4 listopada o godz. 20:00 odbędzie się wieczór punkowy w Klubie Muzycznym CKiS. Bilety w cenie 30 zł.

Dzisiejszy wieczór w naszym Klubie Muzycznym w całości będzie należał do fanów muzyki punk. Na scenie pojawią się trzy formacje: Muchomory G., Po prostu i JAVVS. Czy punk cały czas ma się dobrze? Przyjdź i się przekonaj!

Muchomory G.

Zespół powstał w kwietniu 2018 roku i stacjonuje w Gniewie. Czworo z lekka doświadczonych muzycznie ludzi gra muzykę okołopunkową. W dorobku mają 3 płyty.

Skład zespołu:

Mich- bas,

Morświn- bębny,

Wals Łoina- gitara

Tad- wokal

Po prostu

zespół punkrockowy założony w 1985 w Gdańsku przez byłych muzyków zespołów DDT i Deadlock – Mariana (perkusja) i Szczepana (wokal, autor tekstów) Szpradów, Zbigniewa Zdziennickiego (bas) i Tadeusza Krzymuskiego (gitara). Grupa była zaliczana do kręgu „Gdańskiej Sceny Alternatywnej”. Popularność przyniósł jej występ na festiwalu w Jarocinie w 1986

Utwory zespołu znalazły się na składankowej płycie Gdynia (Ład, ład bum cyk zet, Buty), wydanej w 1988 przez Tonpress, oraz na kasecie Fala II (Ta pani z sokiem), która ukazała się w tym samym roku nakładem Poltonu. Zespół zagrał między innymi na festiwalu Poza Kontrolą ’86 i w ramach koncertów Nowej Sceny na przełomie lat 1986/1987.

Pierwsza długogrająca płyta, One Hate Doktorate, ukazała się w 1995. Kolejne wydawnictwa to Madonna + Dżakson = Prins (1999), Happy End (2004), demo’86 (zapis sesji demo nagranej w Studenckiej Agencji Radiowej w Gdańsku, 2005) i Poczet alimenciarzy (2016).

JAVVS

Ludzie z czterech miast i wiosek od Mazowsza po Mazury. Zdeterminowani, uparci i konsekwentni.

W składzie ludzie związani dawniej i obecnie wieloma zespołami hard core/punk.

Data narodzin: 28.01.2023.

Dyskografia: demo “We Take No Prisoners”, CD “First Shot” wydane przez Spookrecords/DwaŚwiaty. Swoją twórczość określają jako Nortside Raw Beat, czyli szybki, bezpośredni, surowy hard core post punk.

www.javvs.pl

CKiSREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułKoncert pokoleń – Chór Męski Echo z udziałem gości: Macieja Miecznikowskiego, The Law, Chóru Męskiego Harmonia  – 22 października
Następny artykułMateusz Socha w programie „Panie Mateuszu” – stand-up – 28 października