Centrum Kultury i Sztuki zaprasza w sierpniu na Twórcze spotkania, w każdą środę od godz. 10:00 w parku za CKiS.

Twórcze spotkania w CKiS to pierwsze działania realizowane „na żywo”. Sierpniowa propozycja tematyczna to szereg atrakcyjnych działań, m.in. warsztaty plastyczne, muzyczne, kreatywne, ruchowe. Każde spotkanie kończyć będzie wspólna zabawa z kolorową chustą animacyjną. Nie zabraknie słodkiej niespodzianki! A wszystko to w kameralnym parku – za CKIS!

Poniżej tematyka poszczególnych spotkań:

5 sierpnia  -”Aktywnie i tanecznie z pomponami”

Szeleszczące pompony są świetnym elementem dziecięcych zabaw czy tańców. Te, które wspólnie stworzymy zostaną od razu przetestowane –  podczas zajęć ruchowych. Zajęcia poprowadzi zaprzyjaźniona instruktorka.

12 sierpnia – ”Kukiełki”

Podczas tego spotkania przygotujemy kukiełki z drewnianych łyżek. Kukiełki można wykorzystać później w domowym teatrzyku bądź po prostu w zabawie.

19 sierpnia  – „Muzykujemy”

Ponownie zapraszamy do wspólnego muzykowania!

Najpierw  własnoręcznie stworzymy instrumenty, na których potem zagramy i stworzymy orkiestrę parkową. Towarzyszyć nam będzie zaprzyjaźniony muzyk i gra na bębnach.

26 sierpnia – „”Tajemniczy ogród”

Plastelina to bardzo lubiany prze dzieci materiał. Jest kolorowa, elastyczna i można z nich zrobić prawdziwe cuda. My proponujemy plastelinowe cuda prosto z  tajemniczego ogrodu.

Uwaga!

Aby uczestniczyć w twórczych spotkaniach w CKIS należy wypełnić zgłoszenie – formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie www.ckis.tczew.pl

Wstęp wolny! Ilość miejsc jest ograniczona!

[CKiS]REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułKino w parku CKiS – projekcja filmu „Parasite”
Następny artykułPrezydent Tczewa nagrodził za bohaterską postawę