Kacper Ruciński – Pożegnanie programu „UWAGA NA ŁOSIE” – 6 lutego

6 lutego o godz. 19:00 wystąpi Kacper Ruciński - Pożegnanie programu "Uwaga na łosie" w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.

Punkowy wieczór w CKiS – Chałturka, Blind Box, Garaż 37 – 4 lutego

Gratka dla fanów punk rocka! Zapraszamy 4 lutego o godz. 20:00 do Centrum Kultury i Sztuki na kolejną odsłonę Punkowego Wieczoru, w którym usłyszymy zespoły: Blind Box, Garaż 37 i Chałturkę.

Podsumowanie Ferii z TCSiR 2023

W pierwszym tygodniu ferii zorganizowano gry i zabawy na lodzie, gdzie można było zagrać w hokeja, opanować podstawy jazdy na łyżwach czy po prostu pojeździć slalomem.Kolejnym tematem był tenis. Frekwencja na zajęciach zaskoczyła wszystkich. Limit 8 osób był wyczerpany na 30 minut przed zajęciami. Dzięki uprzejmości i doświadczeniu prowadzącego udało się temu zaradzić i wszyscy chętni mogli zapoznać się z dyscypliną. Ze względu na tak duże zainteresowanie zajęciami, TCSiR zdecydował się na dodatkowe zabawy, które również cieszyły się dużym zainteresowaniem.

CKiS Tczew otrzymało dofinansowanie „Pomorskie z Ukrainą”

Centrum Kultury i Sztuki od stycznia do czerwca 2023 r. realizuje projekt skierowany do dzieci i młodzieży z Ukrainy finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 14.1 integracja Imigrantów, projekt pn. „Pomorskie z Ukrainą”.

Rekrutacja do przedszkoli publicznych i szkół samorządowych w roku szkolnym 2023/2024

W związku z rekrutacją do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i szkół podstawowych, Gmina Miejska Tczew przekazuje do publicznej wiadomości kryteria naboru oraz harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym w roku szkolnym 2023/2024.

Węgiel orzech i groszek w preferencyjnej cenie     

Gmina Miejska Tczew informuje, że na podstawie zawartej nowej umowy ze spółką PGE Paliwa węgiel po preferencyjnej cenie 2000 zł brutto dostępny jest w dwóch poniższych składach opału:

30 stycznia Biegający Tczew świętuje 10 URODZINY.

z kart historii.....Stowarzyszenie Biegający Tczew powstało z inicjatywy Tomasza Tobiańskiego. Na zebranie założycielskie 30 stycznia 2013 (w Dniu Tczewa - dniu upamiętniającym wkroczenie do...

Urzędnicy roznoszą decyzje podatkowe

W 2023 r. decyzje podatkowe będą doręczane przez 13 urzędników. Decyzje będą doręczane w dniach: od  poniedziałku do soboty w godz. 9-20. W dni powszednie doręczanie...

Komunikat Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego do właścicieli i zarządców obiektów budowlanych w związku z potencjalnymi zagrożeniami występującymi w okresie zimowym

Sezon jesienno-zimowy, to okres występowania niekorzystnych warunków atmosferycznych, które mogą spowodować uszkodzenie obiektu budowlanego lub sprowadzić zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi, bezpieczeństwa mienia lub środowiska.

LIV sesja Rady Miejskiej – 26 stycznia

W czwartek, 26 stycznia, o godz. 10.00, w sali obrad Urzędu Miejskiego w Tczewie, przy ul. 30 Stycznia 1, rozpocznie się LIV sesja Rady...

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,229ObserwującyObserwuj
87ObserwującyObserwuj
378SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content