Zyskaj wiedzę niezbędną podczas remontu i budowy domu!

387

Spotkania z ekspertami i przedsiębiorcami, specjalistyczne pokazy na żywo i oczywiście stoiska wystawiennicze – tak zapowiada się program z  Targów Nowoczesnego i Ekologicznego Budownictwa BIEnergy EXPO_2021, które odbędą się już 10 października w Tczewie. Dodatkowe atrakcje to m.in. energetyczny Monster Truck Show oraz GastroStrefa. 

Targi skierowane są do osób planujących remont lub budowę domu, a także do przedsiębiorców, poszukujących partnerów biznesowych. Odwiedzający będą mieli okazję poznać poszczególne etapy budowy domu: od finansowania i projektowania, przez prace budowlane, aż do aranżacji wnętrz i ogrodu. Nie zabraknie również innowacji, takich jak systemy inteligentnego domu czy auta elektryczne. Osoby, które pojawią się na targach na żywo będą miały okazję  uczestniczyć w teście szczelności domu.  

–  Podczas takiego testu sprawdzamy i pomagamy poprawiać izolacje termiczne i powietrzno-szczelne w budynkach zarówno użytkowanych, jak i tych w trakcie budowy – mówi jeden z partnerów BIEnergy_Expo 2021 Paweł Ejsmont w z firmy “Testy-szczelności.pl” – Testy szczelności pomagają sprawdzić, ile powietrza niekontrolowanie i szkodliwie ucieka z budynku. Podczas targów będziemy mogli zobaczyć to, co jest najciekawsze, czyli jak to wygląda w praktyce – będziemy zadymiali budynek i zobaczymy na własne oczy powietrze uciekające z budynku. Zademonstrujemy także, jak działa kamera termowizyjna i jak wykorzystujemy ją do zlokalizowania innych usterek.   

Domki pokazowe i auta elektryczne 

Bardzo popularne są obecnie tzw. domy na zgłoszenie. Specjalnie dla uczestniczących w Targach przygotowano całe miniosiedle takich domków wykonanych w innowacyjnej technologii modułowej na konstrukcji stalowej. Coraz większe grono zwolenników zdobywają także ekologiczne auta elektryczne. Podczas BIEnergy EXPO będzie okazja przyjrzeć się z bliska Nissanowi Leaf, najlepiej sprzedającemu się samochodowi elektrycznemu na świecie*oraz dowiedzieć się jak wygląda korzystanie z carportu do ładowania. 

Energia, którą warto się dzielić 

 – Znalezienie odpowiedzi na pytania pojawiające się podczas budowy – taki cel przyświeca Targom BIEnergy EXPO_2021 – mówi Piotr Łangowski, prezes zarządu Bud-Invest Energy, organizator targów. – To wydarzenie ma być okazją do prześledzenia poszczególnych etapów budowy, nawiązania relacji biznesowych przy okazji mile spędzonej niedzieli. Pragniemy podzielić się energią, dosłownie i w przenośni, a jako grupa kapitałowa mamy wiele do zaoferowania – dodaje prezes Łangowski. 

Jedną z energetycznych propozycji przygotowanych przez organizatorów jest pobudzający napój na bazie zielonej herbaty przygotowany specjalnie z myślą o Targach. 

Ponadto w programie: 

  • 10.00 Otwarcie BIEnergy EXPO_2021. Start konkursu „Buduję z energią” 
  • 12.00 Monster Truck SHOW 
  • 14.00 Którędy ucieka ciepło? – Pokaz testu szczelności 
  • 15.00 Monster Truck SHOW 
  • 16.30 Własna elektrownia słoneczna – pokaz montażu fotowoltaiki 
  • 17.00 Wręczenie nagród laureatom konkursu „Buduję z energią” 
  • 18.00 Zamknięcie Targów 

BIEnergy EXPO_2021 odbędzie się 10 października przy ul. Kwiatowej w Tczewie. Bilety do nabycia evenea.pl/event/bienergyexpo lub przed wejściem na Targi. 

Więcej informacji na stronie www.bienergyexpo.pl . 

* Dane za rok 2017  

Patronat honorowy: Prezydent Miasta Tczewa       

Patronat medialny: Radio Gdańsk   

(organizator)

REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułPunkty odbioru Karty Mieszkańca Tczewa czynne dłużej
Następny artykułWystawa Gremium Malarskiego