Zakład Usług Komunalnych w Tczewie oraz P.A GRYF  Sp. z o.o. S.K. informują, że od 1 września br. zmieni się rozkład jazdy autobusów na jesienny (do czasu otwarcia ul. Gdańskiej i Łąkowej).

Autobusy linii 3 i 4 w dni robocze będą kursowały z częstotliwością co ok. 15 minut (tak jak było przed Covid-19), pozostałe linie będą kursowały z ograniczeniami adekwatnymi do zmniejszonej liczby przewożonych osób w całej komunikacji miejskiej w Tczewie.

Nadal będą obowiązywały objazdy na liniach 4,6,7 i 17 (ze względu na remonty ul. Gdańskiej i mostu w ciągu ul. Łąkowej).

Szczegółowe rozkłady jazdy wszystkich autobusów są dostępne na stronie internetowej  www.komunikacja.tczew.pl , www.rozkłady.tczew.pl, aplikacji mobilnej „mybus online” a także w dużej gablocie na terenie Transportowego Węzła Integracyjnego.REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułPełnienie kompleksowego, wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania inwestycyjnego pn.: “Budowa Centrum Wspierania Rodziny przy ul. Podgórnej 8 w Tczewie”
Następny artykułXXIII Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej – V turniej