29 września br. w siedzibie Business Centre Club w Warszawie, odbył się finał konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki. Jednym z nagrodzonych przedsiębiorstw był Flex Poland z Tczewa.

Ambasador Polskiej Gospodarki jest konkursem ogólnopolskim, organizowanym przez Business Centre Club. Celem jego jest wyróżnianie i promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, a także promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych oraz dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych.

W tym roku firma Flex została nagrodzona w kategorii Kreator Rozwiązań XXI wieku. Wyróżnienie to otrzymują firmy wykazujące wysoki stopień innowacyjności, dzięki której promują polską gospodarkę poprzez ofertę nowatorskich rozwiązań.

– Jest mi niezmiernie miło, że nasza firma została doceniona przez kapitułę konkursu. Tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki, w kategorii Kreator Rozwiązań XXI wieku, jest potwierdzeniem, że wprowadzane przez nas innowacje są nowatorskie na polskim rynku  powiedział Stanisław Motylski, dyrektor generalny Flex Poland. – Flex od zawsze wychodzi naprzeciw najnowszej technologii. Dzięki temu zdobywamy nowe kompetencje i stajemy się bardziej konkurencyjni. Chciałbym podkreślić, że to nasi pracownicy stoją na czele udoskonaleń w tczewskim oddziale. Ta nagroda została przyznana dzięki ich pomysłom, chęci wprowadzania zmian i ulepszania procesów w kampusie, za co serdecznie im dziękuję i gratuluję.

To już kolejne wyróżnienie Flex w konkursie Ambasador Polskiej Gospodarki. W 2017 roku firma została nagrodzona w kategorii „Najwyższa Jakość”, rok później w kategorii „Eksporter”, a w 2019 r. doceniona jako „Firma Globalna”.

(Flex Poland)REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułMamy nowe pomniki przyrody
Następny artykułPolska Nagroda Innowacyjności 2020/2021 dla spółki InnoBaltica