Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na koncert duetu Saidowski & Paul – 30 kwietnia 2021 godz. 19:00 na kanale YouTube CKiS Tczew.

Mimo zamkniętych drzwi Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie wypełnia kulturą przestrzeń online.

Przedstawiamy Wam nasz akustyczny projekt. 

Znamy się od lat, choć muzyczną współpracę rozpoczęliśmy w 2014 roku. Początkowy duet powstał dla czystej przyjemności wspólnego muzykowania. Wzięliśmy wówczas na warsztat utwory znane bardziej lub mniej. Z czasem do duetu dołączyła sekcja rytmiczna, tworząc regularny rockowy zespół – najpierw Drive, a ostatecznie Jamertal. Jamertal ma na swoim koncie kilkanaście autorskich utworów, zarejestrowanych na dwóch krążkach. – mówi Michał Saidowski

Saidowski & Paul zagrali wiele kameralnych koncertów. Duet można było oglądać swego czasu także w telewizji, w jednym z bardzo popularnych programów z cyklu talent-show. 

Obecnie Michał Saidowski jest gitarzystą w zespole GoldeN LifE, a Krzysztof Paul współpracuje z artystami z całej Polski. 

Muzyka duetu Saidowski & Paul to esencja brzmień gitar akustycznych w parze z ciekawym głosem i miłymi dla ucha akustycznymi aranżacjami utworów.

Zapraszamy i życzymy miłych doznań muzycznych!

Links:REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułTrwa Narodowy Spis Powszechny – na razie spisujemy się samodzielnie
Następny artykułDom Przedsiębiorcy – już od 10 lat w Tczewie