28 lutego o godz. 10.00 i 11.30 zapraszamy na spektakl dla młodzieży Noc żywych ballad do sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki. Bilety w cenie 25 zł.

“Noc żywych Ballad” to przedstawienie na motywach “Ballad i romansów” Adama Mickiewicza. Zrealizowany w konwencji horror show, dotyka problemu samotności wśród młodych ludzi. Zajęci codzienną bieganiną nie mamy czasu na bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem, co uniemożliwia budowanie relacji. Najbardziej ukryte lęki zostają tutaj spersonifikowane, a to, co pozornie wydaje się przyjazne może stać się największym koszmarem. Spektakl ma formę musicalu, tworzącą romantyczny, mickiewiczowski klimat połączony ze współczesnym brzmieniem.

Scenariusz i reżyseria: Aleksandra Skorupa

Scenografia: Joanna Braun

Muzyka: Miłosz Sienkiewicz

Choreografia: Karolina Maciejewska

Reżyseria świateł: Tomasz Schaefer

Asystent reżysera i przygotowanie wokalne: Anna Rau

Inspicjent: Ilona Zaremba

realizacja świateł i dźwięku: Krzysztof Fir

Obsada: Alicja Gierłowska, Anna Rau, Ilona Zaremba, Iwo Bochat, Maciej Gierłowski

Noc żywych ballad to Mickiewicz w całkowicie innej odsłonie. Próba reinterpretacji Mickiewicza w innym – muzyczno – magnetycznym stylu. Malownicza, baśniowo upiorna scenografia, a w warstwie muzycznej utwory w konwencji trans – folku. 

Czas trwania spektaklu: 50 minut

Spektakl dla szkół i grup zorganizowanych. Zapisy i rezerwacje biletów – KASA CKiSREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułOczyszczanie rowów melioracyjnych odcinka Kanału Młyńskiego oraz czyszczenie piaskowników na terenie Gminy Miejskiej Tczew
Następny artykuł“Wprowadzenie bezpłatnej komunikacji miejskiej okazało się pełnym sukcesem”