2 lipca br. odbyły się zawody „Tczewski Bar Wars 2022” na placu do streetworkoutu na Kanonce. Organizatorem było TCSiR Sp. z o.o.

Pogoda dopisała, co pomogło nam bez większych komplikacji zrealizować zawody w bezpiecznych warunkach. Dziękujemy zawodnikom za udział, super zabawę i pozytywną atmosferę.
Zdobywajcie siłę i umiejętności, możliwe że zobaczymy się ponownie!

Zawody siłowe (streetlifting)
Udział wzięło czterech uczestników:

  1. Dawid Gródek
  2. Adrian Kabat
  3. Michał Stańczyk (78kg)
  4. Mikołaj Oszczapiński (91kg)

Przysiad + 32kg wyniki prezentowały się następująco :

  1. Dawid Gródek 51 powtórzeń
  2. Adrian Kabat 26 powtórzeń
  3. Michał Stańczyk 60 powtórzeń
  4. Mikołaj Oszczapiński 50 powtórzeń

Podciąganie nachwytem +24kg

  1. Dawid Gródek 3 powtórzenia
  2. Adrian Kabat 11 powtórzeń
  3. Michał Stańczyk 13 powtórzeń
  4. Mikołaj Oszczapiński 12 powtórzeń

Dipy + 36kg

  1. Dawid Gródek 11 powtórzeń
  2. Adrian Kabat 11 powtórzeń
  3. Michał Stańczyk 17 powtórzeń
  4. Mikołaj Oszczapiński 18 powtórzeń

I Miejsce: Michał Stańczyk (87pkt)
II Miejsce: Mikołaj Oszczapiński (81pkt)
III Miejsce: Dawid Gródek (72pkt)
IV Miejsce: Adrian Kabat (69pkt)

Gratulujemy.
Dziękujemy za uczestnictwo w zawodach.

Zawody freestyle
Udział wzięło siedemnastu zawodników :

  1. Piotr Głębicki
  2. Krzysztof Januzik
  3. Michał Drożd
  4. Kacper Płaza
  5. Wojciech Pniewski
  6. Patryk Maj
  7. Paweł Kucman
  8. Grzegorz Szwabo
  9. Paweł Wilczewski
  10. Maksym Shezshun
  11. Maksymilian Papierowski
  12. Szymon Smagała
  13. Damian Kamrowski
  14. Marcin Falenta
  15. Michał Popielarski
  16. Jakub Bartołd
  17. Adrian H.

Do półfinału awansowało 9 zawodników:

  1. Paweł Wilczewski (26pkt)
  2. Marcin Falenta (16pkt)
  3. Wojciech Pniewski (12pkt)
  4. Maksym Shezshun (9pkt)
  5. Michał Drożd (8pkt)
  6. Patryk Maj (8pkt)
  7. Adrian H. (8pkt)
  8. Piotr Głębicki (5pkt)
  9. Kacper Płaza (5pkt)

Finał prezentował się następująco :

  1. Marcin Falenta (15pkt)
  2. Patryk Maj (11pkt)
  3. Paweł Wilczewski (10pkt)
  4. Maks Shezshun (8pkt)

MIEJSCA NA PODIUM:
I Miejsce: MARCIN FALENTA
II Miejsce: PATRYK MAJ
III Miejsce: Paweł Wilczewski

TCSiR

REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułPunkt Obsługi Klienta ZUK – zmiana godzin otwarcia
Następny artykułDzień Otwarty Stadionu Lekkoatletycznego i Grand Prix Polski w Molkky – 9 lipca