Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza na projekcje etiud zrealizowanych przez studentów Gdyńskiej Szkoły Filmowej w 2019 roku.

13 września, godz. 16.00. Wstęp wolny.

„Dzień jak co dzień”

2019 | Film fabularny w reż. Magdy Strzyżyńskiej

Ania z córką Basią jadą na casting do telewizyjnego talent show. Z dziewczynką dzieje się coś dziwnego, ale matka tego nie zauważa. Podczas występu Basia wybiega ze sceny.  Ania musi zmierzyć się z własnymi kompleksami, żeby dostrzec i zrozumieć potrzeby córki.

Czas trwania: 18 min

„Jestem tutaj”

2019 | Film fabularny w reż. Agaty Minowskiej

Niespodziewany przyjazd młodszego brata zmusza 20-letnią Hanię do zmierzenia się z trudną przeszłością i odnowy kontaktu z dawno niewidzianą matką.

Czas trwania: 24 min

„Na strajk!”

2019 | Film fabularny w reż. Stanisława Horodeckiego

Dzień z życia 19-letniego Karola, który opiekuje się dziadkiem chorym na Alzheimera. W trakcie opieki Karol poznaje tajemnicę rodzinną związaną z dramatycznymi wydarzeniami podczas stoczniowych strajków w grudniu 1970

Czas trwania: 26 min

„Czelendż”

2019 | Film fabularny w reż. Maksymiliana Nowickiego

Rozwodzący się Wiktor podejmuje się korporacyjnego „czelendżu” przechodząc się nago po biurze. Pieniądze wykorzystuje na zabranie na wymarzoną wycieczkę 9-letniej córki.

Czas trwania: 20 min

„TAK.BLISKO”

2019 | Film fabularny w reż. Marka Głuszczaka

Nieśmiały Franek znajduje pracę w call center. To ostatnia szansa na spłatę czynszu u egoistycznego pana Bronka i okazja do romansu z kierowniczką Aśką. Pewnego dnia chłopak odkrywa smutną tajemnicę swojego najemcy.

Czas trwania: 26 min

Projekcje filmowe organizowane będą dla widzów w bezpiecznej wersji pandemicznej i rygorze sanitarnym. 

(CKiS)

REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułZe Skultetem i Kopernikiem przez XVI wiek – wystawa, która sięga gwiazd
Następny artykułKurs podstaw fotografii