170-lecie kolei w Tczewie – wystawa online

W związku z obchodzonym w 2022 roku jubileuszem 170-lecia kolei w Tczewie, w dniu patronki kolejarzy, św. Katarzyny, chcielibyśmy zachęcić Państwa do zapoznania się z wystawą online opublikowaną na stronie Skarbnicy – Tczewskiej Biblioteki Wirtualnej.

Lithos – spektakl w ramach Programu Teatr Polska

Spektakl Lithos to najnowszy spektakl Jacka Owczarka, choreografa współpracującego z wieloma teatrami dramatycznymi, którego autorskie spektakle pokazywane były na wielu festiwalach w Polsce i Europie. Spektakl mówi o drodze na szczyt własnych możliwości, w której ważniejsze od celu są porażki i piękno zmagania.

Widowisko bożonarodzeniowe pt. „…żeby była miłość, życzliwość i pokój!”

Teatr TUTW - Tczewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaprasza wszystkich, którzy chcą poczuć wyjątkowy klimat świąteczny na międzypokoleniowe widowisko bożonarodzeniowe pt. „…żeby była miłość, życzliwość i pokój!”

Mikołajkowo – warsztaty kreatywne – 30 listopada

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza do udziału w artystycznych spotkaniach tematycznych wszystkich, którzy uwielbiają tworzyć i lubią dobrą zabawę.

Slam w Zagłębiu

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na slam poetycki – 26 listopada o godz. 19.00. Twórcy performerzy prezentować będą swoje wiersze na scenie klimatycznego klubu w tzw. Zagłębiu Artystycznym. Wstęp wolny.

Fabryka zabawek św. Mikołaja – konkurs plastyczny dla dzieci

Centrum Kultury i Sztuki serdecznie zaprasza do udziału w plastycznym konkursie Mikołajkowym. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz do dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych.

Artystyczne trio

Rafał Olbiński, Tomasz Sętowski i tczewianin Jarosław Kukowski – to nazwiska cenione i rozpoznawalne w świecie sztuki współczesnej. Uznawani są oni za najwybitniejszych przedstawicieli realizmu magicznego, surrealizmu i nurtu fantastycznego w malarstwie ostatnich lat.

Wystawa fotograficzna Katarzyny Gapskiej

Wernisaż wystawy fotograficznej Katarzyny Gapskiej pt. "Ciałość" odbędzie się w sobotę 26 listopada o godzinie 18.00 w Fabryce Sztuk w Tczewie przy ulicy Podmurnej 15. Wystawa będzie prezentowana w Tczewie do 4.12.2022. Wstęp wolny.

Kameralny koncert w Fabryce Sztuk

Na wieczór z poezją śpiewaną pt. „Ocalić od zapomnienia” zapraszają Zespół Cantabile i Fabryka Sztuk.

Tworzymy kalendarz imprez miejskich na 2023 r.

Zapraszamy do współtworzenia Kalendarza Imprez Miejskich 2023. Zgłoszenia wydarzeń z dziedziny kultury należy przysyłaćdo Centrum Kultury i Sztuki (ul. Kard. Wyszyńskiego 10) – do końca...

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,229ObserwującyObserwuj
83ObserwującyObserwuj
350SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content