 roku życia na edukacyjne warsztaty z druku 3D do Centrum Kultury i Sztuki. Warsztaty odbędą się 8 i 11 grudnia o godz. 18:30, a tematem będą Mikołajki.

Zdrowie psychiczne – informator

Informator o dostępnych formach opieki zdrowotnej, pomocy społecznej i aktywizacji zawodowej dla osób z zaburzeniami psychicznymi w powiecie tczewskim dostępny jest na stronie Powiatu Tczewskiego: https://www.powiat.tczew.pl/zdrowie-psychiczne.html 

Promocja książki Ryszard Karczykowski. Wyśpiewałem życie

Szanowni Państwo, tczewska książnica wraz z Towarzystwem Miłośników Ziemi Tczewskiej mają zaszczyt zaprosić na promocję książki „Ryszard Karczykowski. Wyśpiewałem życie” autorstwa Krzysztofa Kordy i Janusza Landowskiego, którzy przedstawili historię życia sławnego tenora – od pierwszych lat spędzonych w rodzinnym Tczewie, po sceny najwybitniejszych oper na całym świecie.

Zmiana harmonogramu odbioru odpadów

Firma Clean-Bud informuje, że w  związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, wszystkie odpady tj. (odpady zmieszane, popiół oraz selektywne tj. plastik, papier, szkło...

W grudniu – zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego        

W poniedziałek, 18 grudnia Urząd Miejski będzie zamknięty (za dzień 11 listopada), zaś w środę, 20 grudnia będzie czynny do godz. 14.00 (kasa UM...

Wystawy w Fabryce Sztuk

Zarówno w weekend, jak i w dni powszednie w Fabryce Sztuk można zwiedzać wystawy sztuki współczesnej. Wstęp bezpłatny. Aktualnie prezentowane są:

Kicia Kocia pod choinkę – Poranek Filmowy Przyjazny Sensorycznie – projekcje filmowe dla dzieci – 17 grudnia w CKiS

17 grudnia o godz. 11:00 zapraszamy na projekcję filmową dla dzieci Kicia Kocia pod choinkę - Poranek Filmowy Przyjazny Sensorycznie. Bilety w cenie 15 zł.

Spotkanie z Mikołajem – 6 grudnia

6 grudnia o godz. 14:00 zapraszamy na spotkanie z Mikołajem na placu przed Urzędem Miejskim.

Mikołaj na Górkach – 8 grudnia

8 grudnia o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie mikołajkowe dla dzieci z osiedla Wincentego Witosa w świetlicy osiedlowej na Górkach.

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,229ObserwującyObserwuj
91ObserwującyObserwuj
445SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Numer infolinii, gdzie można zgłaszać awarie oświetlenia: 801 800 103, 58 760 72 40, strona internetowa: energa-oswietlenie.pl

X
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content