Mamy wyniki Budżetu Obywatelskiego Tczewa na 2024 r.

W głosowaniu do Budżetu Obywatelskiego Tczewa na 2024 rok oddano 2963 ważne  głosy (2428 rok wcześniej),. Najstarsza głosująca osoba ma 92 lata, „zagłosowały” też...

Miejski Przejazd Rowerowy 2023 (WIDEO)

Ponad 700 osób uczestniczyło w miejskim przejeździe rowerowym, który odbył się w minioną sobotę w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Czytamy na głos – 30 września

Fabryka Sztuk zaprasza dzieci wraz z rodzicami na spotkanie z jednej strony zamykające wystawę pt. „Plac zabaw” o zabawkach i zabawach z dzieciństwa współczesnego pokolenia czterdziestolatków, a z drugiej promujące czytelnictwo (dzień wcześniej obchodzimy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania).

OYATE i SUPER POTWÓR – koncert 6 października

6 października o godz. 20:00 odbędzie się koncert Oyate oraz Zespół Super Potwór w Klubie Muzycznym CKIS. Bilety w cenie 30 zł.

Spotkanie ze sztuką – 28 września

W kamienicy Fabryki Sztuk przy ul. Podmurnej 15 można oglądać kopie dzieł wielkich mistrzów malarstwa, m.in. Hieronima Boscha, Rafaela, Leonardo da Vinci, Jana Vermeera. Od lat tworzy je artysta Henryk Kudzio.

10-lecie Chóru Mieszanego Passionata – koncert 8 października

8 października o godz. 17:00 odbędzie się koncert Chóru Mieszanego Passionata w ramach jubileuszu 10-lecia swojej działalności. Wstęp wolny. Obowiązują wejściówki do odbioru w Kasie CKiS..

Jesień już zawitała do Tczewa

Dzisiaj w samo południe, najmłodsi mieszkańcy Tczewa pożegnali lato, a przywitali jesień.

Fundusze unijne – bezpłatne konsultacje!

26 września (wtorek) w godz. od 9:00 do 15:00 zapraszamy do Domu Przedsiębiorcy w Tczewie (I piętro) na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości pozyskania funduszy europejskich.

Sambor Festival Tczew – koncert 24 września w Farze

24 września o godz. 19:00 odbędzie się ostatni koncert w ramach Sambor Festival Tczew. Wystąpi Chór Music Everywhere i Orkiestra Kameralna Progress w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego.

Spotkanie podróżnicze: Ola Mae – rowerzystka z przypadku – europejska pętla z kotem Fryderykiem – 29 września

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na spotkanie podróżnicze: Ola Mae - rowerzystka z przypadku – europejska pętla z kotem Fryderykiem – 29 września o godz. 18:00 w Klubie Muzycznym CKiS. Wstęp wolny!

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,229ObserwującyObserwuj
91ObserwującyObserwuj
434SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Numer infolinii, gdzie można zgłaszać awarie oświetlenia: 801 800 103, 58 760 72 40, strona internetowa: energa-oswietlenie.pl

X
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content