Sprzęt sportowy zakupiony w ramach programu grantowego „WzMOCnij swoje otoczenie” już służy młodym zawodnikom.

Zawodnicy Klubu Piłkarskiego Gryf Tczew mogą już korzystać z nowego sprzętu sportowego. Projekt zrealizowano w ramach programu „WzMOCnij swoje otoczenie”, zorganizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.
Zakupiono wysokiej klasy sprzęt treningowy: mur piłkarski, płotki, tyczki, obręcze koordynacyjne, ciężarki do ćwiczeń siłowych a także stroje treningowe, kompresor i piłki.
Nowy sprzęt daje większe możliwości rozwoju zawodnikom Klubu. Dzięki zakupionym przedmiotom ich szkolenie odbywa się na jeszcze wyższym i bardziej urozmaiconym poziomie. Będzie on efektywnie służył piłkarzom przez długi czas. Pomoże dążyć do osiągania kolejnych sportowych celów.


Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich planowanych wydarzeń sportowych z udziałem drużyny KP Gryf Tczew dostępne będą na stronie https://www.facebook.com/KPGryfTczew
Program „WzMOCnij swoje otoczenie” to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, skierowany do samorządów i ich jednostek – na przykład: przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej, oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym z ośmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu.
Dodatkowe informacje o programie można znaleźć na stronach:

www.wzmocnijotoczenie.pl

raport.pse.plREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułGranty PPGR – wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym
Następny artykułSłodki problem – sprawdź, czy dotyczy również ciebie