Józef Golicki – organizator XXII Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego przypomina, że za miesiąc upływa termin nadsyłania zgłoszeń do udziału w XVII Ogólnopolskim Konkursie Piosenek Grzegorza Ciechowskiego. Impreza odbywa się w Tczewie i jest częścią Festiwalu. Głównym jej celem jest upowszechnianie twórczości Grzegorza Ciechowskiego oraz promowanie utalentowanych artystów.

W konkursie może wziąć udział każdy bez względu na wiek, płeć, czy doświadczenie muzyczne. Dopuszcza się solistów i zespoły. Jedyny warunek to nadesłanie pocztą mailową (na adres rgazeta@wp.pl) lub tradycyjną (na adres Agencja Impresaryjna „Pop&Art”, ul. T. Boya-Żeleńskiego 2, 83-110 Tczew) do 10 czerwca 2023 roku karty zgłoszenia z dwoma utworami (w formatach multimedialnych-mp3). Autorem muzyki i słów lub muzyki albo słów jednej piosenki musi być Grzegorz Ciechowski. Autorem drugiego utworu może być dowolny artysta. Mogą to być kompozycje własne. Do udziału w koncercie finałowym 26 sierpnia 2023 r. zostanie zakwalifikowanych nie więcej niż 10 wykonawców wyłonionych na podstawie nadesłanych materiałów.

     Nagroda główna Grand Prix w XVII Ogólnopolskim Konkursie Piosenek Grzegorza Ciechowskiego jest nagrodą Marszałka Województwa Pomorskiego. Jej wysokość wynosi 8000 zł. Nagroda za I miejsce ufundowana przez Prezydenta Miasta Tczewa to 5000 zł.

Nagrody specjalne fundują: starosta tczewski, stowarzyszenie “Porozumienie na Plus”, fani Grzegorza Ciechowskiego oraz “Republiki” i firma Flex. Więcej na temat Festiwalu i konkursu na stronie www.festiwalciechowskiego.pl w linku konkurs oraz pod numerami telefonów: 58/ 531-11-45, 692 311 363.

J.GolickiREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułEuropejska Noc Muzeów w Fabryce Sztuk – 13 maja
Następny artykułZapytaj Prezydenta Tczewa