Szkoła Podstawowa nr 12 Mistrzem Miasta Tczewa w Dwa Ognie

Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji zorganizowało Mistrzostwa Miasta Tczewa w Dwa Ognie Usportowione dziewcząt i chłopców - Igrzyska Dzieci w roku szkolnym 2021/2022, w których wzięły udział dzieci z sześciu Szkół Podstawowych.

Kabaret Nowaki – ważny komunikat

Kabaret Nowaki wystąpi na scenie Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie 5 lutego, ale tylko o godz.16.00. Drugi spektakl, który miał się odbyć o godz. 19.00, zgodnie z informacją przekazana przez organizatora – Agencję Artystyczną Muza, został odwołany.

Całodobowy książkomat w Tczewie

Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie zaprasza do korzystania z książkomatu – urządzenia pozwalającego na samodzielne odbieranie zamówionych książek o dowolnej porze dnia i nocy!

Wyprawka tczewska – na dobry początek

Prawo do wyprawki tczewskiej mają wszystkie dzieci urodzone od 1 stycznia br. i zameldowane w Tczewie.

Andrzej Piaseczny – akustycznie w Tczewie

27 stycznia fani i fanki Andrzeja Piasecznego będą mieli okazję, by posłuchać utworów piosenkarza w kameralnym wydaniu i nowych, akustycznych aranżacjach.

Poranek Filmowy – seans przyjazny sensorycznie

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 23 stycznia na godzinę 11.00 dzieci wraz z opiekunami na poranek filmowy.

Punkowy wieczór w Centrum Kultury i Sztuki

Sobotni wieczór 22 stycznia w Klubie Muzycznym w całości będzie należał do fanów muzyki punk. Na scenie pojawią się trzy formacje: New Way Punk Rock, HGW Company i Muchomory G. Czy punk cały czas ma się dobrze? Przyjdź i przekonaj się sam.

Galeria Henryka Kudzio w nowej odsłonie

Rok wystawienniczy w Fabryce Sztuk zapowiada się nader interesująco. Zobaczymy osiemnastowieczne miedzioryty Daniela Chodowieckiego i grafiki Picassa z kolekcji Dariusza Matyjasa, a ponadto kolekcję śląskiej porcelany i wystawę o historii higieny. Te propozycje urzeczywistnią się już niebawem, a tymczasem można zasmakować wielkiej sztuki w Galerii Henryka Kudzio.

Koncert Karnawałowy dla mieszkańców

Samorząd Miasta Tczewa zaprasza na wyjątkowy koncert karnawałowy z okazji Dnia Tczewa.

Dawny Tczew ma plany na kolejne 12 miesięcy

2020 rok był wyjątkowym, bo jubileuszowym w działalności Wirtualnego Muzeum Miasta Dawny Tczew. A co istotnego wydarzyło się w jedenastym roku istnienia strony internetowej i forum zrzeszającego miłośników historii grodu Sambora?

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,085ObserwującyObserwuj
79ObserwującyObserwuj
285SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content