Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na wieczór kabaretowy promujący nową płytę „BA” Andrzeja Poniedzielskiego – 6 kwietnia o godz. 18:00 do sali widowiskowej CKiS. BILETY: w cenie 90 zł do nabycia w kasie CKiS, internetowo: www.ckis.interticket.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl

Koncert jubileuszowy Andrzeja Poniedzielskiego, który promuje najnowszą płytę artysty, zatytułowaną “BA”. Podczas pełnego humoru wieczoru kabaretowego usłyszymy piosenki nie tylko z najnowszej płyty, ale też wiele innych i dużo inteligentnej satyry w wykonaniu mistrza. Wieczór kabaretowy “BA” to inteligentny i zarazem łagodny humor. Trudno się oprzeć urokowi jego najnowszej płyty “BA”. Osobowość i teksty Andrzeja Poniedzielskiego mają wyjątkowy urok, który doskonale wybrzmiewa ze sceny i w kontakcie z publicznością. To zarazem podróż do poezji pełnej marzeń, tęsknot i miłości. Andrzej. 

Poniedzielski to satyryk, poeta, aktor, a gdy trzeba – gitarzysta. Jest autorem wielu piosenek napisanych m.in. dla Grzegorza Turnaua, Edyty Geppert czy Dawida Podsiadło. W 2016 roku artysta został nagrodzony tytułem Ambasadora Polszczyzny.
Organizator: Agencja Artystyczna start, tel. 661 664 887, kontakt@agencja-start.plREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułWielkanocne spotkanie tczewian – 23 marca
Następny artykułFryderyk dla Tczewianina