Twórcze spotkania w Centrum Kultury i Sztuki

128

Po kilkumiesięcznej przerwie Centrum Kultury i Sztuki zaprasza w lipcu na warsztaty plastyczne, muzyczne, kreatywne, ruchowe! A wszystko to w kameralnym parku – za CKiS.

W lipcu TWÓRCZE SPOTKANIA odbędą w każdą środę, START O GODZ. 10.00

1 lipca  – Muzykujemy w parku

Nie od dziś wiadomo jak wielki wpływ na rozwój dziecka ma muzyka: nie tylko koi nadpobudliwość, ale również kształci jego przyszły gust muzyczny, uwrażliwia i jest źródłem świetnej zabawy– pobawmy się zatem w muzykowanie!

Najpierw  własnoręcznie stworzymy instrumenty, na których potem zagramy i stworzymy orkiestrę parkową. Towarzyszyć nam będzie zaprzyjaźniony muzyk i gra na bębnach.

8 lipca – Zakładeczki do książeczki

Podczas tego spotkania  każdy będzie mógł własnoręcznie stworzyć oryginalną zakładkę do książki. Zakładki w rożnych kształtach, ozdobione wzorami geometrycznymi, eksplodujące kwiecistymi barwami, czy może w słodkie jednorożce? Oj, będzie się działo!

15 lipca  – Ruch to zdrowie

Tym razem zapraszamy do zmierzenia się z naszym kreatywnym torem przeszkód. Zalicz poszczególne konkurencje i zdobądź odznakę MISTRZA SPOTKANIA.

22 lipca – ROLKOWY ZWIERZYNIEC

Jak wiadomo wszystkie dzieci kochają zwierzęta: słodkie kotki, pieski, motylki, czy dinozaury. Podczas tego spotkania będziemy tworzyć ulubione zwierzątka z rolek po papierze toaletowym. Powstałe kompozycje będą doskonałą ozdobą Waszego pokoju/ domu, zabawką lub po prostu prezentem dla kogoś bliskiego.

29 lipca – ZWIERZĘTA NA BIS!

W ramach tego spotkania zapraszamy do zabawy z gliną i plasteliną /tworzyć będziemy formy przestrzenne i płaskie/.

Uwaga!

Aby uczestniczyć w twórczych spotkaniach w CKIS należy wypełnić zgłoszenie – formularz zgłoszeniowy. Ilość miejsc jest ograniczona. Wstęp wolny!

Regulamin TWÓRCZYCH SPOTKAŃ W CKIS

Regulamin zajęć prowadzonych w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie podczas stanu zagrożenia epidemicznego COVID-19 w Polsce

Kolejną propozycją CKiS będzie gra miejska dla młodzieży – „Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew”. O szczegółach wkrótce.
W sierpniu ruszy scena kameralna w parku za CKiS! Będą koncerty, kino plenerowe, stand up.

(CKiS)REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułKS Pogoń “Gościniec nad Wisłą” Tczew mistrzem II ligi kobiet
Następny artykułLato z Tczewskim Centrum Sportu i Rekreacji