Jarmark bożonarodzeniowy w Tczewie – 9-10 grudnia

Tradycyjnie na Starym Mieście odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy z udziałem ponad 50 wystawców.

Konkurs plastyczny na plakat filmowy rozstrzygnięty

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zorganizowało konkurs plastyczny na plakat filmowy. Dwudziestu uczniów klas 4 -6 stworzyło plakat do swojej ulubionej ekranizacji.

Gala finałowa zakończyła XV Festiwal Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego.

Na piątkową galę finałową (24.11.2023 r.) przybyli licznie zebrani goście na czele z przedstawicielami władz miejskich i powiatowych oraz uczestnicy Festiwalu i mieszkańcy Kociewia.

Księżniczka Czardasza Imre Kalmana – operetka 31 grudnia

31 grudnia o godz. 18:00 zapraszamy na operetkę Księżniczka Czardasza Imre Kalmana do sali widowiskowej CKiS. Bilety: 150 zł dostępne w kasie CKIS lub online na stronie ckis.interticket.pl

75 lat  tczewskiej „siódemki”

Szkoła Podstawowa nr 7 na Os. Staszica obchodzi w tym roku 75-lecie, chociaż w obecnym budynku działa zaledwie od 23 lat. Uroczysty apel odbył...

Święta z Fabryką Sztuk

Dziedziniec Fabryki Sztuk nabierze świątecznego charakteru. Poniatówka zamieni się w Chatę Świętego Mikołaja, w której co pewien czas pojawi się sam gospodarz. Wrota do Chaty otworzymy 6 grudnia o godz. 17.00. Wówczas zapraszamy dzieci na spotkanie ze Świętym Mikołajem, który obdaruje wszystkich słodkościami i wręczy nagrody w konkursie List do Świętego Mikołaja. 

“O królewnie…” sztuka komediowa w CKiS – 1 grudnia

1 grudnia o godz. 18:00 zapraszamy na spektakl komediowy "O królewnie.." w wykonaniu słuchaczy z Tczewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku do sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki.

Bezpłatne szkolenia COP dla organizacji w Tczewie

Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych wraz z Fundacją Pokolenia zapraszają na bezpłatne szkolenia dla pomorskich organizacji pozarządowych. Zajęcia są organizowane w Tczewie w Fundacji Pokolenia, przy ulicy Obrońców Westerplatte 6. Organizatorzy zapewniają materiały oraz poczęstunek w trakcie zajęć.

Andrzej Poniedzielski – wieczór kabaretowy promujący nową płytę „BA” – 16 grudnia

16 grudnia o godz. 18:00 zapraszamy na wieczór kabaretowy promujący nową płytę „BA” Andrzeja Poniedzielskiego do sali widowiskowej CKiS. BILETY: w cenie 90 zł do nabycia: W kasie CKiS, internetowo: www.ckis.interticket.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl.

Arkadiusz Kropkowski malarstwo – wernisaż 29 listopada

29 listopada o godz. 18:00 zapraszamy na wernisaż malarstwa Arkadiusza Kropkowskiego do Fabryki Sztuk, przy ul. 30 Stycznia 4.

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,229ObserwującyObserwuj
91ObserwującyObserwuj
444SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Numer infolinii, gdzie można zgłaszać awarie oświetlenia: 801 800 103, 58 760 72 40, strona internetowa: energa-oswietlenie.pl

X
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content