W ramach XXIX Memoriału Zbigniewa Fedorczuka w dniu 3 października od godz.11:00 na terenie boisk zewnętrznych Szkoły Podstawowej nr 5 w Tczewie, ul. Obrońców Westerplatte 18 odbędzie się otwarty turniej koszykówki dla dzieci i młodzieży w kategorii dziewcząt i chłopców. Roczniki rozgrywkowe 2010 i młodsi, 2008 i młodsi, 2006 i młodsi 2003 i młodsi.

Należy zabrać obowiązkowo pisemną zgodę i oświadczenie rodzica, że uczestnik może brać udział w zawodach, nie znajduje się na kwarantannie i nie zachodzi podejrzenie jakiejkolwiek infekcji. W czasie zawodów należy przestrzegać przepisów o COVID-19 w szczególności zachowywać dystans społeczny.

Organizator przygotował napoje i słodycze dla wszystkich uczestników oraz nagrody rzeczowe dla zwycięskich zespołów w poszczególnych kategoriach. Zespół składa się z 3 zawodników + rezerwowy. Nagrody zostały ufundowane przez Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miejski w Tczewie. W dniu 10.10.2020 odbędzie się podobny turniej dla zespołów zrzeszonych w Klubach.

REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułIgrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie
Następny artykułKociewie promowało się w Parku Śląskim w Chorzowie