Jakie są rekiny? Ile jest prawdy w wizerunku rekina wykreowanym przez reżyserską wizję Stevena Spielberga w filmie “Szczęki”? Na te i na inne pytania odpowie Justyna Szumacher, podróżniczka i pasjonatka nurkowania z rekinami – 9 września o godz. 20:00 w Klubie Muzycznym CKiS.

Zapraszamy do fascynującej podwodnej podróży podczas, której będzie można poznać najbardziej znane gatunki rekinów takie jak: żarłacz biały, rekin tygrysi, głowomłot olbrzymi, rekin wielorybi i wiele innych.

A wszystko zostanie wzbogacone prawdziwymi opowieściami przywiezionymi z najdalszych zakątków świata. Emocji dostarczą również filmy z bliskich spotkań z rekinami oraz spektakularne zdjęcia wykonane przez najlepszego fotografa podwodnego Roberta Grażdana Knaź.

O Justynie Szumacher:

Jestem podróżnikiem i pasjonatką nurkowania z rekinami. Nurkuję już od 24 lat i w tym czasie spotkałam wiele podwodnych zwierząt, nie tylko rekinów. Z wielką pasją oddałam się nurkowaniu z rekinami 7 lat temu. Bardzo zafascynowały mnie te zwierzęta dlatego  podróżuję do miejsc, gdzie można spotkać najbardziej znane i ciekawe gatunki. W ubiegłym roku byłam prelegentką na 23 Ogólnopolskim Spotkaniu Podróżników, Alpinistów i Żeglarzy (Kolosach). Obecnie piszę książkę na temat życia rekinów.

Więcej informacji na stronie: www.rekiny.eu

Podczas wydarzenia czynna będzie kawiarenka ANTRAKT. 

CKiSREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułVIII Ogólnopolski Zlotem Rowerów Towarowych w Tczewie 
Następny artykułJesienne handlowanie pod chmurką