Wielkie zawody „starych” pływaków Szkoły Sportowej, czyli „50 m dowolnym na 50 lat SSP2 Tczew”

Wielkie zawody "starych" pływaków Szkoły Sportowej. W dniu 14.10.2023, na obiekcie TCSiR odbyły się pływackie zawody sentymentalne "50 m dowolnym na 50 lat SSP2 Tczew".

Wrzesień to miesiąc świadomości FASD

Dziewiątego września obchodzimy Światowy Dzień FASD/FAS. Data wydarzenia nie jest przypadkowa - cyfra 9 nawiązuje do dziewięciu miesięcy ciąży. Ciąża to okres, w którym...

Bezpłatne badania mammograficzne LUX MED w sierpniu – Gniew i Tczew

W ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi zapraszamy do mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED - 16 sierpnia w godzinach od 9.00 do 15.00 przy markecie Kaufland, ul. Kwiatowa 17 w Tczewie.

Bezpłatne badania mammograficzne LUX MED w sierpniu – Gniew i Tczew

W ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi zapraszamy do mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED - 16 sierpnia w godzinach od 9.00 do 15.00 przy markecie Kaufland, ul. Kwiatowa 17 w Tczewie.

Korpus Wsparcia Seniorów

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tczewie zaprasza mieszkańców Tczewa w wieku 65 lat i więcej do skorzystania z bezpłatnego Programu „Korpus Wsparcia Seniorów”.

Badania w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED – 1 czerwca w Tczewie

LUX MED Diagnostyka zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne dla Pań w wieku 50-69 lat finansowane przez NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi. Badania można wykonać w dowolnej lokalizacji, niezależnie od miejsca zamieszkania i bez skierowania lekarskiego. Zadbajmy o zdrowie na wiosnę. Dla siebie, dla bliskich. Zróbmy profilaktyczną mammografię. 

Szkolenie dla kandydatów na rodzinę zastępczą – 11 kwietnia

Daj dziecku miłość i zostań rodziną zastępczą. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tczewie zaprasza osoby zainteresowane na szkolenie dla kandydatów na niezawodową rodzinę zastępczą.

Badania w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED w Tczewie – 14 i 17 kwietnia

LUX MED Diagnostyka zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne dla Pań w wieku 50-69 lat finansowane przez NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi. Badania można wykonać w dowolnej lokalizacji, niezależnie od miejsca zamieszkania i bez skierowania lekarskiego. Zadbajmy o zdrowie na wiosnę. Dla siebie, dla bliskich. Zróbmy profilaktyczną mammogra

Stop depresji – niech zakwitną stokrotki

W ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją Środowiskowy Dom Samopomocy Gminy Miejskiej Tczew zorganizował VII edycję wystawy pod hasłem „I Ty też możesz”. Motywem przewodnim tegorocznej wystawy została stokrotka – mały niepozorny kwiat, zwiastujący wiosnę, a tak naprawdę symbol zrozumienia i solidarności z chorymi na depresję.

Zbadaj bezpłatnie wzrok

Informujemy o możliwości wykonania bezpłatnego komputerowego badania wzroku wraz z doborem szkieł w świetlicy na Osiedlu Witosa przy ulicy ks. Młyńskiego 4 – 28 listopada w godz. 13.00-17.00.

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,229ObserwującyObserwuj
91ObserwującyObserwuj
444SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Numer infolinii, gdzie można zgłaszać awarie oświetlenia: 801 800 103, 58 760 72 40, strona internetowa: energa-oswietlenie.pl

X
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content