Już po raz jedenasty, Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie oraz Zespół Szkół Katolickich zapraszają na wyjątkowe wydarzenie, które rozbudzi w nas pragnienie świętości i dobra.

Tczewski Bal Świętych to coroczna uczta dla całych rodzin, pełna radości, zabawy i ducha wspólnoty. Serdecznie zapraszamy Was na wydarzenie, które odbędzie się we wtorek, 31 października o godzinie 16:30.

Uczestnicy gromadzą się przed kościołem św. Józefa, skąd wyruszy rozśpiewany i radosny korowód.Trasa: wiadukty ul. Gdańśka, 1 maja, Wyszyńskiego, Dominikańska. Organizatorzy zachęcają wszystkich do przygotowania strojów świętych i aniołów, a także transparentów promujących świętość.

Głównym miejscem “niebiańskiej celebracji” będzie kościół szkolny na Starym Mieście. W Boże uwielbienie zabierze nas chór dziecięcy ROKIDS z Małego Katolika w Rokitkach. Rozśpiewanym dzieciom towarzyszyć będą utalentowani muzycy, którzy stworzą niezapomnianą atmosferę. Nie zabraknie konkursów, quizów, wspólnych zabaw.

Tczewski Bal Świętych to nie tylko zabawa, ale także czas na modlitwę i przyjrzenie się życiorysowi niezwykłych osób, które wyprzedziły nas w życiowej wędrówce. Chwila refleksji nad tym, że każdy z nas może być święty.

  • “Cieszę się z kolejnej edycji, ponieważ od samego początku wielu mieszkańców oraz gości bierze udział w tym wydarzeniu. Wszystkim uczestnikom chcemy przypominać i życzyć tego, abyśmy nie bali się nieba i świętości” – mówi ks. Adam Gadomski, proboszcz Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie.

Przeorat Pomorski Orderu Świętego Stanisława przygotowuje dla wszystkich uczestników ciepły poczęstunek. W namiocie przy kościele będzie można skosztować ciasta oraz napić się ciepłej herbaty. Przyjdźcie i bawcie się z nami 31 października! Wspólnie stwórzmy wieczór pełen świętości, zabawy i uśmiechu. Niech każdemu przyświeca myśl, że może być świętym!REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułPark Piotrowo – nowe miejsce na wypoczynek i rekreację
Następny artykułTeatr TUTW z nagrodą główną na VIII Oświęcimskich Spotkaniach Artystycznych Seniorów!