11 maja o godz. 18:00 zapraszamy na premierę “Domu wariatów”, czyli na spektakl, w którym poznacie dalsze losy Nadii z “Boeing Boeing” i “Pomocy domowej” w wykonaniu uczestników Bałtyckiego Teatru Różnorodności do sali widowiskowej CKiS. Bilety w cenie 60 zł, 48 zł z Kartą Mieszkańca.

Nadia, a od teraz właściwie już Narcyza, ma nadzieję na nowy start. Pora w końcu znaleźć porządnego pracodawcę, bo przecież ile można użerać się ze zdradami małżeńskimi. Jak to zwykle bywa – pod latarnią jest najciemniej, dlatego mieszkanie Weroniki – z zawodu psychiatry i jej męża Krzysztofa – psychologa, szybko okazuje się… istnym “domem wariatów”. Nie dość, że Nadia, to znaczy Narcyza, miała już okazję z Krzysztofem współpracować i czasy te wspomina, mówiąc najoględniej – z dużą dozą niechęci, to jeszcze znowu ma ręce pełne roboty! Bo jak tu znaleźć chwilę wytchnienia, kiedy Daniel – pacjent Weroniki, a tak naprawdę kochanek, nie może spotkać Krzysztofa, z kolei Weronika też warto, żeby przypadkiem nie natknęła się na… kochankę męża. Nie pozostaje zatem nic innego, jak wykorzystać narzędzia współczesnej  psychiatrii.

Kto cierpi na urojenia, a kto słyszy głosy? Kto jest kochankiem, kto mężem, a kto pacjentem? A może wszystkim po prostu przydałaby się terapia pod czujnym okiem pomocy domowej? Przekonajcie się sami!

OBSADA:

Nadia vel Narcyza: Sylwia Ogryzek

Weronika: Julia Ostaszewska

Krzysztof: Piotr Rogalski

Madzia: Iza Morawska

Daniel: Jakub Gaweł

Realizatorzy:Autor:Bartosz Wierzbięta

Reżyseria:Tomasz Podsiadły

Asystent reżysera:Anna Górna

Scenografia:Agnieszka Szewczyk

Kostiumy:Agnieszka Szewczyk

Muzyka: Beniamin BaczewskiREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykuł2 maja – Urząd Miejski czynny do godz. 12.00
Następny artykułHarmonogram mycia pojemników na odpady