Akcja przewonienia gazu – 26-28 października

105

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o Odział Zakład Gazowniczy w Gdańsku informuje o planowanym przeprowadzeniu w dniach 26-28 października br., na terenie miast i gmin: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Reda, Kosakowo, Puck, Szemud, Wejherowo, Lębork, Pruszcz Gdański, Pszczółki, Tczew, Suchy Dąb, Cedry Wielkie, Subkowy, Gniew, Starogard Gdański, Pelplin, Żukowo, Kartuzy, Somonino, Chmielno, Sierakowice, Kolbudy, Przodkowo, Trąbki Wielkie, Zblewo i Skarszewy – akcję przewonienia gazu ziemnego “JESIEŃ 2021”, która ma na celu wykrycie i usunięcie nieszczelności na gazowej sieci rozdzielczej i instalacjach wewnętrznych w budynkach.

Wykryte nieszczelności na gazowej sieci rozdzielczej do kurka głównego i przy gazomierzach usuwane będą przez pracowników PSG sp. z o.o. Odział Zakład Gazowniczy w Gdańsku.

Służby Pogotowia Gazowego będą pracowały w czasie trwania akcji przez całą dobę.

PSG sp. z o.o. przypomina, że usuwanie stwierdzonych nieszczelności na instalacjach wewnętrznych i urządzeniach gazowych w budynkach należy do obowiązku właścicieli lub administratorów obiektów.REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułJuż w tę sobotę – Festiwal Zdrowia
Następny artykułNowe dowody osobiste – już od 8 listopada