Warsztaty rodzinne w Fabryce Sztuk – to sposób na spędzenie wolnego czasu. Adresowane są do dzieci w wieku 3-10 lat oraz ich opiekunów.

Młodzi uczestnicy rozwijają zdolności manualne oraz kreatywność, a wielką frajdę sprawia im wykonana wspólnie z rodzicem praca plastyczna, którą po zajęciach zabierają ze sobą do domu. Każde spotkanie – to inna tematyka. Raz w miesiącu organizowane są także warsztaty tworzenia konstrukcji z klocków. Na warsztaty nie obowiązują zapisy. Udział bezpłatny.

Program w styczniu (do ferii zimowych):

  • 6.01 godz. 13.00 ul. Podmurna 15 – korony. To już tradycja, że wspólnie przygotujemy barwne nakrycia głowy, by po warsztatach wziąć udział w Orszaku Trzech Króli.
  • 13.01 godz. 12.00 ul. 30 Stycznia 4 – maski karnawałowe. Maska bywa często nieodłącznym elementem karnawałowego stroju. Już samo jej zaprojektowanie dostarcza wiele emocji, a co dopiero wykonanie.
  • 14.01 godz. 12.00 ul. Podmurna 15 – Coś dla miłośników budowania. Dzielenie się doświadczeniami i tworzenie autorskich konstrukcji z najsłynniejszych klocków świata.
  • 20.01 godz. 12.00 ul. 30 Stycznia 4 – mydełka. Podczas zajęć wykonamy pachnące i kolorowe mydła, które następnie zapakujemy i wraz z laurką staną się idealnymi prezentami na Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Fabryka SztukREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułFerie z Tczewskim Centrum Sportu i Rekreacji
Następny artykułPodsumowanie parkrun Tczew 2023