Wiosenna propozycja CKiS – kreatywne warsztaty w różnych miejscach Tczewa

90

Po raz kolejny Centrum Kultury I Sztuki wychodzi z ofertą działań warsztatowych do mieszkańców.

Wiosenna „Kultura w sąsiedztwie” to cykl różnorodnych warsztatów, skierowany do wszystkich, którzy uwielbiają tworzyć i lubią dobrą zabawę.  W ramach cyklu odbędą się warsztaty przyrodnicze, plastyczne, taneczne, a także związane tematycznie z różnymi okazjami, czy świętami.

Organizatorzy zapraszają serdecznie do wspólnej zabawy. Imprezy rozpoczynają się o 17.00.

Wstęp wolny! Ilość miejsc ograniczona – obowiązują zapisy: Anna Kruszyńska, tel. 535 263 757.

30 marca – Wiosenne kwiaty – kreatywne warsztaty /Miejsce: Klub Muzyczny CKiS

Witamy wiosnę – twórczo i kwiatowo! Tulipan, hiacynt, a może żonkil?  Które z nich lubicie najbardziej? My uwielbiamy wszystkie kwiaty 🙂 Powstałe podczas warsztatów kwiatowe dzieła mogą być wykorzystane do dekoracji najbliższego otoczenia.

6 kwietnia – Przyroda, jakiej nie znacie – eksperymentujemy /Miejsce: Spółdzielczy Dom Kultury Suchostrzygi, ul. Żwirki

Zapraszamy do udziału w efektownych i bezpiecznych eksperymentach biologiczno-chemicznych prowadzonych przez Szymona Machalskiego. Proponowane warsztaty to mix doświadczeń i pokazów, takich jak: „Tajniki zoologii”, „Anatomia człowieka” czy „Pokaz skał i minerałów oraz prostych w uprawie roślin doniczkowych”.

13 kwietnia – Świąteczne dekoracje – kreatywne warsztaty /Miejsce: Klub Rodzinny Zatorze, ul. Elżbiety

Jesteście gotowi na wspólne przygotowania do Świąt?  Dekoracje, które wykonamy będą piękną, własnoręcznie stworzoną ozdobą świątecznego stołu, pokoju lub prezentem dla najbliższych.

20 kwietnia – Dzień Ziemi z… owadami! / Miejsce: Park za CKiS, ul. Wyszyńskiego 10

Czy wiecie, że naszą planetę zamieszkują głownie robale? Na jednego człowieka przypada ich aż 250 milionów! Na naszym wiosennym warsztacie najpierw zajmiemy się ich poszukiwaniem, grając w owadzie bingo w parku za CKiS, a potem ozdobimy torby podobiznami ulubionego stworzonka. Razem z „Dzicy Przyrodnicy” serdecznie zapraszamy wszystkich fanów biedronek, ważek, motyli, pszczół , mrówek i spółki!

27 kwietnia – Kolorowo i tanecznie – kreatywne warsztaty /Miejsce: Klub Muzyczny CKiS, ul. Wyszynskiego 10

 Szeleszczące pompony i kolorowe spódniczki są nieodzownym elementem dziecięcych zabaw czy tańców. Te, które wspólnie stworzymy  staną się naszymi strojami podczas zajęć zumby poprowadzonej przez Agatę SowęREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykuł„Próba generalna” – autorski spektakl pomorskich artystów
Następny artykuł“Tczew na Niebiesko dla Autyzmu”