Droga seniorko, drogi seniorze,

jeśli masz ukończone 60 lat i chcesz wspólnie z nami promować aktywne przeżycie starości, zapraszamy na casting do „Wyborów Miss i Mistera Złotego Wieku”.

Eliminacje odbędą się 21 czerwca br. o godz. 14.00 w kawiarence przy Zespole Opiekuńczym przy ul. Niepodległości 10. Casting zapoczątkuje cykl spotkań, podczas których uczestnicy Wyborów współtworzyć będą pod okiem specjalistów program finału, który planowany jest na wrzesień 2022 roku.

Wybory są okazją do promocji aktywności osób starszych i integracji międzypokoleniowej poprzez wspólną pracę, naukę i zabawę. Czekamy na tych wszystkich, którzy swoją „jesień życia” pragną przeżyć wbrew stereotypom określającym starość jako czas beznadziei i samotności! Czekamy na tegorocznych zwycięzców tego niecodziennego konkursu.

Inicjatywa organizacji Wyborów Miss i Mistera Złotego Wieku powstała w 2004 roku, wpisała się w ruch na rzecz tworzenia przyjaznej i profesjonalnej polityki społecznej na rzecz ludzi starszych.

W osiemnastu edycjach udział wzięło ponad 200 osób powyżej 60 roku życia, które dowiodły, iż piękno i pogoda ducha mogą być nieprzemijalne.
Organizatorzy – Zarząd Miejski Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Tczewie oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tczewie.

Czekamy na Ciebie 21.06.2022 r. o godzinie 14.00

w kawiarence Zespołu Opiekuńczego

przy ul. Niepodległości 10REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułRekordowa edycja konkursu „Rowerem do Pracy”
Następny artykułFestyn szkolny w Szkole Podstawowej nr 8 – 22 czerwca