Szkolenie jest adresowane do przedsiębiorców z sektora MŚP, zamierzających rozpocząć sprzedaż produktów lub usług przez internet. Dzięki udziałowi w szkoleniu dowiesz się, jak rozpocząć swoją przygodę z reklamą w internecie, aby przyniosła ona zamierzony skutek.

Google, PFR i OChK zapraszają na szkolenie w ramach programu Firmy Jutra, w trakcie którego dowiesz się jak stworzyć skuteczną reklamę internetową.

W trakcie spotkania opowiemy:
● jaki jest cel reklam;
● jakie wyróżniamy formaty reklam;
● co decyduje o skuteczności reklamy;
● jak analizować skuteczność reklam;
● z jakich elementów składa się idealna reklama;
● na czym polegają kampanie inteligentne – czym są i gdzie możesz je spotkać.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

  • Termin: 12 września, godz. 10:00-11:30
  • Miejsce: online – link do szkolenia wyślemy na adres e-mail podany przy rejestracji

Dla kogo jest to szkolenie?
Szkolenie dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć sprzedaż produktów lub usług przez internet, dzięki któremu dowiesz się, jak rozpocząć swoją przygodę z reklamą w internecie, aby przyniosła ona zamierzony skutek.


Co zyskujesz?
W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą rozwinąć sprzedaż za pośrednictwem internetu. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych. Zapisz się!

Spotkanie poprowadzi:

Sebastian Skórski – Początki jego działań w Internecie to rok 2000. Jako nastolatek prowadził bloga, potem portal muzyczny w sieci. Jego zainteresowania to strony internetowe WordPress oraz marketing internetowy – chętnie dzieli się swoją wiedzą prowadząc szkolenia i webinary. Od 2017 roku związany programami edukacyjnymi Google, obecnie doradca w programie Firmy Jutra.



REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułTrwa przebudowa ulicy Stoczniowców
Następny artykułInformator biurowy LOT Kociewie