Koncert zespołu DOMANSKY – 30 kwietnia

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na koncert zespołu DOMANSKY, który odbędzie się 30 kwietnia o godz. 20:00 w Klubie Muzycznym CKiS. Wstęp wolny!

Kamil Sząszor na podium Grand Prix Polski – Kętrzyn 2024

W dniach 6-7 kwietnia w Bałtyckim Centrum Bilardowym odbył się drugi w tym roku turniej z cyklu Grand Prix Polski. Na starcie stanęło 107 uczestników, w tym reprezentanci Arkadii Tczew: Kamil Sząszor, Jakub Bottcher, Wadim Papiż oraz Kacper Konkel.

Wystawa Tczewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Zarząd Tczewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Fabryka Sztuk zapraszają 12 kwietnia o godz. 11.00 do Fabryki Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4 w Tczewie (tzw. mały budynek) na otwarcie wystawy rękodzieła artystycznego, malarstwa oraz ceramiki krajów Morza Śródziemnego.

Spacer przyjaźni w Schronisku OTOZ Animals w Tczewie – 6 kwietnia

Schronisko OTOZ Animals zaprasza do udziału w spacerze przyjaźni z podopiecznymi - psiakami - 6 kwietnia, zbiórka o godz. 11:00.

Badanie ankietowe GUS – uczestnictwo mieszkańców Polski (rezydentów) w podróżach

Od 2 do 22 kwietnia 2024 r. na terenie całej Polski, Główny Urząd Statystyczny prowadzi w wylosowanych mieszkaniach, badanie reprezentacyjne dotyczące uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach. Badanie realizowane jest przede wszystkim telefonicznie.

Warsztaty rodzinne w Fabryce Sztuk

W soboty o godz. 12.00 w Fabryce Sztuk odbywają się warsztaty rodzinne. To spotkania dla dzieci na ogół w wieku 3-8 lat i ich opiekunów. Wykonanie wspólnej pracy plastycznej wzmacnia relacje dziecka z rodzicem, a ponadto stanowi drogę do rozwoju artystycznego młodej warsztatowiczki czy też młodego warsztatowicza. Dzieci rysują, malują, wycinają, wyklejają, składają, dokonują wyboru kolorystyki. Każde spotkanie – to inny temat przewodni. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Nie obowiązują zapisy. Raz w miesiącu, w niedzielę, organizowane są warsztaty budowania z klocków LEGO.

Konkurs plastyczny dla dzieci

Najmłodszych mieszkańców osiedla Witosa zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie plastycznym „Moje Osiedle – tutaj mieszkam i spędzam czas”. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. W trzech kategoriach wiekowych: do lat 6, od 7 – 9, 10-13 lat.

VI edycja akcji „Tczew na Niebiesko dla Autyzmu”

Po raz szósty organizujemy akcję „Tczew na Niebiesko dla Autyzmu”, ale w tym roku chcemy podkreślić, że spektrum autyzmu to cała paleta barw. Będziemy kontynuować działania z ubiegłego roku i wprowadzać nowe inicjatyw, ponieważ naszym celem niezmiennie jest poszerzanie świadomości społeczności lokalnej na potrzeby i możliwości osób w spektrum autyzmu.

O CHORWACKIEJ ISTRII – spotkanie podróżniczo-muzyczne z Bartoszem Klubą – 14 kwietnia

14 kwietnia o godz. 16:00 zapraszamy na spotkanie podróżniczo - muzyczne z Bartoszem Klubą do Klubu Muzycznego CKiS. Wstęp wolny!

Piknik rodzinny na Górkach – 4 kwietnia

Stowarzyszenie Górki zaprasza 4 kwietnia o godz. 17:00 na piknik rodzinny na Górkach.

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,229ObserwującyObserwuj
91ObserwującyObserwuj
492SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Numer infolinii oraz SMS, gdzie można zgłaszać awarie oświetlenia: 797 301 400, strona internetowa: energa-oswietlenie.pl

X
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content