Szanowne Mieszkanki i Mieszkańcy Tczewa!
Urząd Miejski w Tczewie we współpracy z Wydziałem Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety.

Zebrane wyniki zostaną wykorzystane w celu diagnozy Państwa potrzeb i oczekiwań odnośnie działań rowerowych miasta Tczewa na 2021 rok i kolejne lata.

Ze względu na szczególne zainteresowanie tematem bezpieczeństwa, którym zajmuje się Zespół ds. Polityki Rowerowej, Państwa uwagi pomogą w zdiagnozowaniu trudnych i niebezpiecznych miejsc dla rowerzystów w Tczewie, a w dalszej kolejności wypracowania rozwiązań usprawniających ruch rowerowy.

Ankieta jest anonimowa.

Podane przez Państwa informacje zostaną wykorzystane wyłącznie w celach statystycznych oraz naukowo-badawczych i będą prezentowane do publicznej wiadomości tylko w formie zbiorczej.

Link do ankiety https://ankiety.umk.pl/v3/index.php/145717?lang=pl

REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułPełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją inwestycji pod nazwą: Rewitalizacja – Modernizacja budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie przy ul. Dąbrowskiego 6 w ramach zadania pn.: „Rewitalizacja – Centrum Wspierania Rodziny”
Następny artykułTydzień Mobilności Aktywnej