26 maja o godz. 17:00 zapraszamy na spektakl komediowy Weekend z R. do sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki. Bilety w cenie 100-120 zł.

“Weekend z R.” to komedia wielu zwrotów akcji, intryg i sekretów. Komizm sytuacyjny spektaklu gwarantuje dwie godziny świetnego humoru i rewelacyjnej zabawy. 
Reżyseria – Wojciech Błach
Przekład – Elżbieta Woźniak
Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji.
W Londynie lat dwudziestych Clarise i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Lecz czy to tylko pozory? Przepełnieni są miłością, ale czy tylko do siebie? Okazuje się, że „ta” miłość może być ogromnym problemem.
Gdy nagle wyjazd służbowy Rogera zostaje odwołany, kompletnie psuje to szyki jego żonie. Cała sytuacja wywołuje szereg nieporozumień i komplikacji, przez co akcja nabiera zawrotnego tempa. Teraz Clarise musi wykazać się niebagatelną wyobraźnią i pomysłowością, żeby utrzymać swoją tajemnicę przed mężem do końca.
„Weekend z R.” to komedia wielu zwrotów akcji, intryg i sekretów. Komizm sytuacyjny spektaklu gwarantuje dwie godziny świetnego humoru i rewelacyjnej zabawy.

Pod linkiem znajduje się zwiastun naszego spektaklu, zachęcamy do obejrzenia 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=WL_mmXDI9N0REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułZmiana adwokata oraz godzin funkcjonowania punktu Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Tczewie
Następny artykułPoliczone i Policzeni 2024! Szacowanie liczebności artystów i twórców w Polsce – wypełnij ankietę