Fabryka Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4 zaprasza w soboty o godz. 12.00 na warsztaty rodzinne. To spotkania dla dzieci na ogół w wieku 3-8 lat i ich opiekunów. Wykonanie wspólnej pracy plastycznej wzmacnia relacje dziecka z rodzicem, a ponadto stanowi drogę do rozwoju artystycznego młodego warsztatowicza. Dzieci rysują, malują, wycinają, wyklejają, składają, dokonują wyboru kolorystyki. Każde spotkanie – to inny temat przewodni. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Nie obowiązują zapisy.

17 lutego z okazji Dnia Kota głównym motywem zajęć będzie koci koci… Kociewiak, czyli maskotka Fabryki Sztuk. Uczestnicy warsztatów wykonają jej portret oraz pomalują figurkę kota z masy samoutwardzalnej.

24 lutego zaplanowaliśmy podróż sentymentalną. W pracowni, w której odbywają się zajęcia, pojawią się koniki na biegunach oraz te na kiju, zarówno drewniane, jak i flauszowe. Dodać trzeba, że koń na patyku jest zabawką znaną od starożytności, współcześnie znowu popularną. Dzieci będą mogły zarówno pobawić się, jak i wykonać papierowego konika.REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułWystawa prac Henryka Kudzio – Fabryka Sztuk zaprasza
Następny artykułWygraj 3 tys. zł na zielony zakątek na twoim osiedlu