Zmiany w dodatku węglowym

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw (Dz.U . z 2022r., poz. 1967) uległy zmianie zasady przyznawania dodatku węglowego.

Grand Prix Tczewa w Tenisie ziemnym – IV turniej

17 września odbył się czwarty - finałowy turniej Grand Prix Tczewa w Tenisie Ziemnym. Do współzawodnictwa przystąpiło 5 zawodników.

„Pro Domo Trsoviensi” – zgłoś kandydata

Do 30 września na ręce przewodniczącego Rady Miejskiej można kierować wnioski o przyznanie Medalu „Pro Domo Trsoviensi”. Jest to wyróżnienie przyznawane przez Radę Miejską za znaczące zasługi dla Tczewa i jego mieszkańców.

Tczewski stos – promocja książki Aloisa Jiráska

W sobotę, 10 września 2022 roku, w ramach Międzynarodowych Dni Dziedzictwa, w Fabryce Sztuk przy ulicy 30 Stycznia 4 odbyła się promocja Tczewskiego stosu, książki autorstwa Aloisa Jiráska, wydanej nakładem Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Aleksandra Skulteta w Tczewie.

Wiślana Odyseja

9. etap rozpoczęty 10 września pod spichrzami na alei Królowej Jadwigi (Błonia Nadwiślańskie) w Grudziądzu, zakończył się 11 września w Tczewie – w Przystani Wodnej (Marinie) przy ul. Nad Wisłą.

17 września – rocznica napaści sowieckiej na Polskę

Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki zaprasza na uroczystości upamiętniające 83. rocznicę napaści sowieckiej na Polskę, które odbędą się 17 września o godz. 12.00 przy Pomniku Ofiar Stalinizmu w Parku Miejskim (w sąsiedztwie Zespołu Szkół Technicznych).

Informator biurowy LOT Kociewie

Prezentujemy informator biurowy Lokalnej Organizacji Turystycznej Kociewie, w którym znajdziemy podsumowanie sierpniowych działań organizacji. Jak sami Państwo zobaczą, dużo się działo w ostatnim czasie.

Parkrun Tczew rywalizacja szkół w roku szkolnym 2022/2023

Już po raz VI zachęcamy młodzież szkół podstawowych miasta Tczewa oraz szkół ponadpodstawowych Powiatu Tczewskiego do wspólnej biegowej zabawy – Rywalizacja szkół w ramach parkrun Tczew w roku szkolnym 2022-2023.

II  edycja „Muzyk(uj) bez ograniczeń” – przesłuchania 13 września

Przesłuchania odbędą się 13 września 2022 o godz. 19.30 w Klubie Muzycznym CKiS, ul. Wyszyńskiego 10.

O punkty z Mistrzyniami Polski!

Po dwutygodniowej przerwie na rozgrywki reprezentacyjne, wspólnie z kadrowiczkami - Magdaleną Sobal, Julią Jędrzejewską oraz Kingą Ejzel, Pogoń wraca do rozgrywek Ekstraligi. Nadchodzące sobotnie spotkanie odbędzie się w ramach 4. kolejki, w której piłkarki nożne podejmą u siebie drużynę Mistrzyń Polski, która w bieżącym sezonie podtrzymuje iście mistrzowską formę. Łodzianki w dotychczasowych trzech meczach zdobyły dziewięć bramek i nie straciły żadnej, co plasuje je na pierwszej pozycji w ligowej tabeli.

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,229ObserwującyObserwuj
83ObserwującyObserwuj
337SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content