#tczewpomaga

Ukrainie

Aktualności / Новини

Zajęcia teatralne i taneczne dla dzieci z Ukrainy – nabór

Centrum Kultury i Sztuki ogłasza nabór na zajęcia teatralne i taneczne dla dzieci i młodzieży z Ukrainy, w ramach projektu „Pomorskie z Ukrainą”.

CKiS Tczew otrzymało dofinansowanie „Pomorskie z Ukrainą”

Centrum Kultury i Sztuki od stycznia do czerwca 2023 r. realizuje projekt skierowany do dzieci i młodzieży z Ukrainy finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 14.1 integracja Imigrantów, projekt pn. „Pomorskie z Ukrainą”.

„Dla Ukrainy” – filmy dla dzieci

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza na projekcję filmów dla dzieci w ramach projektu „Dla Ukrainy” – programu wsparcia rodzin, który jest dofinansowany z budżetu samorządu województwa pomorskiego i realizowany wspólnie z Fundacją M.A.P.A. Obywatelska. W ramach projektu odbędą się projekcje filmów dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz w wieku wczesnoszkolnym.

„Dla Ukrainy” – filmy dla dzieci

Projekcje filmów dla dzieci w ramach projektu „Dla Ukrainy” – program wsparcia rodzin, który jest dofinansowany z budżetu samorządu województwa pomorskiego, program realizowany z Fundacją M.A.P.A. Obywatelska. 

Kiermasz ukraińskich towarów, prezentacja filmu – 15 lipca w CKiS

Społeczność ukraińska w Tczewie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie. Już w najbliższy piątek 15 lipca, o godzinie 16:00 w parku za Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się jarmark charytatywny.

Spotkanie dla Ukraińców, którzy chcą założyć firmę – 31 maja w Domu Przedsiębiorcy

Zapraszamy na spotkanie uchodźców z Ukrainy, którzy planują rozpocząć działalność gospodarczą Polsce. Uczestnicy skorzystają z porad i konsultacji w zakresie przepisów oraz zasady prowadzenia działalności w Polsce. Spotkanie jest bezpłatne i odbędzie się w obecności tłumacza.

Szukasz pomocy, chcesz pomóc lub oferujesz pomoc?

ШУКАЄТЕ ДОПОМОГИ, ХОЧЕТЕ ДОПОМОГТИ ЧИ ЗАПРОПОНУВАТИ ДОПОМОГУ?

Вам потрібна допомога?

Безкоштовні освітні сайти

поділіться

Numer infolinii oraz SMS, gdzie można zgłaszać awarie oświetlenia: 797 301 400, strona internetowa: energa-oswietlenie.pl

X
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content