Punkt Obsługi Klienta ZUK – zmiana godzin otwarcia

W związku z jubileuszem 30-lecia Zakładu Usług Komunalnych w dniu 8 lipca 2022 r. nastąpi wcześniejsze zamknięcie wszystkich punktów POK w Tczewie - o godzinie 12:30.

Fyrtel – Działa-my – zmień swoje otoczenie według własnego pomysłu! Konkurs grantowy dla mieszkańców i mieszkanek Starego Miasta i Zatorza!

W ramach programu FYRTEL DZIAŁA-MY można uzyskać wsparcie merytoryczne i finansowe na realizację pomysłów/inicjatyw na sąsiedzkie działanie nieformalnej grupy mieszkańców i mieszkanek obszaru objętego Gminnym Programem Rewitalizacji Miasta Tczewa.

Z wizytą w Będominie u Józefa Wybickiego

Rok 2022 decyzją Sejmu RP i Zrzeszenia Kaszubsko Pomorskiego został poświęcony Józefowi Wybickiemu. W tym roku mija dwieście lat od śmierci autora „Mazurka Dąbrowskiego”.

Obrady Kapituły nagrody „Ambasador Kociewia” 2022 rok

W Bytoni obradowała kapituła wyróżniających się i zasłużonych dla Kociewia.

Bajkowa biblioteka plenerowa

W środę 6 lipca o godz. 12.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie serdecznie zaprasza najmłodszych na otwarcie cyklu spotkań biblioteki plenerowej, które nastąpi na Osiedlu Bajkowym na terenie zielonym przy dworku Piotrowo.

Zmarł Kazimierz Zimny – Honorowy Obywatel Miasta Tczewa

Dzisiaj w nocy odszedł od nas Kazimierz Zimny, wybitny sportowiec, medalista olimpijski, Honorowy Obywatela Miasta Tczewa. Tczew był jego rodzinnym miastem, to tutaj, na stadionie...

Czesław Roczyński dołączył do tczewskich radnych

Podczas czerwcowej sesji Czesław Roczyński złożył ślubowanie i objął mandat radnego po zmarłym w kwietniu br. Ryszardzie Bruckim. Będzie pracował w Komisji Finansowo-Budżetowej i...

Pogoń Tczew finalistkami Pucharu Polski w piłce plażowej kobiet!

W ubiegły weekend po raz kolejny Pogoń Tczew wzięła udział w Pucharze Polski piłki plażowej. Ta edycja była jednak podwójnie wyjątkowa - gdyż po raz pierwszy w historii w turnieju wzięło udział aż 20 drużyn oraz dwie z nich były drużynami Pogoni!

Ponad pół wieku posługi w Tczewie – film o księdzu Piotrze Wysdze

Długoletni proboszcz najstarszej parafii w Tczewie, gorliwy duszpasterz, Prałat honorowy Jego Świętobliwości, Kanonik senior Kapituły Katedralnej Pelplińskiej, egzorcysta, diecezjalny duszpasterz neokatechumenatu, wybitny znawca sztuki, Honorowy Obywatel Miasta Tczewa – ksiądz prałat Piotr Wysga. 1 lipca przypada 55-lecie Jego posługi duszpasterskiej w Tczewie.

Votum zaufania i absolutorium dla prezydenta Tczewa

Votum zaufania i jednogłośne absolutorium z wykonania budżetu  miasta za 2021 r. otrzymał prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki podczas sesji Rady Miejskiej 30 czerwca br. Radni...

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,190ObserwującyObserwuj
82ObserwującyObserwuj
332SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content