Ania Wyszkoni, Liber, Michał Szczygieł to gwiazdy tegorocznego Festynu Samorządowo-Komunalnego.

Festyn zaplanowaliśmy na sobotę 4 czerwca na Bulwarze Nadwiślańskim, początek o godz. 14.00, ale już od godz. 11.00 dzieci będą mogły skorzystać z darmowych dmuchańców. Na bulwar będzie można dojechać bezpłatnym 2-poziomowym autobusem, który udostępni miejski przezoźnmik – P.A. Gryf..

W programie mnóstwo atrakcji dla młodszych i starszych, w tym:

– darmowe dmuchańce ( w godz. 11.00-17.00)

– pokaz warsztatów artystycznych CKiS, animacja ruchowe i taneczne dla dzieci

– fotobudka

– energo-rowery

– puzzle wielkoformatowe

– warsztaty artystyczne

– konkurs niespodzianek z atrakcyjnymi nagrodami

– zaplatanie warkoczyków

– darmowy popcorn, wata cukrowa, kawa, herbata

– stoiska jednostek i firm komunalnych

– punkty gastronomiczne.

Koncerty:

Godz. 15.30 – Magdalena Wasylik

– godz. 16.15 – LIBER

– godz. 19.00 – Daria Hrynko (wokalistka z Ukrainy)

– godz. 19.30 – MICHAŁ SZCYGIEŁ

– godz. 21.30 – ANIA WYSZKONI.

Organizatorami wydarzenia jest Prezydent Miasta Tczewa Mirosław Pobłocki wraz z jednostkami i spółkami komunalnymi (Fabryka Sztuk, Miejska Biblioteka Publiczna, Centrum Kultury i Sztuki, Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji, Tczewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, Zakład Wodociągów i Kanalizacji, Zakład Usług Komunalnych, Zakład Utylizacji Odpadów Stałych, Straż Miejska). Do współpracy włączył się także Caritas, CKZ Nauka, OHP, Clean-Bud, PUM, Dovista.

● Bezpłatny autobus dowiezie na festyn

Ci, którzy chcą wziąć udział w sobotnim Festynie Samorządowo-Komunalnym będą mogli  dojechać tam bezpłatnie specjalnym 2-poziomowym autobusem udostępnionym przez miejskiego przewoźnika P.A. Gryf. Autobus wyjedzie z dworca o godz. 13.00 i 14.05, pojedzie ul. Gdańską, al. Solidarności, ul. Armii Krajowej, Jagiellońską, Wojska Polskiego, Wyszyńskiego – na Bulwar Nadwiślański. Od godz. 14.45 do 16.30 będzie go można dokładnie obejrzeć na bulwarze. Kursy powrotne – z bulwaru na dworzec – o godz. 16.30 i 17.45.

REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułBędzie nowe miejsce wypoczynku na Bulwarze
Następny artykułRządowy Fundusz Rozwoju Dróg – Przebudowa ulicy Ceglarskiej w Tczewie wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.