Wrześniowe Targowisko – to miejsce dla kolekcjonerów, rękodzielników i wszystkich tych, którzy chcą sprzedać niepotrzebne już, a piękne przedmioty. To również okazja do zrobienia niedrogich zakupów. Spośród tysiąca drobiazgów i cudeniek każdy znajdzie coś dla siebie.

Można handlować książkami, płytami, zabawkami, ozdobami, biżuterią, starociami, wyrobami handmade, odzieżą i obuwiem.  Wydarzenie adresowane jest głównie do osób prywatnych i organizacji pozarządowych. Zgłoszenia udziału w charakterze wystawcy przyjmowane są do końca sierpnia. Nie obowiązuje opłata targowa. Wystarczy zapoznać się z regulaminem, wypełnić formularz zgłoszenia dostępny na: www.fabrykasztuk.tczew.pl i czekać na odpowiedź organizatora.

Targowisko odbędzie się 3 września w godz. 10.00-15.00 na Skwerze Doktora Schefflera, placu Hallera i pobliskich uliczkach. Obok strefy handlowej pojawią się strefy animacji, muzyki i relaksu.

Organizatorem wydarzenia jest Fabryka Sztuk. Partnerzy: Zakład Usług Komunalnych i Straż Miejska.

Spotkajmy się 3 września na Starym Mieście.

KOMUNIKATY:

  1. Prosimy o nieparkowanie pojazdów w miejscu odbywania się imprezy w dn. 3.09.2023 r.
  2. Zmiana organizacji ruchu 3.09.2023: całkowite wyłączenie dwóch jezdni na pl. Hallera (vis à vis kamienic nr 1-6 oraz 20-24).

Fabryka SztukREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułPowitanie jesieni – warsztaty i spektakl dla dzieci – 17 września w CKiS
Następny artykułREGGAESIDE – koncert – 15 września w Klubie CKiS