Festiwal Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego – muzycznie w stylu kociewskim

Ponad 300 młodych artystów z trzech powiatów wzięło udział w XIII edycji Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego.

Biblioteka w Tczewie z dofinansowaniem na zakup nowości

W dniu 14 października 2021 roku Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu zaakceptował listę rankingową bibliotek uprawnionych do otrzymania dofinansowania w ramach Kierunku interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych Priorytetu 1. Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025.

Nagrody dla nauczycieli i diamentowy jubileusz „dwójki”

19 pedagogów z tczewskich samorządowych szkół podstawowych oraz przedszkola otrzymało nagrody prezydenta Tczewa.    Nagrody przyznawane są za szczególne osiągnięcia dydaktyczno- wychowawcze. Prezydent Tczewa, Mirosław Pobłocki...

Trochę Cooltury proszę – koncert

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza mieszkańców 16 października o godz. 19:00 do Klubu Muzycznego na koncert młodych artystów. Wstęp wolny.

Warsztaty drzeworytu

Fabryka Sztuk zaprasza osoby dorosłe na warsztaty, podczas których uczestnicy poznają technikę drzeworytu: od projektu aż po druk.

Trwa nabór na bezpłatne szkolenia branżowe

306 osób ma szansę skorzystać z bezpłatnych szkoleń w ramach projektu „Kompetencje Przemysłu Przyszłości”. Pod okiem doświadczonej kadry, mieszkańcy pomorza będą mogli szkolić się m.in. z programowania i obsługi procesu druku 3D, programowania robotów przemysłowych ABB i FANUC, CAD 3D, czy spawania metodą MAG-135

Wykład o witrażownictwie

Fabryka Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4 zaprasza 24 października o godz. 13.00 na wykład „O sztuce witrażu”, który wygłosi Emilia Kalinowska – historyk sztuki.

Międzypokoleniowy wieczór poetycko-literacki

Tczewski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza mieszkańców Tczewa na międzypokoleniowy wieczór poetycko-literacki pt. „Każdy odczuwa ją inaczej”, który odbędzie się  w niedzielę, 24 października, o godzinie 17.00 na scenie Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.

Gala finałowa – 15 października w CKiS

Towarzystwo Miłośników Ziemi Tczewskiej zaprasza na galę finałową XIII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego 15 października o godz. 18:00 w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.

Wystawa Gremium Malarskiego

Fabryka Sztuk zaprasza na wystawę prezentującą twórczość członków Gremium Malarskiego im. Janusza Mokwy.

Miasto Tczew - społeczność

3,514FaniLubię
1,044ObserwującyObserwuj
78ObserwującyObserwuj
274SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Wyniki głosowania Budżetu Obywatelskiego miasta Tczewa - edycja 2022

X
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content