Tczewscy seniorzy świętowali jubileusze małżeńskie

18 maja w Urzędzie Miejskim gościliśmy  seniorów, którzy obchodzili jubileusze 50, 55- i 60- lecia pożycia małżeńskiego. Parom świętującym złote gody  Medale Prezydenta RP za...

Astronomiczna Noc Muzeów pełna wrażeń

Jest taka jedna noc w roku, podczas której nikt nie zasypia. To Europejska Noc Muzeów, polegająca na udostępnianiu bezpłatnie lub za symboliczną złotówkę muzeów, galerii i instytucji kultury w godzinach nocnych wybranego dnia. Często wydarzeniu towarzyszą specjalne atrakcje.

Tczew dawny wizerunek miasta – nowa publikacja Józefa Golickiego

Zapraszamy na pierwszą prezentację książki Józefa Golickiego „Tczew dawny wizerunek miasta”, która pokazuje w formie obrazów dzieje Tczewa od początku XVII wieku do początku XX wieku.

Dzień Dziecka z Centrum Kultury i Sztuki

Najważniejsze święto dzieci potrwa w Centrum Kultury i Sztuki kilka dni! Zapraszamy najmłodszych na obchody Dnia Dziecka już od 28 maja! Całe świętowanie będzie odbywać się wokół postaci Pchły Szachrajki znanej z wiersza Jana Brzechwy.

Majówka na Górkach – 28 maja

Mirosław Pobłocki, prezydent Tczewa oraz radny Kazimierz Mokwa zapraszają na Majówkę na Górkach. Impreza odbędzie się w sobotę, 28 maja na skwerze 750-lecia miasta...

Wystawa malarstwa Doroty Willer

Fabryka Sztuk zaprasza na wystawę malarstwa Doroty Willer. Wernisaż odbędzie się 18 maja o godz. 18.00 w siedzibie Fabryki Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4 w Tczewie. Wystawa będzie czynna do 5 czerwca 2022 r.

Operetka nie taka straszna – promocyjne bilety

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza 14 maja o godz. 18.00 na reżyserowany koncert w formie spektaklu operetkowo - musicalowego w dwóch aktach, wykonywany przez trójmiejski projekt muzyczny "Artis".

Astronomiczna Noc Muzeów

W 2022 roku Noc Muzeów odbędzie się 14 maja. W Tczewie organizacją wydarzenia zajęła się tradycyjnie Fabryka Sztuk, która przygotowała wyjątkowe atrakcje dla miłośników nocnego zwiedzania.

Koncert „Serenady, serenady…”

Pomorskie Stowarzyszenie Musica Giovane oraz Parafia p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie zapraszają na kolejny koncert w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Progress – 7 maja o godz. 19:30.

AerOphonic – muzyka na akordeon i organy

8 maja o godz. 17.00 w Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się koncert AerOphonic w ramach IX Tczewskich Wieczorów Organowych i Kameralnych. Wstęp wolny.

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,163ObserwującyObserwuj
82ObserwującyObserwuj
320SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Tczew pomaga Ukrainie - Pomóż lub zgłoś potrzebę pomocy obywatelom Ukrainy

X
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content