Przeszukajcie szafy, strychy, piwnice. Być może znajdą się tam przedmioty niepotrzebne już w Waszych domach, które mogą okazać się przydatne komuś innemu: książki, zabawki, odzież, szpargały. Okazją, by je sprzedać, oddać lub wymienić jest Pchli Targ. Odbędzie się on 4 czerwca w Tczewie. Zgłoszenia przyjmujemy do końca maja – informują pracownicy Fabryki Sztuk.

Jednak oferta handlowa pchlego targu jest znacznie bogatsza, bowiem do udziału w wydarzeniu zapraszani są co roku rękodzielnicy i kolekcjonerzy. Ich stanowiska pojawią się na placu Hallera i pobliskich ulicach oraz po raz pierwszy na Skwerze Doktora Schefflera.

Każdy, kto chce zostać wystawcą, musi zapoznać się z regulaminem i wypełnić elektroniczny formularz zgłoszenia. Dostępny jest on także w wersji papierowej w siedzibie Fabryki Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4 i kamienicy przy ul. Podmurnej 15. Wystawcą może zostać również dziecko, ale za zgodą opiekuna prawnego. Przedstawiciel organizatora skontaktuje się z daną osobą, a w dniu targu wskaże miejsce do handlowania. Można zabrać ze sobą mały namiot, parasol, stół i krzesła, by wyeksponować towar i ochronić się przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Regulamin dostępny na: www.fabrykasztuk.tczew.pl.REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułObchody Dnia Sapera już za nami
Następny artykułŁap Swap! Wiosenna wymiana ubrań i recykling mody w Centrum Kultury i Sztuki – 23 kwietnia