Biblioteka plenerowa zaprasza

Biblioteka plenerowa zaprasza małych i dużych czytelników na cotygodniowe spotkania pod chmurką. W każdą środę  lipca i sierpnia od godz.12.00 do godz. 13.00 obok budynku...

24 i 31 lipca – szczepimy się bez rejestracji

W soboty 24 i 31 lipca można w Tczewie zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson. Szczepienia odbywać się będą w Powszechnym Punkcie Szczepień w hali...

Tczewska Integracja – piknik na Pl. Hallera – 24 lipca

24 lipca 2021 r. w godz. 12:00-20:00 na Pl. Hallera odbędzie się piknik rodzinny pn. „Tczewska Integracja”, na którym zaprezentowane zostaną samochody różnych marek.

Karty Mieszkańca Tczewa – już dostępne

Już od kilku dni można odbierać Kartę Mieszkańca Tczewa. Wydawana jest w dwóch miejscach - przy ul. Pomorskiej (w Punkcie Karty Miejskiej) oraz przy...

Konwersja cyfrowa domów kultury – CKiS otrzymało kolejny grant z Narodowego Centrum Kultury

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie znalazło się w gronie 200 ośrodków kultury z całej Polski, które otrzymały grant w konkursie dotacyjnym Konwersja cyfrowa domów kultury.

Zbrodnia i karaoke – spektakl muzyczny odwołany

Z przyczyn niezależnych od CKiS musi zostać przeniesiony na inny termin spektakl pt. „Zbrodnia i karaoke”, który miał odbyć się w najbliższą sobotę (24.07.) w parku przy Centrum Kultury i Sztuki. Nowa data spektaklu pojawi się niebawem.

Kwalifikacja wojskowa dla miasta Tczewa

Kwalifikację wojskową na terenie miasta przeprowadza Powiatowa Komisja Lekarska w siedzibie, przy ul. Sobieskiego 10, w pomieszczeniach Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Tczewie w okresie od 23.08.- 7.10.2021 r., w godz. 8:00-16:00.

1 sierpnia zawyją syreny dla bohaterów Powstania Warszawskiego

1. sierpnia o godzinie 17.00 zostaną włączone syreny alarmowe dla upamiętnienia ofiar Powstania Warszawskiego. Syreny będą emitować dźwięk ciągły trwający jedną minutę.

Zgłoś się do udziału w Festiwalu Muzycznym UnderGramy!

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie już po raz dziesiąty organizuje Festiwal Muzyczny UnderGramy! (w roku 2020 odbyła się edycja online – UnderGramy 9.5). Tegoroczna edycja przeniesiona zostaje do Parku za CKiS, położonego przy ul. Wyszyńskiego 10. Festiwal odbędzie się 21 sierpnia 2021 r. o godz. 18:00.

Każdy z nas może zatrzymać pandemię – szczepimy się dla siebie i bliskich

W soboty 24 i 31 lipca można w Tczewie zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson. Szczepienia odbywać się będą w Powszechnym Punkcie Szczepień...

Miasto Tczew - społeczność

3,485FaniLubię
995ObserwującyObserwuj
78ObserwującyObserwuj
265SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Narodowy Spis Powszechny - spisz się przez Internet

X
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content