20 kwietnia o godz. 18:00 zapraszamy na stand-up show “Trudne dzieciństwo” Wojciecha Cejrowskiego do sali widowiskowej CKiS. BILETY: 100 zł dostępne w kasie CKIS oraz internetowo na stronach: ckis.interticket.pl, biletyna.pl, kupbilecik.pl

Czeka Państwa wyjątkowe doświadczenie!
Pan Wojciech Cejrowski – mistrz słowa i anegdoty, zaprasza na swoje najnowsze stand-up show “Trudne dzieciństwo”. Zapowiada się wyjątkowy wieczór, w którym Pan Cejrowski odsłania karty swojego nietypowego dzieciństwa, opowiadając historie, które wywołują burzę śmiechu i łzy wzruszenia.

Smak życia w anegdotach.

Szklane oko dziadka: Odkryjcie, jak szklane oko i sztuczna szczęka dziadka Cejrowskiego stały się częścią rodzinnego folkloru.

Bimbrownia dziadka: Zanurzcie się w opowieści o 5-letnim Wojtku, który pomagał w bimbrowni dziadka i był… testerem trunków!

Pzygody: Oprócz dziecięcych wspomnień, Wojciech Cejrowski podzieli się też przeżyciami których Państwo nie znają.

Oczekujcie niespodzianek: Oprócz zaplanowanych historii, mogą Państwo usłyszeć te niezaplanowane. Pan Wojciech Cejrowski słynie z improwizacji, więc każde spotkanie jest pełne humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Przygotujcie się zatem na wieczór pełen śmiechu i ciepłych wspomnień, gdzie każda historia to podróż przez barwne chwile życia Wojciecha Cejrowskiego.

Bilety:

Interticket https://ckis.interticket.pl

Biletyna https://biletyna.pl/event/view/id/386391

KupBilecik https://www.kupbilecik.pl/imprezy/115187/Tczew/Wojciech+Cejrowski+Stand-up+comedy/

ORGANIZATOR:  Stao Stanisław WójcikREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułWyniki naboru wniosków o zawarcie umów najmu lokali w budynku przy ul. Sadowej 6B
Następny artykułKonkurs grantowy Działaj Lokalnie już po raz 20-ty!