Warsztaty plastyczne dla dzieci

Fabryka Sztuk zaprasza na bezpłatne warsztaty plastyczne dla dzieci kl. IV-VIII szkół podstawowych w każdy poniedziałek października o godz. 16:00.

Bądź bezpieczny, świeć przykładem

27 i 29 września w Szkołach Podstawowych nr 4 i 2 w Tczewie odbyły się zajęcia z najmłodszymi uczniami dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Warsztaty rodzinne w Fabryce Sztuk

Fabryka Sztuk zaprasza na bezpłatne warsztaty rodzinne.

Zmiana stawek podatku od nieruchomości – od stycznia 2023 r.

Podczas wrześniowej sesji Rady Miejskiej uchwalone zostały stawki podatku od nieruchomości, które obowiązywać będą w 2023 r. Uchwała czeka na opublikowanie  w Dzienniku Urzędowym...

Od listopada – zmiana cen biletów komunikacji miejskiej

Na wrześniowej sesji Rady Miasta przyjęty został nowy cennik biletów na komunikację miejską. Nowe stawki mają wejść w życie od listopada br. Nowe stawki to...

Zawody szkolne w badmintona – zapisy

Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza na zawody szkolne w ramach współzawodnictwa szkół podstawowych 2022/2023, które odbędą się 5 października w hali TCSiR (rolkowisko).

Komunikat grupy GPEC

Na stronie internetowej GRUPY GPEC (pod linkiem: Ciepło z rekompensatą – szczegółowe informacje - Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej (grupagpec.pl)) znajduje się komunikat dla klientów związany z wejściem w życie ustawy z 15 września 2022 roku o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw (Dz. U. 2022 poz. 1967). Zgodnie z ustawą, określone grupy odbiorców zasilanych w ciepło z systemów ciepłowniczych lub lokalnych źródeł ciepła (w których średnia cena wytwarzania ciepła dla danego źródła przekracza średnie ceny określone w ustawie) będą uprawnione do cen z rekompensatą.

XVII Festyn Przyjaźni „Tacy Sami” już za nami

23 września 2022 r. na Placu Hallera odbył się XVII Festyn Przyjaźni TACY SAMI, uświetniający obchody Ogólnopolskiego Dnia Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię.

Muzykuj bez ograniczeń – koncert

Centrum Kultury i sztuki w Tczewie zaprasza na muzyczny finał drugiej edycji „Muzyk(uj) bez ograniczeń” – 7 października o godz. 20.00. Wstęp wolny.

Artystyczne spotkanie przy Ławeczce Romana Landowskiego

Wczoraj odbyło się spotkanie na tczewskiej starówce, promujące XIV Festiwal Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego.

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,229ObserwującyObserwuj
83ObserwującyObserwuj
339SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content