Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym BEZPŁATNYM badaniu prowadzonym przez Pomorskie Centrum Równego Traktowania. Celem badania jest zebranie informacji na temat Państwa doświadczeń z obszaru dyskryminacji i nierównego traktowania w miejscu zamieszkania, a także opinii dotyczących wybranych zagadnień z tym związanych.

Badanie realizowane jest przez firmę PBS Sp. z o.o. na zlecenie Pomorskiego Centrum Równego Traktowania (PCRT). PCRT prowadzi działania, których długofalowym celem jest przeciwdziałanie dyskryminacji na terenie województwa pomorskiego. Pierwsza fala badania miała miejsce w połowie roku 2022. Raport z zebranych danych znajdą Państwo w załączniku.

Prawie po roku prowadzenia Pomorskiego Centrum Równego Traktowania powtarzamy badanie z uwagi na potrzebę analizy dotyczącej tematu w zakresie równego traktowania.

Ankieta jest całkowicie anonimowa, a wszystkie zebrane informacje zostaną przedstawione jedynie w postaci zbiorczych zestawień statystycznych.

Wypełnienie kwestionariusza zajmie ok. 15 minut. Nie ma dobrych ani złych odpowiedzi.

Badanie realizowane jest w dwóch odsłonach. Jedna, to badanie skierowane do mieszkańców i mieszkanek Państwa gminy. Będziemy wdzięczni za zachęcenie osób do udziału w badaniu poprzez umieszczenie linku na portalach informacyjnych Państwa miejscowości:

Linki do ankiet poniżej:

Kolejna odsłona, całkowicie fakultatywna, to badanie skierowane do osób pracujących w jednostkach samorządowych Państwa gminy. Wyniki badania mogą Państwu pomóc w kształtowaniu polityki równościowej. Badanie to wykonamy dla Państwa bezpłatnie.  Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

Linki do ankiet poniżej:

Załączamy również ankietę w wersji pdf, aby dać ogólny obraz pytań. Ankieta może być wypełniona tylko i wyłącznie poprzez powyższe linki, czyli w wersji elektronicznej.

Linki do ankiet będą aktywne do 28 kwietnia 2023.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z osobami pracującymi w Centrum:

▪ Elżbieta Rutkowska 519 542 785,

▪ Marianna Palider 519 544 485

▪ lub poprzez adres email: pcrt@pcrt.com.plREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułObchody 25 -lecia istnienia Świetlicy Środowiskowej
Następny artykułDzień Sztuki już za nami!