Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na fantastyczne wydarzenie kulturalne, które rozświetli letnią noc nad brzegiem Wisły! Już 24 czerwca, na malowniczym Bulwarze Nadwiślańskim im. Księcia Sambora II w Tczewie, odbędą Sobótki Tczewskie.

Ta coroczna impreza, pełna muzyki, śmiechu i radości, jest znakomitym sposobem na cieszenie się pięknem letnich wieczorów w towarzystwie wyjątkowych artystów. 

Jedną z głównych gwiazd będzie niezrównany Grzegorz Hyży. Ten utalentowany wokalista i kompozytor podbija serca słuchaczy swoim niepowtarzalnym głosem i emocjonalnym podejściem do muzyki.

Wraz z Hyżym na scenie pojawi się również Martin Lange, utalentowany gitarzysta i wokalista. Jego dynamiczne brzmienie, łączące elementy rocka, popu i bluesa, doskonale wpisuje się w atmosferę letniej zabawy. Martin Lange przyciąga uwagę publiczności swoją charakterystyczną energią sceniczną i zdolnością do tworzenia niezapomnianych momentów podczas występów na żywo.

Na zakończenie wielka impreza z DIAMOND SKULL. Potańcówka, której to miasto jeszcze nie miało. Na parkiet zaproszeni są wszyscy mieszkańcy i goście. Diamond Skull grają na największych światowych festiwalach i w najlepszych klubach.

To jednak nie wszystko, co Centrum Kultury i Sztuki ma do zaoferowania mieszkańcom. Na Bulwarze czekać będą liczne atrakcje dla całych rodzin. Będzie można skosztować przysmaków, wyszaleć się w lunaparku lub wziąć udział w różnego rodzaju  zabawach przygotowanych przez sponsorów oraz partnerów.

Nie przegap okazji, by uczestniczyć w Sobótkach Tczewskich i podzielić się radością letniej zabawy z innymi. To wyjątkowe wydarzenie ożywi kulturalny krajobraz miasta i stworzy atmosferę, w której każdy poczuje się jak wakacyjny turysta.

SCENA GŁÓWNA:

18:30 – Wokalny zawrót głowy od Kornas i Sowy

19:00 – Bieg „Tczew na 5 z Flex Poland” – Powiatowe Centrum Sportu

20.40 – koncert Martin Lange

22:15 – koncert Grzegorz Hyży

23.30 –  Diamond Skull – live act show

Dodatkowo::

  • stanowisko promocyjne, partnerów: Fabryka Sztuk, Miejska Biblioteka Publiczna, Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji
  • Krasnal Europark
  • stanowiska handlowe
  • strefa gastronomicznaREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułPod kociewskim niebem
Następny artykułMiłosz Sabiecki z brązowym medalem w karate kumite na Igrzyskach Europejskich!