Weekend majowy – zmiana harmonogramu odbioru odpadów

W związku z nadchodzącym Świętem Pracy oraz Świętem Konstytucji 3 Maja zmieni się porządek w odbiorze odpadów.

Nieruchomości na sprzedaż przy ul. Czerwonego Kapturka

Do sprzedaży przeznaczone zostały dwie działki przy ul. Czerwonego Kapturka.

Nieruchomość na sprzedaż przy ul. Tczewskich Saperów

Do sprzedaży przeznaczona została działka przy ul. Tczewskich Saperów na terenach po byłej jednostce wojskowej.

Zmiana harmonogramu odbioru odpadów

W związku ze Świętami Wielkiej Nocy odpady odbierane będą z jednodniowym przesunięciem.

Як створити компанію? – розвиток та можливості розвитку в Польщі – Jak założyć firmę? – możliwości wsparcia i rozwoju w Polsce

Як почати бізнес? – можливості підтримки та розвитку в польському регіоні Зустріч присвячена біженцям з України, які шукають можливості розпочати бізнес та особистісне зростання в польському регіоні. Spotkanie dedykowane jest dla uchodźców z Ukrainy, którzy poszukują możliwości rozpoczęcia działalności gospodarczej i rozwoju osobistego w Polsce.

Obowiązkowy spis źródeł ciepła – tylko do 30 czerwca

Informujemy, że właściciele i zarządcy budynków mieszkalnych oraz niemieszkalnych mają obowiązek złożenia deklaracji o zainstalowanym i eksploatowanym źródle ciepła i spalania paliw. Niezłożenie deklaracji w terminie do 30 czerwca 2022 r. Za brak złożenia deklaracji grozi grzywna, która jest wymierzana na zasadach ogólnych kodeksu wykroczeń.

Tczewskie Targi Pracy – już po raz szósty

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie zaprasza do udziału w Tczewskich Targach Pracy, które odbędą się 27 kwietnia w Zespole Szkół Ekonomicznych w Tczewie przy ul. Gdańskiej 17 w godz. 10:00-12:00.

Program regionalny Praca dla Pomorzan 2022

Programy regionalne, zgodnie z art. 66c Ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy ((Dz. U. z 2019 r. poz. 1482 z późn. zm.), stanowią dla samorządu regionalnego istotne narzędzie kształtowania regionalnej polityki rynku pracy, gdyż ich realizacja umożliwia ukierunkowanie środków Funduszu Pracy na wsparcie bezrobotnych z uwzględnieniem lokalnych potrzeb i regionalnej perspektywy rozwoju.

Webinaria – sytuacja w Ukrainie – praktyczne wskazówki dla pomorskich firm

Konflikt zbrojny w Ukrainie wpłynął na wiele aspektów prowadzenia biznesu w Polsce. Agencja Rozwoju Pomorza zachęca do udziału w cyklu bezpłatnych webinariów, które przybliżą skutki organizacyjne i prawne wojny. Są one zaadresowane przede wszystkim do przedsiębiorców z Pomorza, którzy poszukują informacji na temat praktycznych rozwiązań, nie tylko w zakresie zatrudniania Ukraińców i wspierania pracowniczego wolontariatu.

Prezydent Tczewa nagrodził Przedsiębiorców Roku 2021

Zakończyła się X jubileuszowa edycja konkursu „Przedsiębiorca roku 2021” – nagroda przyznawane są corocznie przez Prezydenta Miasta Tczewa dla wyróżniających się na tczewskim rynku...

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,163ObserwującyObserwuj
82ObserwującyObserwuj
320SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Tczew pomaga Ukrainie - Pomóż lub zgłoś potrzebę pomocy obywatelom Ukrainy

X
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content