#tczewpomaga

Ukrainie

Aktualności / Новини

Zbiórka rowerów dla uchodźców z Ukrainy

Ruszamy ze zbiórką rowerów dla uchodźców z Ukrainy. Masz nieużywany rower? Podaruj go naszym gościom z Ukrainy!

Koncert ukraińskiego zespołu DagaDana

Starosta Tczewski – Mirosław Augustyn zaprasza mieszkańców Powiatu Tczewskiego na koncert zespołu DagaDana, który odbędzie się 2 maja o godzinie 18.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.

Pomorskie spotkania online dla osób pomagających uchodźcom

Marszałek Województwa Pomorskiego zaprasza na "Pomorskie spotkania online” dla osób, które pomagają uchodźcom w zadomowieniu się i zbudowaniu nowego życia w naszym regionie. Spotkania odbywają się cyklicznie na platformie zoom. Udział w nich jest bezpłatny.

Як створити компанію? – розвиток та можливості розвитку в Польщі – Jak założyć firmę? – możliwości wsparcia i rozwoju w Polsce

Як почати бізнес? – можливості підтримки та розвитку в польському регіоні Зустріч присвячена біженцям з України, які шукають можливості розпочати бізнес та особистісне зростання в польському регіоні. Spotkanie dedykowane jest dla uchodźców z Ukrainy, którzy poszukują możliwości rozpoczęcia działalności gospodarczej i rozwoju osobistego w Polsce.

Polsko – ukraińskie spotkanie wielkanocne już za nami

Sobotnie polsko - ukraińskie spotkanie wielkanocne. Dziękujemy MD Film Mateusz Dziąba za realizację filmu. https://www.youtube.com/watch?v=Yw0Z-rYNNU0

Spotkania dla mieszkańców goszczących osoby uciekające przed wojną

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego i Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot zapraszają serdecznie do udziału w "Pomorskich spotkaniach on-line dla mieszkańców goszczących osoby uciekające przed wojną".

Szukasz pomocy, chcesz pomóc lub oferujesz pomoc?

ШУКАЄТЕ ДОПОМОГИ, ХОЧЕТЕ ДОПОМОГТИ ЧИ ЗАПРОПОНУВАТИ ДОПОМОГУ?

Вам потрібна допомога?

Безкоштовні освітні сайти

поділіться

Tczew pomaga Ukrainie - Pomóż lub zgłoś potrzebę pomocy obywatelom Ukrainy

X
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content