1 sierpnia zawyją syreny dla bohaterów Powstania Warszawskiego

1. sierpnia o godzinie 17.00 zostaną włączone syreny alarmowe dla upamiętnienia ofiar Powstania Warszawskiego. Syreny będą emitować dźwięk ciągły trwający jedną minutę.

Każdy z nas może zatrzymać pandemię – szczepimy się dla siebie i bliskich

W soboty 24 i 31 lipca można w Tczewie zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson. Szczepienia odbywać się będą w Powszechnym Punkcie Szczepień...

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań – spisz się w bibliotece lub na Manhattanie

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Osoby, które chciałyby spisać się samodzielnie, a nie mają dostępu do komputera i Internetu mogą to zrobić w Urzędzie Miejskim w Tczewie.

Rodzinny Bon Rowerowy

Dzięki wsparciu Flex Foundation Tczewscy Kurierzy Rowerowi zapraszają do skorzystaniu z Rodzinnego Bonu Rowerowego. Bon można przeznaczyć na przegląd serwisowy oraz drobne naprawy!

Jedna dawka, bez rejestracji – 24 i 31 lipca szczepimy się w Tczewie

2 tysiące jednodawkowych szczepionek Johnson&Johnson już dotarło do Tczewa. Będzie się można nimi zaszczepić w soboty – 24 i 31 lipca. Szczepienia odbywać się będą...

Szczepimy się – można się rejestrować na szczepienia Pfizerem

Szpitale Tczewskie SA informują, że od poniedziałku 19 lipca, dostępne będą w Tczewie szczepionki firmy Pfizer. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Rejestrować się można od 14...

Świadczenia rodzinne, fundusz alimentacyjny, Dobry Start 300+

Stan prawny na 1 lipca 2021r. Zasiłek rodzinny Zasiłek przysługuje rodzicom, jednemu z rodziców, opiekunowi prawnemu dziecka, opiekunowi faktycznemu dziecka, osobie uczącej się (oznacza to osobę...

Pierwszy całodobowy KSIĄŻKOMAT w Tczewie

Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie uruchomiła KSIĄŻKOMAT – urządzenie pozwalające na samodzielne odbieranie zamówionych książek o dowolnej porze dnia i nocy!

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań – punkt samospisu w Urzędzie

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Osoby, które chciałyby spisać się samodzielnie, a nie mają dostępu do komputera i Internetu mogą to zrobić w Urzędzie Miejskim w Tczewie.

Dofinansowanie do zakupu samochodu elektrycznego – złóż wniosek

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Mój elektryk”, w którym można uzyskać wsparcie finansowe do zakupu auta elektrycznego. Nabór przeznaczony jest dla osób fizycznych.

Miasto Tczew - społeczność

3,485FaniLubię
995ObserwującyObserwuj
78ObserwującyObserwuj
265SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Narodowy Spis Powszechny - spisz się przez Internet

X
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content