17 grudnia o godz. 11:00 zapraszamy na projekcję filmową dla dzieci Kicia Kocia pod choinkę – Poranek Filmowy Przyjazny Sensorycznie. Bilety w cenie 15 zł.

Kicia Kocia pod choinkę – Polska – KATEGORIA WIEKOWA 3+
Pora na kolejne spotkanie z Kicią Kocią na dużym ekranie! Wraz z nią odwiedzimy bibliotekę, ugotujemy pyszny obiad z jej babcią i wsiądziemy do pociągowego przedziału. Co jeszcze czeka na sympatyczną bohaterkę? 

W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje. Kiedy nie lepi bałwana i nie rzuca się śnieżkami z Packiem, Adelką i Juliankiem, rusza z tatą w wielką podróż i przekonuje się, że kolej to świetna sprawa! Innego dnia w poszukiwaniu lektur do poduszki zajrzy do biblioteki, gdzie dowie się, jak powstają książki. Także w domu czeka na nią sporo nowości. Wraz z babcią przyrządzi smaczną zupę i upiecze ciasteczka, żeby chwilę później ganiać z odkurzaczem po całym pokoju. Z nadmiaru wrażeń trochę się rozchoruje i nie będzie mogła zasnąć, ale dzięki pomocy czujnej mamy szybko stanie na nogi!

Zapraszamy na Poranki Filmowe Przyjazne Sensorycznie!

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na kolejny sezon Poranków Filmowych dla najmłodszych widzów. W programie poranków znajdą się filmy zarówno dla przedszkolaków, jak i dla dzieci w wieku szkolnym.

Program Poranków to filmy animowane i filmy aktorskie. W nowym sezonie nie zabraknie bohaterów, których znacie z książek i seansów kinowych pokażemy m.in. animowaną wersję przygód lubianej przez przedszkolaków Kici Koci. Zapraszamy do zapoznania się z programem.

Przypominamy również, że wszystkie seanse w ramach Poranków Filmowych będą przyjazne sensorycznie. Projekcje przyjazne sensorycznie pozwolą widzom z zaburzeniami przetwarzania sensorycznego cieszyć się filmową rozrywką i będą wspaniałą okazją do korzystania z oferty kulturalnej.

Poranek filmowy dla dzieci przyjazny sensorycznie – warunki:

  • światła na sali nie są całkowicie zgaszone, tylko przyciemnione, co zmniejsza kontrast między ekranem i otoczeniem;
  • dźwięk filmu jest przyciszony, by nie ogłuszał widzów;
  • brak reklam, aby nie rozpraszać uwagi;
  •  sala nie jest całkowicie wypełniona;
  • brak wymogu zachowania ciszy podczas oglądania filmu;
  • wejście i wyjście z sali odbywa się tą samą drogą, co zmniejsza lęk przed nowym miejscem oraz ułatwia poruszanie się w przestrzeni Centrum.

CKiS



REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułSpotkanie z Mikołajem – 6 grudnia
Następny artykułCztery pory roku w Tczewie. Kalendarz 2024 – znamy laureatów