W piątek, 27 listopada tczewska biblioteka będzie gościć u siebie Annę Boderek-Pocheć, autorkę książek dla dzieci: „Marcel i zagadka pradziadka” oraz „Marcel i tajemnica profesora”. Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Czytelniczy rejs” dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ze środków Funduszu i Promocji Kultury.

Anna Boderek-Pocheć, tczewianka, jest autorką publikacji dla najmłodszych, które należą do cyklu „Zagadkowa seria”. Są to trzymające w napięciu powieści przygodowo-detektywistyczne skierowane do młodszych czytelników, głównie dzieci w wieku 8-12 lat. Starsi miłośnicy książek również znajdą w nich coś dla siebie. Sympatyczni bohaterowie, zagadki i tajemnicze znaleziska, wywołujące dreszczyk emocji przygody oraz spora dawka humoru to połączenie, które przypadnie do gustu czytelnikom w każdym wieku.

Ponadto, w książkach pani Anny znaleźć można odwołania do miejsc i zakątków znajdujących się w Tczewie, co będzie nie lada gratką dla osób zainteresowanych historią Grodu Sambora.

O pracy pisarza, wydanych książkach oraz o swoim życiu autorka opowie już 27 listopada o godz. 12:00. Spotkanie będzie można obejrzeć na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/mbptczew oraz w serwisie YouTube.

Serdecznie zapraszamy!

Tekst i Foto Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie

REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułWymiana opraw sodowych w ramach remontu oświetlenia na Al. Zwycięstwa w Tczewie wraz z łącznikiem do ul. Jedności Narodu na oprawy LED
Następny artykułXIII Olimpiada: Poznaliśmy zwycięzcę!