Zima to piękna pora roku. Już za moment będziemy dekorować choinkę, wieszać świąteczne lampki oraz ozdabiać otoczenie własnoręcznie wykonanymi dekoracjami. Żeby poczuć już teraz ten wyjątkowy świąteczno-zimowy klimat, Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza dzieci do udziału w konkursie pt. „Zima zamknięta w słoiku”.

Tematem konkursu jest wykonie zimowego krajobrazu zamkniętego w słoiku. Taki krajobraz doskonale sprawdzi się również jako ozdoba świąteczna, zamiast gotowej kuli śnieżnej. Udział w konkursie mogą wziąć dzieci w wieku przedszkolnym oraz z klas 1-3 szkoły podstawowej.

Konkurs odbywa się na Facebooku. Zachęcamy do zrobienia własnoręcznie zimowego krajobrazu przy wykorzystaniu słoika z wieczkiem, elementów zieleni (gałązki choinki, patyczki, szyszki itp.), śniegu wykonanego np. ze styropianu lub soli oraz innych elementów jak np. własnoręcznie stworzone zwierzątka lub figurki. Zwierzątka i figurki mogą być wykonane w dowolnej technice np. z plasteliny, modeliny, czy kartonu. Zdjęcie wykonanej pracy należy umieścić pod postem na Facebooku, informującym o konkursie. Na zdjęcia prac czekamy do 20 grudnia do godz. 23.59.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 21.12.2020. Informacja o wszystkich nagrodzonych pojawi się na Facebookowym profilu CKiS. Sześć najbardziej kreatywnych prac nagrodzimy voucherami do Empiku. Do dzieła!

(CKiS)

REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykuł6,4 mln zł dla Tczewa na budowę wiaduktu i ścieżki rowerowej
Następny artykułWystawa o Szkole Morskiej ostatnim portem Czytelniczego Rejsu