#tczewpomaga

Ukrainie

W związku z konfliktem zbrojnym, od kilku dni również do Tczewa przybywają obywatele Ukrainy. Wielu mieszkańców natychmiast zaoferowało pomoc chętnie uczestnicząc w różnego rodzaju zbiórkach lub proponując zakwaterowanie. Aby ułatwić kontakt tym którzy potrzebują pomocy i ją oferują utworzyliśmy to miejsce...

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc obywatelom Ukrainy i zadeklarowali różne formy wsparcia. Wszystkie oferty przyjmujemy i będziemy się na bieżąco z Państwem kontaktować w sprawie ich wykorzystania.

INFORMACJE KONTAKTOWE / КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

698 765 659

Telefon czynny w godzinach 7:00-18:00
Телефон працює з 7:00 до 18:00

698 765 519

Telefon czynny w godzinach 7:00-18:00
Телефон працює з 7:00 до 18:00

ukraina@tczew.pl

Wyślij wiadomość do grupy wsparcia
Надішліть повідомлення групі підтримки

Punkt Informacyjny

Wojewody Pomorskiego w Gdańsku
Поморського воєводи в Гданську

AKTUALNOŚCI / НОВИНИ

CKiS Tczew otrzymało dofinansowanie „Pomorskie z Ukrainą”

Centrum Kultury i Sztuki od stycznia do czerwca 2023 r. realizuje projekt skierowany do dzieci i młodzieży z Ukrainy finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 14.1 integracja Imigrantów, projekt pn. „Pomorskie z Ukrainą”.

„Dla Ukrainy” – filmy dla dzieci

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza na projekcję filmów dla dzieci w ramach projektu „Dla Ukrainy” – programu wsparcia rodzin, który jest dofinansowany z budżetu samorządu województwa pomorskiego i realizowany wspólnie z Fundacją M.A.P.A. Obywatelska. W ramach projektu odbędą się projekcje filmów dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz w wieku wczesnoszkolnym.

„Dla Ukrainy” – filmy dla dzieci

Projekcje filmów dla dzieci w ramach projektu „Dla Ukrainy” – program wsparcia rodzin, który jest dofinansowany z budżetu samorządu województwa pomorskiego, program realizowany z Fundacją M.A.P.A. Obywatelska. 

Kiermasz ukraińskich towarów, prezentacja filmu – 15 lipca w CKiS

Społeczność ukraińska w Tczewie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie. Już w najbliższy piątek 15 lipca, o godzinie 16:00 w parku za Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się jarmark charytatywny.

Spotkanie dla Ukraińców, którzy chcą założyć firmę – 31 maja w Domu Przedsiębiorcy

Zapraszamy na spotkanie uchodźców z Ukrainy, którzy planują rozpocząć działalność gospodarczą Polsce. Uczestnicy skorzystają z porad i konsultacji w zakresie przepisów oraz zasady prowadzenia działalności w Polsce. Spotkanie jest bezpłatne i odbędzie się w obecności tłumacza.
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content