Święto dziadków rokrocznie przypada w drugiej połowie stycznia – dokładnie 21 stycznia jest Dzień Babci, a zaledwie dzień później, czyli 22 stycznia wypada Dzień Dziadka. W związku z tym Centrum Kultury i Sztuki zaprasza do udziału w konkursie plastycznym z okazji Dnia Babci i Dziadka!

W ramach konkursu uczestnik musi pokolorować przygotowaną przez nas kolorowankę (kolorowanka do pobrania poniżej) oraz samodzielne uzupełnić ją portretem Babci lub Dziadka (do wyboru). Dodatkowo każdy z uczestników musi wpisać informacje dotyczące swoich dziadków, czyli uzupełnić przygotowaną część opisową kolorowanki.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z klas 1-3.

Nasz Konkurs odbywa się na Facebooku. Zdjęcie wykonanej pracy z informacją o jej autorze (prosimy o podanie imienia i wieku dziecka) należy umieścić pod postem na Facebooku informującym o konkursie. Na zdjęcia prac plastycznych czekamy do 24 stycznia.

Rozstrzygnięcie nastąpi 28 stycznia, a informacja o wszystkich nagrodzonych pojawi się na Facebookowym profilu CKiS. Na laureatów czekają nagrody rzeczowe.

Przygotuj piękną laurkę i złóż życzenia ukochanym DZIADKOM w sieci!

(CKiS)REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułAkcja roznoszenia decyzji wymiarowych
Następny artykułTrwa przebudowa ulic na Zatorzu