31 października o godz. 20:00 zapraszamy na zaduszki jazzowe do sali widowiskowej CKiS. Bilety:  60 zł z Kartą Mieszkańca Tczewa/70 zł.

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza na niezapomniany wieczór pełen jazzowych dźwięków i wyjątkowych melodii! We wtorek, 31 października 2023 r. o godzinie 20:00 odbędą się niezwykłe Zaduszki Jazzowe.

Czekają na Was:

Krzesimir Dębski – Mistrz skrzypiec i kompozycji

Dołączcie do naszego muzycznego święta również z udziałem niezrównanego Krzesimira Dębskiego, który zaprezentuje swój niepowtarzalny talent na skrzypcach oraz wyjątkowe kompozycje. Jego muzyka porusza serca i wprawia w zachwyt.

Adam Wendt – Virtuoz saksofonu

Przygotujcie się na muzyczną podróż poprzez jazzowe brzmienia w wykonaniu utalentowanego saksofonisty, Adama Wendta. Jego wyjątkowy styl i pasja do muzyki sprawią, że wieczór stanie się niezapomnianym doświadczeniem dźwiękowym.

Podczas tego wyjątkowego wieczoru będziemy mieli okazję uczestniczyć w premierze albumu “My choice” – muzycznego dzieła, które z pewnością zawładnie Waszymi zmysłami i sercami. To nie tylko koncert, to podróż przez emocje i dźwięki. Zapraszamy Was na wyjątkową noc, która wypełni Wasze dusze jazzowymi akordami i dźwiękami skrzypiec.

CKiSREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułWarsztaty rodzinne – twórcze i aktywne
Następny artykułWystawa zdjęć Piotra Kaczmarka – od 12 października w Fabryce Sztuk