W związku z obecną trudną sytuacją Centrum Kultury i Sztuki informuje, że prezentacja komedii „Wymieszani posortowani, czyli … czarno to widzę”, która miała odbyć się 26 marca br., została odłożona w czasie. W zamian będzie można obejrzeć inny, premierowy spektakl w gwiazdorskiej obsadzie pt. „Wieczór Panieński Plus” w terminie 15 listopada 2021 r., godz. 19.00.

Wszystkie bilety zachowują ważność na nowy spektakl! Jeśli nie będzie Państwu odpowiadać nowa data lub nowy tytuł, bilety będzie można zwrócić.

Osoby, które zakupiły bilety online przez system sprzedaży Interticket.pl otrzymają zwrot środków na konto bankowe. Wymagany jest kontakt mailowy z interticket.pl. Natomiast osoby, które zakupiły bilety w kasie CKiS, proszone są o zeskanowanie lub sfotografowanie biletu i wysłanie kopii na adres e-mail: dmaciejewska@ckis.tczew.pl.  W mailu proszę także podać imię, nazwisko i numer konta bankowego, na które zostanie dokonany zwrot. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z kasą CKiS: Dorota Maciejewska, tel. 534-989-340.

Przepraszamy za komplikacje, i do zobaczenia niebawem!

„Wieczór Panieński Plus” – spektakl komediowy
15 listopada 2021 godz. 19.00
sala widowiskowa CKiS
Bilety: 100 zł

Wieczór panieński zdarza się raz… na jakiś czas. Trzy przyjaciółki po przejściach z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje jedna po drugiej biorą w łeb, a występ przystojnego striptizera, który miał stanowić gwóźdź wieczoru, okazuje się… gwoździem do trumny szampańskiej zabawy. Panieński wieczór zmienia się w wielką awanturę, którą potęguje wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej. Okazuje się, że to, czego sobie życzymy nie zawsze jest tym, czego potrzebujemy, a serce i rozum najczęściej stoją po różnych stronach barykady.                                                                                                                             /Marcin Szczygielski/

Obsada: Katarzyna SKRZYNECKA, Anna IBERSZER, Wiktoria GĄSIEWSKA, Tomasz BEDNAREK, Marek KALISZUK

Autor – Marcin Szczygielski
Reżyseria – Maria Seweryn
Kostiumy – Krzysztof Łoszewski
Muzyka – Zdzisław Kalinowski

(CKiS)REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułSpisałeś się przez Internet? Pobierz unikatowy kod i zgłoś swój udział w loterii!
Następny artykułLiteratura dostępna…