Marzysz o byciu swoim własnym szefem? Masz jakąś pasję, którą chcesz wykorzystać w swojej pracy? Masz więcej niż 30 lat? Z Funduszami Europejskimi Twoje plany mogą stać się rzeczywistością. Podpowiemy z jakich źródeł finansowania możesz skorzystać i udzielimy wskazówek jak napisać dobry biznesplan.

Zapraszamy 17 listopada o godz. 11:00 do Domu Przedsiębiorcy w Tczewie na bezpłatne spotkanie.

Przyjdź, a otrzymasz kompleksową wiedzę na temat zakładania działalności gospodarczej przy wsparciu z Funduszy Europejskich.

W programie spotkania m.in.:

– wprowadzenie do Funduszy Europejskich,

– wsparcie na założenie działalności gospodarczej w ramach Działania 5.7. Nowe mikroprzedsiębiorstwa RPO WP na lata 2014-2020,

– wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Powiatowego Urzędu Pracy,

– proces rejestracji działalności gospodarczej,

– preferencyjne pożyczki na podjęcie działalności gospodarczej,

– źródła informacji o Funduszach Europejskich.

Termin i miejsce spotkania:

Spotkanie odbędzie się 17 listopada 2021 r., w godzinach 11:00 – 13:15 w siedzibie Domu Przedsiębiorcy, ul. Obrońców Westerplatte 3, 83-110 Tczew z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego.

Zgłoszenia:

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć w formie elektronicznej na adres mailowy malbork.pife@pomorskie.eu lub telefonicznie pod numerem 728 486 436.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania informacyjnego. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach.

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny.

Projekt jest współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułAktywni niepełnosprawni – konsultacje społeczne
Następny artykułKonkurs „Przedsiębiorca Roku 2021”